INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E sad je bolje, bilježim se sa štovanjem. [thumbsup]

Čitam o nekakvoj akciji? Ako pomaže mojih 100+ dionica i ja sam za

Evo, prošao i ovaj tjedan… Loše, loše …. Mislim, što se ZSE tiče….:-)

Osobno sam 100% u INDG…. Čitao sam redovno komentare ovaj tjedan, vidim ima ponovno optimizma, dobro je! S obzirom na prethodna iskustva očekivao sam gore, očekivao sam INDG na 300 kn… Ali žilavi ste, jako… Niste nasjeli situaciji…

Odlučio sam napisati svoja očekivanja od Galeta….

Idemo redom,

– gale je odlučan da preuzme INDG
– gale ima problema s cashom
– gale će objaviti ponudu

Zašto je odlučan? Jer mu nema druge, izgubio je pravo glasa – praktički izgubio je moć o kojoj je ovisan….

Problem s cashom nije nerješiv, dapače mislim da ima uz sebe ekipu koja to može… Naravno tražit će protuuslugu al nema mu druge….

Kad će ponuda? U idućih deset dana? Vjerovatno, al osobno sam spreman čekati cjelu iduću godinu…. jer imati 25% prinosa u ovim vremenima i na razini 1. god. je jackpot…

lime, nema novih vijesti, pozdrav i ugodan vikend

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Evo, prošao i ovaj tjedan… Loše, loše …. Mislim, što se ZSE tiče….:-)

Osobno sam 100% u INDG…. Čitao sam redovno komentare ovaj tjedan, vidim ima ponovno optimizma, dobro je! S obzirom na prethodna iskustva očekivao sam gore, očekivao sam INDG na 300 kn… Ali žilavi ste, jako… Niste nasjeli situaciji…

Odlučio sam napisati svoja očekivanja od Galeta….

Idemo redom,

– gale je odlučan da preuzme INDG
– gale ima problema s cashom
– gale će objaviti ponudu

Zašto je odlučan? Jer mu nema druge, izgubio je pravo glasa – praktički izgubio je moć o kojoj je ovisan….

Problem s cashom nije nerješiv, dapače mislim da ima uz sebe ekipu koja to može… Naravno tražit će protuuslugu al nema mu druge….

Kad će ponuda? U idućih deset dana? Vjerovatno, al osobno sam spreman čekati cjelu iduću godinu…. jer imati 25% prinosa u ovim vremenima i na razini 1. god. je jackpot…

lime, nema novih vijesti, pozdrav i ugodan vikend

Pohlepa može odvesti u propast,još uvjek visi stečaj, a i kapital je skup. Nije mu to trebalo,mogao je komotno investirati a ne upasti kamatarima u šake.

strvinar

Na osnovi članaka 277. Zakona o trgovačkim društvima i članka 42. Zakona o pruzimanju dioničkih društava, te članka 16. Statuta dioničkog društva INDUSTROGRADNJA, Zagreb, Savska cesta 66 (dalje u tekstu: Društvo), Uprava Društva je na sjednici održanoj 20. studenog 2008. godine, donijela odluku o sazivanju Izvanredne Glavne skupštine, te objavljuje poziv dioničarima na

IZVANREDNU GLAVNU SKUPŠTINU

INDUSTROGRADNJA d.d. Zagreb, koja će se održati 10. prosinca 2008. godine u 12,00 sati, u prostorijama Društva, Savska cesta 66/IX, Zagreb, sa jedinom točkom dnevnog reda:

1. Odobrenje stjecanja vlastitih dionica u iznosu do 10 % ukupnog broja dionica

Pravo sudjelovanja u radu Izvanredne glavne skupštine imaju svi dioničari koji su najkasnije 4-og dana prije održavanja Izvanredne glavne skupštine: (i) upisani kao dioničari Društva u depozitoriju Središnje depozitarne agencije d.d. Zagreb i (ii) koji u pisanom obliku prijave Upravi Društva svoju namjeru sudjelovanja na Izvanrednoj glavnoj skupštini.
Prijava se podnosi na adresu: Industrogradnja d.d. Zagreb, Savska cesta 66, Uprava Društva, i dostavlja se najkasnije 4 dana prije održavanja Izvanredne glavne skupštine.
Dioničari na Izvanrednoj glavnoj skupštini sudjeluju osobno ili putem opunomoćenika na osnovi pisane punomoći koju izdaje dioničar. Dioničara može zastupati samo jedan opunomoćenik. Potpis dioničara na punomoći mora biti ovjeren od strane javnog bilježnika, a datum ovjere potpisa na punomoći ne smije biti stariji od godinu dana, računajući do datuma održavanja sjednice Izvanredne glavne skupštine na kojoj dioničara zastupa punomoćnik temeljem predmetne punomoći.
Tvrtke prijavi moraju priložiti izvadak iz Sudskog registra ili drugog registra gospodarskih subjekata iz kojeg su razvidni podaci o tvrtki, sjedištu i zastupniku.
Molimo dioničare i opunomoćenike da dođu minimalno 15 minuta prije održavanja Izvanredne glavne skupštine radi evidentiranja prisutnih.
Ako se Izvanredna glavna skupština neće moći održati zbog nedostatka kvoruma, naredna Izvanredna glavna skupština održat će se u istog dana 10. prosinca 2008. godine s početkom u 13,00 sati, na istom mjestu i s istim navedenim dnevnim redom.

INDUSTROGRADNJA d.d. Zagreb

Ptico, pravniče, lime,… što ovo znači, da će indg pokušati skupiti 45.000 dionica na burzi?

Što to sada znači? Kakve su to egzibicije. Otkuda pare Industrogradnji da otkupljuje vlastite dionice. Očito Galinec hoće dio dionica otkupiti sa kešom od same Industrogradnje. Kako će se to odraziti na skupljanje novaca za kupovinu TOZ-a?


Ptico, pravniče, lime,… što ovo znači, da će indg pokušati skupiti 45.000 dionica na burzi?

Postoje tri moguća scenarija, odnosno razloga zašto se želi kupovati za trezor:

1. Gale je u banani i trezor će otkupiti dionice od njega
2. želi se podići cijena na burzi na cca 1000-1050 kuna kako bi se lakše dobila bankovna garancija za preuzimanje (za ovo realno ne treba kupiti 45.000 dionica)
3. ovo bolje da ne spominjem ako želimo izaći vani sa cijenom dionice od 1119 kuna po komadu

Interesantno vrijeme održavanja skupštine, 24 sata prije sjednice HANFE, na kojoj će se možda odlučivati o ponudi za preuzimanje.

he he he he

zimske radosti u Savskoj 66 … stižemo … dakako …

svi kojima sam dužan ćevape nek se jave na PM da mogu pripremiti keš !!!

I love the Smell of Profits in the Morning

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1181-08-INDG_odluke_NO.pdf
Nadzorni odbor je već bio dao suglasnost upravi da stekne 1%. Valjda ima neka caka za 10% …

Ja sretan, imat ćemo bid od 44.000,00 komda …

I love the Smell of Profits in the Morning

U svakom slučaju ovdje je uvijek interesantno.

New Report

Close