INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemam gledalicu, kakvo je stanje danas?

Cookie Monster

Top bid CIJENA KOLIČINA
702,16 2
700,00 30
651,01 8
651,00 15
635,00 25
631,00 9
630,13 15
616,00 40
603,00 17
602,02 5

Top ask CIJENA KOLIČINA
879,99 2
880,00 18
920,00 11
920,99 88
922,96 7
925,00 15
930,00 10
949,98 2
950,00 6
970,06 2

Transakcije

702,16 2 10:22:56

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

I love the Smell of Profits in the Morning



Ako smijem ja bih vratio priču na predstavnika malih dioničara u nadzornom. Mislim da velikim dioničarima ne bi smio smetati dodatak dnevnog reda sa imenovanjem novog predstavnika malih obzirom da nakon ponude interesi postaju zajednički.

Ako na skupštini budu protiv (koliko god budu imali važećih glasova) mogu poljuljati povjerenje, a ako podrže mogu ga učvrstiti. Taj prestavnik bi recimo mogao organizirati dodatne sastanke malih dioničara.


Ja sam za, samo taj mora biti svjestan da može popit batine kao gdin predsjednik. Tko se javlja?
[/quote]

Zna se tko je moja kandidat …

Ali oprez, taj bi odmah pokrenuo incijativu kupnje rabljenog panamaxa starog 4-5 g. i gradnju most preko Savske.




Ako smijem ja bih vratio priču na predstavnika malih dioničara u nadzornom. Mislim da velikim dioničarima ne bi smio smetati dodatak dnevnog reda sa imenovanjem novog predstavnika malih obzirom da nakon ponude interesi postaju zajednički.

Ako na skupštini budu protiv (koliko god budu imali važećih glasova) mogu poljuljati povjerenje, a ako podrže mogu ga učvrstiti. Taj prestavnik bi recimo mogao organizirati dodatne sastanke malih dioničara.


Ja sam za, samo taj mora biti svjestan da može popit batine kao gdin predsjednik. Tko se javlja?
[/quote]

Zna se tko je moja kandidat …

Ali oprez, taj bi odmah pokrenuo incijativu kupnje rabljenog panamaxa starog 4-5 g. i gradnju most preko Savske.
[/quote]

Ja se slažem, a što se tiče ovog potonjeg, treba nam član NO sa jasnom vizijom.

Bio jučer na nekom sastanku sa direktorom financija jedne tvrtke, i priča mi on da je jedna tvrtka iz njihove grupe najveći proizvođač vapna u ovom dijelu Europe, i da pokrivaju tržište ex-Yu, i puno izvoze u Rusiju, Bjelorusiju, Ukrajinu i Rumunjsku.

A radi se o tvornici vapna u Ličkom Lešću, koju je Matić prodao.

hm, viši bid na iNDG nego na ATPL !?

tko bi rekao [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Nestrpljivi su ovi na prodaji, vidjet ćemo kome će prvome popustiti živci… [lol]


Nestrpljivi su ovi na prodaji, vidjet ćemo kome će prvome popustiti živci… [lol]

jesi na bidu? i ti? [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Auuuuuuuuuu …

Ja isto na bidu ali vidim da je netko solidno okinuo po asku… [thumbsup]

Ovih 620 kom što je prošlo, je li bilo na asku 620 kom?

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close