INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne smiju Negotiator i Aglaia ni kupovati ni prodavati dionice dok ne prođe ponuda.

To je točno.Ali ima on tu svojih igrača koliko voliš tako da i ovo što maxmini veli nije nemoguće
Može INDG otkupiti od Filipovića ,Jurića i skrbničkog u Karlovačkoj i to ti je otprilike ta količina
A radi se o istoj ekipi po svemu sudeći.Lako će se oni kasnije raskusurati kad naprave revalorizaciju
imovine jednog dana.

sijem žito raste grahorica

Mogu oni i poništiti trezorske dionice…

Hanfa traži nove ponude za Industrogradnju i TOZ

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=de525c4f-5ef9-4426-ad39-3e93028fcd96&open=sec

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Mogu oni i poništiti trezorske dionice…

Ma mogu šta hoće o tome se i radi.i nemam ništa protiv sve dok se to ne lomi na leđima nas malih.
Činjenica je da su ovom lakrdijom od preuzimanja najviše mali nahebali.(uglavnom marginaši)
A isto tako je činjenica da ni jedna dionica na ZSE nije imala takvu fanatičnu podršku malih dioničara kao INDG.U dobru i zlu kako se veli.I uvijek je postojalo neko međusobno uvažavanje između dva "klana"(iako će se mnogi nasmijati na ovo)
Nadam se da su problemi iza nas i da će tako biti i u budućnosti.
Ali neugodna iskustva me ipak tjeraju na oprez naravno.
Bez obzira na sve lijepo je danas pogledati završnu cijenu i odmah je malo lakše [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Da zabilježimo,

Zagrebačka burza: Industrogradnja katapultirana 46%

Vaš link


Pitanje da li će Gale kupovati dionice, a pogotovo da li će iskoristit pravo kupit za svih 10%. Po meni je ovo više psihološka igra, da se digne cijena dionice.

Slažem se… i do sada je imao mogućnost 1% za trezor. Od kako je cijena pala na 600 očekivao sam da će se trezor uključiti u kupnju, ali ništa. Ne znam zašto bi sada kupovao 10% (mislim kupovao na burzi).

Jedino u slučaju da nije uspio dobiti garanciju, možda želi na burzi dignuti cijenu na cca cijenu iz preuzimanja kako bi omogućio elegantan izlaz svima koji žele i kako bi izbjegao tužbe.

U tom slučaju bi mogao mirno čekati oporavak tržišta i onda izaći sa ponudom, pokupiti dionice od onih koji ne prate burzu (pretpostavljam da je to i bio cilj ove ponude) i za par mjeseci uvaliti ih mirovincima.

Biti ćemo pametniji 10.12. a do tada možemo samo nagađati.

Ako smijem ja bih vratio priču na predstavnika malih dioničara u nadzornom. Mislim da velikim dioničarima ne bi smio smetati dodatak dnevnog reda sa imenovanjem novog predstavnika malih obzirom da nakon ponude interesi postaju zajednički.

Ako na skupštini budu protiv (koliko god budu imali važećih glasova) mogu poljuljati povjerenje, a ako podrže mogu ga učvrstiti. Taj prestavnik bi recimo mogao organizirati dodatne sastanke malih dioničara.

Od Galetove vratolomije tj. trezora ništa, ne kupuje Indg ništa.

Što će mu onda onih 10%, kada ne želi skupiti niti 1% ? To je sve Galetova igra, odnosno mazanje očiju.


Ako smijem ja bih vratio priču na predstavnika malih dioničara u nadzornom. Mislim da velikim dioničarima ne bi smio smetati dodatak dnevnog reda sa imenovanjem novog predstavnika malih obzirom da nakon ponude interesi postaju zajednički.

Ako na skupštini budu protiv (koliko god budu imali važećih glasova) mogu poljuljati povjerenje, a ako podrže mogu ga učvrstiti. Taj prestavnik bi recimo mogao organizirati dodatne sastanke malih dioničara.


Ja sam za, samo taj mora biti svjestan da može popit batine kao gdin predsjednik. Tko se javlja?



Ako smijem ja bih vratio priču na predstavnika malih dioničara u nadzornom. Mislim da velikim dioničarima ne bi smio smetati dodatak dnevnog reda sa imenovanjem novog predstavnika malih obzirom da nakon ponude interesi postaju zajednički.

Ako na skupštini budu protiv (koliko god budu imali važećih glasova) mogu poljuljati povjerenje, a ako podrže mogu ga učvrstiti. Taj prestavnik bi recimo mogao organizirati dodatne sastanke malih dioničara.


Ja sam za, samo taj mora biti svjestan da može popit batine kao gdin predsjednik. Tko se javlja?
[/quote]
Ja nominiram kolegu IDES-a [thumbsup]


Ja sam za, samo taj mora biti svjestan da može popit batine kao gdin predsjednik. Tko se javlja?

fazan.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




Ako smijem ja bih vratio priču na predstavnika malih dioničara u nadzornom. Mislim da velikim dioničarima ne bi smio smetati dodatak dnevnog reda sa imenovanjem novog predstavnika malih obzirom da nakon ponude interesi postaju zajednički.

Ako na skupštini budu protiv (koliko god budu imali važećih glasova) mogu poljuljati povjerenje, a ako podrže mogu ga učvrstiti. Taj prestavnik bi recimo mogao organizirati dodatne sastanke malih dioničara.


Ja sam za, samo taj mora biti svjestan da može popit batine kao gdin predsjednik. Tko se javlja?
[/quote]
Ja nominiram kolegu IDES-a [thumbsup]
[/quote]
Ne mogu ja jer cu mu prodat sve na javnoj ponudi pa vise necu bit mali dionicar INDG 🙂
Osim toga sviđa mi se raspored kostiju na tijelu i ne bih ga želio preuređivati!

New Report

Close