INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1181-08-INDG_odluke_NO.pdf
Nadzorni odbor je već bio dao suglasnost upravi da stekne 1%. Valjda ima neka caka za 10% …

Ja sretan, imat ćemo bid od 44.000,00 komda …

što si odlučio prodati pa ovako pišeš


što si odlučio prodati pa ovako pišeš

pa jel nije to činjenica…

I love the Smell of Profits in the Morning


Ja sretan, imat ćemo bid od 44.000,00 komda …

Je, tako su i kupovali na Tankerskoj, na burzi…a i ATPL nije kupovala na burzi
[rolleyes]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

pitanje: ulaze li 10% koje će trezor kupiti u obvezu za javnu ponudu …
to je cca 45 – 50 ml. kn, pa me zanima treba li i za te dionice osigurati jamstvo …

I love the Smell of Profits in the Morning

Radi se o izvanrednoj glavnoj skupštini.Dali moramo imati i redovnu usprkos ovoj?

sijem žito raste grahorica



Ptico, pravniče, lime,… što ovo znači, da će indg pokušati skupiti 45.000 dionica na burzi?

Postoje tri moguća scenarija, odnosno razloga zašto se želi kupovati za trezor:

1. Gale je u banani i trezor će otkupiti dionice od njega
2. želi se podići cijena na burzi na cca 1000-1050 kuna kako bi se lakše dobila bankovna garancija za preuzimanje (za ovo realno ne treba kupiti 45.000 dionica)
3. ovo bolje da ne spominjem ako želimo izaći vani sa cijenom dionice od 1119 kuna po komadu
[/quote]

Ovako,

1. Ne pije vodu
2. Moguće, iako mislim da želi smanjiti free float u ponudi za preuzimanje! Ne želi otkupiti baš sve dionice, dosta mu je i 20%…. Da poslije ponude bude likvidna i da se neodvede u bankrot…..

Svakako jako dobra vijest!

Lime, jesam ti rekao za TOZ…. Pozdrav

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Oni ne mogu sredstvima od Industrogradnje davati jamstva za preuzimanje.
Ali možda mogu progurati ovo,pretočiti iz šupljeg u prazno možda od Jurića ili nekog drugog njihovog i
smanjiti broj dionica a samim tim i novčana sredstva koja im trebaju za garanciju?
Zna li tko dali trezorske dionice obuhvaća javna ponuda.

sijem žito raste grahorica

Da li neko može nabaviti cjelokupni ask?


Oni ne mogu sredstvima od Industrogradnje davati jamstva za preuzimanje.
Ali možda mogu progurati ovo,pretočiti iz šupljeg u prazno možda od Jurića ili nekog drugog njihovog i
smanjiti broj dionica a samim tim i novčana sredstva koja im trebaju za garanciju?
Zna li tko dali trezorske dionice obuhvaća javna ponuda.

Ma ne lime, prijatelju moj… trezor ne ide pod ponudu:-))))

Kužiš? Cjela istina ti je mojem gornjem postu…. pozdrav

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Jel može neko staviti k/p, hvala!




Ptico, pravniče, lime,… što ovo znači, da će indg pokušati skupiti 45.000 dionica na burzi?

Postoje tri moguća scenarija, odnosno razloga zašto se želi kupovati za trezor:

1. Gale je u banani i trezor će otkupiti dionice od njega
2. želi se podići cijena na burzi na cca 1000-1050 kuna kako bi se lakše dobila bankovna garancija za preuzimanje (za ovo realno ne treba kupiti 45.000 dionica)
3. ovo bolje da ne spominjem ako želimo izaći vani sa cijenom dionice od 1119 kuna po komadu
[/quote]

Ovako,

1. Ne pije vodu
2. Moguće, iako mislim da želi smanjiti free float u ponudi za preuzimanje! Ne želi otkupiti baš sve dionice, dosta mu je i 20%…. Da poslije ponude bude likvidna i da se neodvede u bankrot…..

Svakako jako dobra vijest!

Lime, jesam ti rekao za TOZ…. Pozdrav
[/quote]

Ja se slažem da je ovo dobra vijest i siguran sam da će cijena dionice nakon skupštine ići prema 1000 kn.


Ma ne lime, prijatelju moj… trezor ne ide pod ponudu:-))))

di to piše?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close