INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma slušajte, garantirano mu je cilj da stalno nešto kemija i da nas uvjeri da se tu iza brda nešto valja i da tu ima kruha pa da mu na javnoj ponudi što manje prodamo, jer je kratak s lovom. A ovih zadnjih 10 stranica rasprava na forumu kažu da je postigao cilj. Osim toga smrdi mi da ova 15-ta točka na skupštini predstavlja mala vrata za ulazak strateškog partnera u firmu. Sad da li je to dobro za nas ili nije pojma nemam.

Neke mi stvari nisu jasne.

Na dan 31.10.2008. Industrogradnja d.d. je imala 722 trezorske dionice, a Industrogradnja nekretnine d.o.o. je imala 189 dionica. Dali se dionice od Industrogradnja nekretnine vode pod trezorske ili ne?

Jel moguće da je Galinec sa trezorskim dionicama namjerno rušio cijenu na burzi, ako ih sada ima 198 komada?

Od kuda Industrogradnji novci da kupi cca. 45.000 + 40.000 dionica?

Moje mišljenje je da na razinama do 1100 kn može skupiti maksimalno 10.000 dionica.

Jel netko može (fazan) nabaviti cijeli ask?

Počele su drhtati ručice… [lol]

sramota

ako nisu dosad(-)

INDG-R-A -10,52%

Galinec + Aglija + Filipović = NEMA SREĆE

To je jasno !

Sve će to na 0,1 book !

Kako nema sreće? Pa na ovakav dan mene čudi da nije zaronila dublje a isto tako i da kupnja nije nestala!

Da je ona sumnjiva akcija od Galinca imala uspjeha (za sada) to se vidi iz grafa jer INDG trenutno nije na razini Crobexa, dakle još cca 15-20% niže.


INDG-R-A -10,52%

Galinec + Aglija + Filipović = NEMA SREĆE

To je jasno !

Drž se Visa, prika.

Vis +40,00% , a INDG -10,52% !

Od Galinca nitko pare dobio nije.

Pozivam i Vas na Vis. Na Visu sve je jasno !

Sve će to na 0,1 book !


Vis +40,00% , a INDG -10,52% !

Od Galinca nitko pare dobio nije.

Pozivam i Vas na Vis. Na Visu sve je jasno !


Dikane..pročitao sam par tvojih postova iz znatiželje i moram priznati da mi baš i nije sve jasno
O Visu ne bih ništa jer stvarno neznam kakva je to dionica
A ti cca 7 banki i još nisi skonto o čemu se tu radi??
Živio ti meni i pozdravi Vlatku..evo i ja ću [bye] [kiss] [bye]

sijem žito raste grahorica


Neke mi stvari nisu jasne.

Na dan 31.10.2008. Industrogradnja d.d. je imala 722 trezorske dionice, a Industrogradnja nekretnine d.o.o. je imala 189 dionica. Dali se dionice od Industrogradnja nekretnine vode pod trezorske ili ne?

Jel moguće da je Galinec sa trezorskim dionicama namjerno rušio cijenu na burzi, ako ih sada ima 198 komada?

Od kuda Industrogradnji novci da kupi cca. 45.000 + 40.000 dionica?

Moje mišljenje je da na razinama do 1100 kn može skupiti maksimalno 10.000 dionica.

Jel netko može (fazan) nabaviti cijeli ask?

"Trezorske dionice" je nespretan, kolokvijalan izraz naših brokera, a koji bi se trebao odnositi na dionice na računu društva kod SDA.

Međutim, zakon poznaje jedino izraz vlastite dionice, a vlastitim dionicama, sa svim ograničenjima kod stjecanja, otpuštanja, potrebnim kapitalnim rezervama i ovlaštenjima itd. se osim ovih neposredno registriranih na samo društvo smatraju između ostalih i dionice firme kćeri (ovisnog društva).

Dakle, dionice Industrogradnja nekretnine d.o.o. slobodno možeš smatrati trezorskim dionicama.

Glede trgovanja istima na burzi treba znati da je izričiti zabranjeno da društvo stječe vlastite dionice radi trgovanja na burzi, tako da ne vjerujem da bi prodavao dionice Industrogradnja nekretnine d.o.o. i time rušio cijenu.


Vis +40,00% , a INDG -10,52% !

Od Galinca nitko pare dobio nije.

Pozivam i Vas na Vis. Na Visu sve je jasno !

Na Visu sam svako ljeto. Samo što mi je Komiža draža od Visa.

New Report

Close