INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ljudi moji
nakon preuzimanja dionica tržištu prestane biti zanimljiva
i najčešće potone u nelikvidnost
navedite mi jednu dionicu na zse koja je nakon preuzimanja rasla iznad cijene preuzimanja?
možda mi je neka promakla, no koliko sam ja to pratila
uglavnom se događa gore navedeni scenarij
vidi lucidus nakon preuzimanja
najbolja ponuda 1,03
da umreš od smijeha
još malo pa će u poseban režim
a otamo se malo koja vraća


koestlin, belje, tisak..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ljudi moji
nakon preuzimanja dionica tržištu prestane biti zanimljiva

Nisam baš siguran, Galinec se ponaša kao fond, Aglaia je fond, HPB je fond, i još jedan strani fond je unutra, a oni žele da dionica bude zanimljiva

i najčešće potone u nelikvidnost

Misliš da je fondovima cilj nelikvidnost, prije će im cilj biti 1. kotacija

navedite mi jednu dionicu na zse koja je nakon preuzimanja rasla iznad cijene preuzimanja?

Industrogradnja, povijest na burzi se ponavlja

možda mi je neka promakla, no koliko sam ja to pratila
uglavnom se događa gore navedeni scenarij
vidi lucidus nakon preuzimanja
najbolja ponuda 1,03

Što je to Lucidus, koliko fondova ima u vl. strukturi, i zar je Jako Andabak broker?

da umreš od smijeha
još malo pa će u poseban režim
a otamo se malo koja vraća


Smijem se tvom postu.


ljudi moji
nakon preuzimanja dionica tržištu prestane biti zanimljiva
i najčešće potone u nelikvidnost
navedite mi jednu dionicu na zse koja je nakon preuzimanja rasla iznad cijene preuzimanja?
možda mi je neka promakla, no koliko sam ja to pratila
uglavnom se događa gore navedeni scenarij
vidi lucidus nakon preuzimanja
najbolja ponuda 1,03
da umreš od smijeha
još malo pa će u poseban režim
a otamo se malo koja vraća


Ima više vrsti preuzimanja pa shodno tome i različitih kretanja cijena.
Ovo je trebalo biti jedno zdravo preuzimanje u svrhu smanjenja broja malih dioničara.
I nije bio plan preuzimati više od 75% dionica.Da se je odigralo sve kako je bilo prezentirano javnosti
ne bi bilo razloga nekom padu cijene.Baš naprotiv.Naglim padom(i očito neočekivanim za Galinca)
i praktički propašću na svjetskim(i našem dakako)tržištima kapitala taj plan je promjenjen.
I to samo i isključivo na štetu malih dioničara.
I vjerujem da većinu ekipe koja je unutra duže vrijeme i nije toliko plašio eventualni pad nakon preuzimanja.Sve nas je puno više pogodio način na koji je Galinec promjenio svoje mišljenje
A one priče da ne može dobiti bankovnu garanciju(u zadanom roku)po meni ne drže vodu.
Pa kupuje li itko od nas stan ili auto da prije toga ne riješi kreditnu obavezu??Ili bilo šta drugo a da prije toga ne zatvori financijsku konstrukciju?A da je imao i objektivnih poteškoća,imao je.I to dosta mora se priznati.Ali to ga ne amnestira u mojim očima jer riječ je riječ…osim ako ti nije draži novčanik [bye]
Veliki pozdrav

sijem žito raste grahorica

da, da.. za divno cudo gale voli novac.. nije postenjak kao njegov prijatelj sandi

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Akcija – "Gnjevni kuhar"

Pravniče, jel akcija krenula?



Akcija – "Gnjevni kuhar"

Pravniče, jel akcija krenula?

"Kuhar" bio zatrpan ova dva dana raspravama i rokovima, pa iako je jelo pri kraju još nije stigao dodati žličicu vegete.

Očekuje da bi spremno za serviranje bilo već večeras, a servirano na Hafinom stolu sutra ujutro.

P.S. Onaj što se izlegao iz jajeta potvrdio sudjelovanje …

Što to je Gnjevni kuhar. Može i na PM. Ja nemam puno dionica, ali sam jako zainteresiran da ih čim prije i čim skuplje prodam nekome.


Što to je Gnjevni kuhar. Može i na PM. Ja nemam puno dionica, ali sam jako zainteresiran da ih čim prije i čim skuplje prodam nekome.

dajte i meni objašnjenje na PM… Unaprijed zahvaljujem

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Što to je Gnjevni kuhar. Može i na PM. Ja nemam puno dionica, ali sam jako zainteresiran da ih čim prije i čim skuplje prodam nekome.

Barbus, Lime, kako sam ja zauzet kuhanjem …

Dajte ovom "jhaghgfha321" kratko objašnjenje, ispitaj mu identitet (da li je dioničar INDG) i odluči da li ga primamo u jato, pa ako želi sudjelovati daj mu upute (pun., fax, itd.)…


Ima više vrsti preuzimanja pa shodno tome i različitih kretanja cijena.
Ovo je trebalo biti jedno zdravo preuzimanje u svrhu smanjenja broja malih dioničara.
I nije bio plan preuzimati više od 75% dionica.Da se je odigralo sve kako je bilo prezentirano javnosti
ne bi bilo razloga nekom padu cijene.Baš naprotiv.Naglim padom(i očito neočekivanim za Galinca)
i praktički propašću na svjetskim(i našem dakako)tržištima kapitala taj plan je promjenjen.
I to samo i isključivo na štetu malih dioničara.
I vjerujem da većinu ekipe koja je unutra duže vrijeme i nije toliko plašio eventualni pad nakon preuzimanja.Sve nas je puno više pogodio način na koji je Galinec promjenio svoje mišljenje
A one priče da ne može dobiti bankovnu garanciju(u zadanom roku)po meni ne drže vodu.
Pa kupuje li itko od nas stan ili auto da prije toga ne riješi kreditnu obavezu??Ili bilo šta drugo a da prije toga ne zatvori financijsku konstrukciju?A da je imao i objektivnih poteškoća,imao je.I to dosta mora se priznati.Ali to ga ne amnestira u mojim očima jer riječ je riječ…osim ako ti nije draži novčanik [bye]
Veliki pozdrav

Bravo lime, temeljem ovoga što si napisao ja sam i temeljio svoj optimizam na iNDG … ovo je jako realan opis stvari.

