INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oko 20. kolovoza ove godine tvrtka Industrogradnja nekretnine d.o.o., tvrtka kćer u stopostotnom vlasništvu Industrogradnje d.d., sklopila je s tvrtkama Planidal ulaganja d.o.o. i Oportunitas ulaganje d.o.o. Sporazum o zajedničkom djelovanju u odnosu na TOZ Penkalu, te najavila objavu ponude za preuzimanje nakon što dobije odobrenje Hanfe. Kako su tada izvijestili iz Industrogradnje te tri tvrtke zajedno su imale 86.865 dionica ili 43,43 posto ukupnog broja dionica, odnosno 45,47 posto od ukupnog broja glasova na Skupštini TOZ Penkale.Hanfa je danas izvijestila da zbog nepotpune dokumentacije odbacuje zahtjev tvrtke Industrogradnja nekretnine za objavljivanje ponude za preuzimanje društva TOZ Penkala, te se smatra da taj zahtjev nije ni podnesen.

Nije li Galinec rekao da se radi priprema sve u 16. A sad i ovo.

Postoji li rok u kojem se treba pokrenuti tužba u vezi nepodnošenja ponude.

Ovo me baš podsjeća na ono vrijeme prije dokapa kada je toliko bilo ljudi koji su sumnjali u namjeru Galinca da odradi taj dokap do kraja i sumnjali u njegovu volju da se unutra ubaci čisti keš. Na kraju je sve bilo kako je i rekao. Očekujem isto i ovdje a vi koji ne vjerujete, prodajte što prije.

Što se ashraka tiče apsolutno ga podržavam i ima 100tku i od mene. Mislim da je nerealno bilo tražiti 1600 ali apsolutno podržavam bilo kakav pritisak Galinca da se ponuda obavi što prije jer mislim da je Galincu zbog stanja na tržištu definitivno namjera ovo odugovlačiti.

P.S. Hvala look-u na ova dva komada [lol]

"riješio sam se dva komada"- misleći na ženu i punicu.ali ako češ ih uzeti uz svaku ti dajem po dionicu

Što se dokapitalizacije tiče, Negotiator i Aglaia su za tu igru sve zajedno iskrcali 145 milja kn. I spojivši ugodno s korisnim elegantno povećali udio vlasništva koji ima Aglaia.
Negotiator +0,6%
Aglaia +6,49%


Ovo me baš podsjeća na ono vrijeme prije dokapa kada je toliko bilo ljudi koji su sumnjali u namjeru Galinca da odradi taj dokap do kraja i sumnjali u njegovu volju da se unutra ubaci čisti keš. Na kraju je sve bilo kako je i rekao. Očekujem isto i ovdje a vi koji ne vjerujete, prodajte što prije.

Što se ashraka tiče apsolutno ga podržavam i ima 100tku i od mene. Mislim da je nerealno bilo tražiti 1600 ali apsolutno podržavam bilo kakav pritisak Galinca da se ponuda obavi što prije jer mislim da je Galincu zbog stanja na tržištu definitivno namjera ovo odugovlačiti.

P.S. Hvala look-u na ova dva komada [lol]

To što 1.600 sada izgleda nerealno, ne znači da nije pravno osnovano …

I pazi i na ovo treba računati. Što ako Hanfa utvrdi da je datum nastanka obveze 31.12.2007.g.?

Di smo onda s garancijom i ponudom?

sto nakon ponude,npr da sve prodje u redu..ja nisam zadovoljan za 1100 kn,niti malo..a skola(povijest) kaze da ce cijena dole nakon ponude…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER



Ovo me baš podsjeća na ono vrijeme prije dokapa kada je toliko bilo ljudi koji su sumnjali u namjeru Galinca da odradi taj dokap do kraja i sumnjali u njegovu volju da se unutra ubaci čisti keš. Na kraju je sve bilo kako je i rekao. Očekujem isto i ovdje a vi koji ne vjerujete, prodajte što prije.

