INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nije mi jasno kako ih je to baš Galinec izigrao ako je Hotel I bivša uprava prodala za 30 mil? Ili ipak nije? Tko tu laže?

Ovdje se ne radi o klasičnom članku..radi se o novinarskoj konstrukciji.
Nema potpisa autora članka a u predtekstu ti je odma upotrebljena riječ "navodno" što sugerira da se cijeli tekst temelji na nagađanjima.
Galinec je dužan zaštitarima?? ni fakture,račune,,ništa….
Pa opet jedno "navodno".Zatim nebuloza"čini se da to nije istina"..šta sad jel istina il nije ili mu se samo čini????
Članak je katasrofa loš i treba ga uzeti sa rezervom…što ne znači da ponešto od ovog nije i točno.IMHO
Pozdrav
[/quote]
Prije da možda ponešto i je točno. Pravopis možda 😉

Upoznajte čari Tajlanda kakvog ga vidi novinar Mladen Prenc, koji nikada nije bio preko granice! Šalimo se, ali u Bangkoku nije bio.
[lol]
http://www.javno.com/hr/svijet/clanak.php?id=177912


Autor Mladen Prenc

potpisan je članak …


Je sad vidim..Sorry za krivu info.
Još bolje za Galinca.Sad zna koga treba tužit..
Znam jednog dobrog odvjetnika koji će to napravit za njega.Ako treba šaljem Galetu mail da da punomoć [lol]
Kad ga već Cetinja, Pavelić ,Peh i ostali pravnici kojima se okružio ne znaju zaštiti od medijskog nagađanja i širenja netočnih info [bye]

sijem žito raste grahorica

Šokiran sam što se nitko nije iskrcao do 500kn… Ali dan je dug, još stignu [cool]

Uz ovakvo stanje na tržištu načekat ćemo se mi da dobijemo ponudu od Galinca. Bit će vesela skupština 31.12 🙂

Ima da smijenimo predsjednika uprave pošto neće imati pravo glasa… [lol]


Šokiran sam što se nitko nije iskrcao do 500kn… Ali dan je dug, još stignu [cool]

Neko se malo po malo ukrcava skrivenim nalogom, mogla bi to bit vrlo dobra zarada…



Rekao je Galinec da bi u HR trenutno mogao skupiti garanciju na samo cca 75 mil kn i to ako je u igri više banaka a to nije dovoljno. Jel lagao ili ne, to ne znam, ali zvuči istinito.

Nije lagao… vjeruj mi…

pozdrav
[/quote]

Ja sam uvjeren da ju nije ni tražio, kao prvo na sastanku je baratao cifrom od 150 mil. kn, a treba mu garancija na 185,5 mil. kn. Takvu garanciju tražiš od ZABE, RBA, PBZ-a, a ne od Centar banke ili Karlovačke banke (što je on spominjao).

[/quote]

Ja sam uvjeren da ju nije ni tražio, kao prvo na sastanku je baratao cifrom od 150 mil. kn, a treba mu garancija na 185,5 mil. kn. Takvu garanciju tražiš od ZABE, RBA, PBZ-a, a ne od Centar banke ili Karlovačke banke (što je on spominjao).
[/quote]

Barbus, skuhano i servirano …

Ja sam uvjeren da ju nije ni tražio, kao prvo na sastanku je baratao cifrom od 150 mil. kn, a treba mu garancija na 185,5 mil. kn. Takvu garanciju tražiš od ZABE, RBA, PBZ-a, a ne od Centar banke ili Karlovačke banke (što je on spominjao).
[/quote]

Barbus, skuhano i servirano …

[/quote]

Svaka čast majstore, ako može pošalji na mail.

NISMO POSLOVALI S GALINCEM
Demanti tvrtke Soboli d.o.o.

Vaš link


Ma dođe mi da ga ja osobno pretučem (nemojte odmah USKOK zvati).
Nije mi jasna jedna stvar…Ako je već predan zahtjev za preuzimanje…koje je HANFA zaprimila…kako to da su u pismu odbijanja naveli da isti nije predan???

Vi mali špekulanti očekujete od velikog špekulanta da radi za vas,malo sutra,dopunu dokumentacije nije predao zato jer mu ne odgovara sadašnja cijena,kad cijena bude prihvatljiva doći će do preuzimanja za mizernu lovu,tako se to radi u ovoj đungli od države.Otkuda mu novac? Važno je blefirati pa ako uspije odlično,ako ne nikome ništa.Treba za te likove Ljubas Galinec,Šola i slični donjeti posebne zakone.Sve ovo je nastavak privatizacije na Ruski način.amen

strvinar

New Report

Close