INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



spustiiii seeeeee
spustiiii seeeee

daj ljudi ja ne mogu vjerovati …

treba rasprodati svu iNDG i kupovati sve ostalo … INGR, ATPL, IGH … sve na rasprodaji …

treba čučati u indg i čekati 1119. garancija će stići valjda uskoro. nakon što prodam po 1119 još uvijek stignem kupovati HT po 200.

[/quote]

bome ja dam 100 kn i za HT i za ATPL … ni kune više …

I love the Smell of Profits in the Morning


spustiiii seeeeee
spustiiii seeeee
daj ljudi ja ne mogu vjerovati …
treba rasprodati svu iNDG i kupovati sve ostalo … INGR, ATPL, IGH … sve na rasprodaji …

ja na vas iNDG čvrsto računam kod dizanja crobexa….kad se iskrcate galincu pa navalite lupat po drugim dionicama, kolko vas tu samo s avatarom ima, sam vas treba nadrukat u baš moje dionice
[thumbsup]

za se moraš obratiti Motušiću …

nek ubaci iNDG u Crobex … sad bi bili na 3.000 bodova, a ne ovako s ATPL na 580,00 s blokadom …

I love the Smell of Profits in the Morning



spustiiii seeeeee
spustiiii seeeee
daj ljudi ja ne mogu vjerovati …
treba rasprodati svu iNDG i kupovati sve ostalo … INGR, ATPL, IGH … sve na rasprodaji …

ja na vas iNDG čvrsto računam kod dizanja crobexa….kad se iskrcate galincu pa navalite lupat po drugim dionicama, kolko vas tu samo s avatarom ima, sam vas treba nadrukat u baš moje dionice
[thumbsup]
[/quote]

Nećemo se mi iskrcati, samo drukamo da se što više malih iskrca….

Izgleda da je ovo jedina sigurna luka na našem tržištu. ( kad pogledam koliko druge cijene padaju ) [thumbsup]

P.S. Uz možda Podravku i Kraš koji se drže zbog trezora.


Izgleda da je ovo jedina sigurna luka na našem tržištu. ( kad pogledam koliko druge cijene padaju ) [thumbsup]

P.S. Uz možda Podravku i Kraš koji se drže zbog trezora.

Nemoj coprat.

Dobro onda.

Gric,gric…. [rolleyes]

nedamo iNDG … nedamooooooo

ja bih volio da gale ne dobije jamstvo sljedećih 6 mjeseci …
kontam da ćemo onda ako svi istovarimo galetu moći kupiti pola burze …

pozrav pa*cima [bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

osim ako u međuvremenu ne odemo u stečaj … [cool]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja sam malo prodao ono neki dan oko 900 i sad strpljivo čekam danima da se netko iskrca a nikako da to učine… Ajmo brže, inače ću početi kupovati ATPL po 400!

Ja stvarno ne znam koja je svrha ovog komentiranja pada ostalih dionica sa smješkom (to je moj dojam, ako nije tako ja se ispričavam), većina ljudi gubi svoj krvavo stečeni novac i po meni bi trebali iskazati suosjećanje. Jer što ako Galinac ne osigura garanciju, pa putem suda budemo morali utuživati potraživanja i to bude trajalo par godina. Ne izazivajte sreću ona se u čas okrene.
Ovo je izrazito dobronamjeran komentar i ja sam dioničar indg.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

izvrti par stranica unazad, kada je HANFA objavila prvu obavijest o preuzimanju … pa će ti sve biti jasno …

osim toga, mi u iNDG jedemo g već 3 godine … pa red je da i malo drugi probaju …

sve dok Vjeko tolerira …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close