Što se ashraka tiče apsolutno ga podržavam i ima 100tku i od mene. Mislim da je nerealno bilo tražiti 1600 ali apsolutno podržavam bilo kakav pritisak Galinca da se ponuda obavi što prije jer mislim da je Galincu zbog stanja na tržištu definitivno namjera ovo odugovlačiti.

P.S. Hvala look-u na ova dva komada [lol]

To što 1.600 sada izgleda nerealno, ne znači da nije pravno osnovano …

I pazi i na ovo treba računati. Što ako Hanfa utvrdi da je datum nastanka obveze 31.12.2007.g.?

Di smo onda s garancijom i ponudom?

[/quote]
Pod tim da je nerealno tražiti 1600 sam mislio to da će to još dodatno odugovlačiti cijeli proces. Mislim da će Galinec zaista u nekom kratkom roku i dati ponudu po 1100 sa valjanom bankovnom garancijom.

Ako bi HANFA išla sa cijenom od 1600, onda bi Galinec se bacio na neko osporavanje toga i jako dugo odugovlačenje do oporavka tržišta a to mislim da nije dobro.

Ali svakako to je samo moje mišljenje i u ništa više nisam siguran tako da i samo mogu govoriti o vjerojatnostima.

znam ljude koji imaju prosjek cca 1300 kn,i nemaju za dokupe..punjene se im uše(dobronamjerno)da indg vrijedi barem 3k,a i 5k..sada ta ista ekipa ceka 200-tinjak kn po dionici i gas..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


sto nakon ponude,npr da sve prodje u redu..ja nisam zadovoljan za 1100 kn,niti malo..a skola(povijest) kaze da ce cijena dole nakon ponude…

To i mene kopka.Očito ćemo morati čekati do zadnjih dana ponude a onda donijeti odluku u skladu sa stanjem na tržištu.Nešto slično kao na Ini.Tamo je bila ludost ostaviti dionice kada je bilo jasno ko dan da će pasti(istina nisam ni slutio da će ovako nisko)
Zato sam i ljut (najviše na sebe) što i ovdje nisam odreagirao kada je postalo jasno da ćemo na
ponudu ipak morati malo čekati.Možemo se mi tješiti da je ovaj pad trenutan ali je činjenica da se je
moglo ušparat 30% u par tjedana.Šteta je što to nismo bolje iskoristili(barem ja [cry])
I bez obzira što su Saladin i Lucky u svojim postovima iznad u pravu;pitam se ja..zašto dati više..ni gazda nije spreman pa zašto bi ja?Ni meni moja lova nije pala s neba.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

krečem u promet staviti par komada. ponuda-750 zainteresiranost me brine

Nema danas nikoga, ali svi prodaju?

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Gale hitno šalji nekoga u Irak, možeš onog razdrljenog sa sastanka.

Bagdad želi dvije linije metroa

Autor/izvor: SEEbiz / HINA / AFP
BAGDAD – Bagdad je pozvao međunarodne trvtke da pregledaju stare projekte gradnje 39 km metro linija kako bi ublažili prometne gužve u glavnom gradu zagušenom prometnim čepovima, rekao je jedan glasnogovornik, prenosi AFP.

"Grad ima stare nacrte, ali moramo s međunarodnim tvrtkama osvježiti detalje", objavio je glasnogovornik. Ti planovi su iz 70-ih godina, iz doba prije rata s Iranom.

"Parlament je odobrio 3 milijarde dolara, ali moramo čekati prijedloge tvrtki kako bi odredili konačni iznos", precizirao je.

Prva linija od 18 km će povezivati siromašnu šijitsku četvrt Sadr City na sjeveroistočnom dijelu Bagdada sa sunitskom četvrti Azamiyah na sjeverozapadu, preko centra i imati će 20 postaja.

Druga linija duga 21 km treba krenuti s juga preko trgovinske četvrti Karrada preko Tigrisa do sunitske četvrti na desnoj obali rijeke.

New Report

Close