INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajme ljudi, sto ce biti zanimljivo na izvanrednoj skupstini, Gale i Aglalia nemaju pravo glasa….

auuuuuuuuuuuuuuu
ovo vrijedi svake uložene kune …

tko to more platiti!!!!!!!

:))))))))))))))))))))))))))

I love the Smell of Profits in the Morning

"Gnjevni kuhar" je upalio, idemo dalje……………….

Bravo, pravniče!

Mislim da je ova Izvanredna skupština i možebitna kupnja dionica za trezor, samo mazanje očiju malim dioničarima, kao sad će Indg potrošiti 45 mil. kn na kupovinu dionica, moš si mislit.

Gale & Co., Aglaia, Filipović i ostali (Fuchs, Cetinja), te TO ONE kontroliraju cca. 380.000 dionica, a mali
imaju samo cca. 70.000 dionica, a trezor će kao kupiti 45.000 komada, malo nerealno.

Ovo je najčudnija dionica na ZSE, čim se pojavi neki problem, cijena ide gore.

Gdje je Pjerino s ekipom da zaziva stečaj?

Sad Filipović ima 17,9% glasova na skupštini, a ovi koji se skrivaju iza skrbničkih Karlovačke banke oko 10%.
Bome će sad biti borbe za slobodne dionice i prije skupštine. Ispod 928 kuna je ostalo samo još 30 dionica. Evo ja ću svoje prodati idući tjedan po 1050.

Evo ja sam ju stero u blokadu.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Evo druknoh i ode sve ispod 928


Evo ja sam ju stero u blokadu.

e sad si zezenuo sakaia … tam je htio kupiti …

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


"Gnjevni kuhar" je upalio, idemo dalje……………….

Bravo, pravniče!

Nisam se mogao javiti ranije, netko mora i obilaziti ove sudove.

Hanfa je to morala napraviti i radila je. Srećom, nije se dugo čekalo.

Na glavnu skupštinu dolazim.

Ovo rade iz dva, moguće, tri razloga.

Da bi dobio garanciju, mora dignuti cijenu dionice (jer ove koje imaju će im vjerovatno ići u zalog), smanjuje broj dionica koje će u konačnici morati platiti (jer kao uprava neće prodati trezorske dionice).

Pazite, ponudom mora obuhvatiti i trezorske dionice, tako da mu ovo neće utjecati na smanjivanje bankovne garancije.

E sada je pitanje koliko mi mali ovdje imamo temeljnog kapitala, pa da čisto reda radi predložimo dopunu dnevnog reda (nečiju smjenu ili imenovanje našeg čovjeka u nadzorni odbor)?



"Gnjevni kuhar" je upalio, idemo dalje……………….

Bravo, pravniče!

Nisam se mogao javiti ranije, netko mora i obilaziti ove sudove.

Hanfa je to morala napraviti i radila je. Srećom, nije se dugo čekalo.

Na glavnu skupštinu dolazim.

Ovo rade iz dva, moguće, tri razloga.

Da bi dobio garanciju, mora dignuti cijenu dionice (jer ove koje imaju će im vjerovatno ići u zalog), smanjuje broj dionica koje će u konačnici morati platiti (jer kao uprava neće prodati trezorske dionice).

Pazite, ponudom mora obuhvatiti i trezorske dionice, tako da mu ovo neće utjecati na smanjivanje bankovne garancije.

O trećem razlogu ću malo kasnije …

E sada je pitanje koliko mi mali ovdje imamo temeljnog kapitala, pa da čisto reda radi predložimo dopunu dnevnog reda (nečiju smjenu ili imenovanje našeg čovjeka u nadzorni odbor)?

[/quote]



Evo ja sam ju stero u blokadu.

e sad si zezenuo sakaia … tam je htio kupiti …

[lol]
[/quote]

Šta je ptico? Sad ti je lakše:-)))

A nisi mi vjerovao kad sam te zezao da si izgubio kompas? a a?

No dobro, opraštam ti…..

Lime, pozdrav!!!:-)))

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close