Što se tiče 95%, o tome smo pričali nakon predzadnjeg sastanka kada je najavio preuzimanje. To se nametnulo kao jedna od mogućnosti. U ovom trenutku to izgleda kao jako realna opcija. Cijena na burzi 600,00 a gazda mora dati 1.119,00 kn. Ako gazda skupi 95%, by by iNDG, a onda smo mi dioničari zapravo jedni od većih pušača. Nitko od toga ne bi trebao bježati. Dobro ajd, veći su ovi na ATPL. [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


Što se tiče 95%, o tome smo pričali nakon predzadnjeg sastanka kada je najavio preuzimanje. To se nametnulo kao jedna od mogućnosti. U ovom trenutku to izgleda kao jako realna opcija. Cijena na burzi 600,00 a gazda mora dati 1.119,00 kn. Ako gazda skupi 95%, by by iNDG, a onda smo mi dioničari zapravo jedni od većih pušača. Nitko od toga ne bi trebao bježati. Dobro ajd, veći su ovi na ATPL. [tongue]

Uvijek može izdati novu emisiju dionica… Nego ashark jedno pitanje za fima validus primjer od pred par strana. Dakle njima su nakon redovnog roka dali još 90 dana da probaju skupiti novce, ovi su skupili dodatnih 20mil, ali opet nedovoljno, i dali su im opet rješenje da imaju 30 dana za ponudu… Kako je to završilo? Tražio sam, al nisam uspio nać.

Jedino dobro je da galinec traži garanciju izvana, odnosno aglaia jer u rh s ograničenjima na plasmane i trenutnu situaciju, nezgodno bi bilo…

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Ima više vrsti preuzimanja pa shodno tome i različitih kretanja cijena.
Ovo je trebalo biti jedno zdravo preuzimanje u svrhu smanjenja broja malih dioničara.
I nije bio plan preuzimati više od 75% dionica.Da se je odigralo sve kako je bilo prezentirano javnosti
ne bi bilo razloga nekom padu cijene.Baš naprotiv.Naglim padom(i očito neočekivanim za Galinca)
i praktički propašću na svjetskim(i našem dakako)tržištima kapitala taj plan je promjenjen.
I to samo i isključivo na štetu malih dioničara.
I vjerujem da većinu ekipe koja je unutra duže vrijeme i nije toliko plašio eventualni pad nakon preuzimanja.Sve nas je puno više pogodio način na koji je Galinec promjenio svoje mišljenje
A one priče da ne može dobiti bankovnu garanciju(u zadanom roku)po meni ne drže vodu.
Pa kupuje li itko od nas stan ili auto da prije toga ne riješi kreditnu obavezu??Ili bilo šta drugo a da prije toga ne zatvori financijsku konstrukciju?A da je imao i objektivnih poteškoća,imao je.I to dosta mora se priznati.Ali to ga ne amnestira u mojim očima jer riječ je riječ…osim ako ti nije draži novčanik [bye]
Veliki pozdrav

Bravo lime, temeljem ovoga što si napisao ja sam i temeljio svoj optimizam na iNDG … ovo je jako realan opis stvari.

Što se tiče 95%, o tome smo pričali nakon predzadnjeg sastanka kada je najavio preuzimanje. To se nametnulo kao jedna od mogućnosti. U ovom trenutku to izgleda kao jako realna opcija. Cijena na burzi 600,00 a gazda mora dati 1.119,00 kn. Ako gazda skupi 95%, by by iNDG, a onda smo mi dioničari zapravo jedni od većih pušača. Nitko od toga ne bi trebao bježati. Dobro ajd, veći su ovi na ATPL. [tongue]
[/quote]
Mislim da postoji jako puno scenarija oko ovoga.

Dakle većina malih će svakako prodati dok je cijena na burzi ovakva. Ali pitanje je što je sa Finvestom, Marijanom Filipovićem, HPB fondom. Teoretski bilo tko od tih većih dioničara ako mu treba gotovina bi mogao prodati Galincu. Pitanje je da li Galinec s njima ima neki čvrsti deal da mu oni neće prodati.

Mislim da istiskivanje malih dioničara nema smisla i da Galincu to nije cilj. I Galinec i Aglaia nisu unutra da bi vječno bili unutra i oni to jednog dana žele prodati nekome i mislim da im ne odgovara da dionica postane potpuno nelikvidna. Zato vjerojatno se i toliko odgađa ta ponuda. Ali ipak mislim da će jako teško to Galinec uspjeti odgađati do oporavka tržišta osobit uz pritiske ashraka.

Kao što sam rekao postoji jako puno mogućih scenarija a evo recimo jednog:
Galinec u nekom razumnom roku da ponudu, velika većina malih dioničara mu proda. Dionica postane potpuno nelikvidna. A onda recimo za jednu do dvije godine kad se tržište oporavi a industrogradnja počne jako dobro poslovati opali Galinec jedan IPO po 2000 😉

A evo recimo najgori scenarij:
Netko likvidira Galinca i sve ode u pm

A ima još i puno drugih mogućih scenarija

New Report

Close