INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo baš sam se tek sad vratio i vidio da sam ponosni vlasnik još 32 dionice koje sam kupio po 615kn. Pa kud puklo da puklo [pray]


Evo baš sam se tek sad vratio i vidio da sam ponosni vlasnik još 32 dionice koje sam kupio po 615kn. Pa kud puklo da puklo [pray]

[bye]


Fazan, Ashrak, Ideš, Mahatma, Rocky

Oćemo po CD krajem mjeseca da vidimo tko to prodaje, da li je ovo panika i prodaju mali, ili je dirigiran pad iz centralnog komiteta.

Prodaju mali i kupuju mali. Ako se može vjerovati ljudima na ovom forumu lucky je primjerice kupio 32 kom., što čini 1/4 današnjeg prometa. Ukoliko je još par ljudi kupilo istu ili sličnu količinu to je de facto ukupni današnji promet.

Ovdje upišite svoj komentar…



Fazan, Ashrak, Ideš, Mahatma, Rocky

Oćemo po CD krajem mjeseca da vidimo tko to prodaje, da li je ovo panika i prodaju mali, ili je dirigiran pad iz centralnog komiteta.

Prodaju mali i kupuju mali. Ako se može vjerovati ljudima na ovom forumu lucky je primjerice kupio 32 kom., što čini 1/4 današnjeg prometa. Ukoliko je još par ljudi kupilo istu ili sličnu količinu to je de facto ukupni današnji promet.
[/quote]

Znam da je lucky kupio 32 kom, rocky 5 kom., nego mene interesirira tko kupuje odnosno prodaje po 1 ili 2 komada, i na tome se napravi većina prometa.

Vidim da se toga dosta napisalo danas, malo je i zaiskrilo, glavno da se piše [wink]…

Aj da pokušam riješit neke nedoumice.

Prvo, kroz par postova se provlači teza da Negotiator sada i prošlih dana kupuje dionice, a s obzirom na promjenu u SDA-a.

Međutim, Negotiator ne može niti otpuštat niti kupovati dionice INDG, a ove promjene su vjerovatno prebacivanja dionica sa skrbničkih računa. Negotiator ima negdje oko 159.000 dionica INDG, a u SDA vam je na njegovo ime registritrano oko 142.000 dionica. (pogledajte obavijest o nastanku obveze … ).

Ovo vjerovatno prodaju i kupuju mali …

Što se tiče ponude, pitanja što sada, rokova, cijene, "što znači da ponuda nije podnesena" …

Zahtjev za odobrenje ponude je odbačen, ali isto ne znači da je obveza pod istim uvjetima nastala i da su se Galinac, Aglaia (a možda i ostali) oslobodili obveze.

Hanfa je trebala (isto valjda već i radi) s obzirom na odbačaj, pokrenuti postupak nadzora i rješenjem izreći nadzorne mjere sukladno odredbama ZPDD-a, a to na način da utvrdi kad je obveza nastala, da su te i te osobe dužne podnijeti zahtjev za odobrenje ponude, da im se oduzimaju glasačka prava iz dionica, te da se rješenje ima dostaviti svim dioničarima putem SDA. Ujedno podnijeti zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka protiv Galinca i Negotiatora te Aglaia i njene ovlaštene osobe.

Ovo bi Hanfa sada morala provesti, mada s obzirom da smo na području "hrvatskog" prava, s istim mogu pokušat otezat.

Donošenjem istog rješenja otvara se put za ostvarivanja prava putem suda a i "zabavu" na glavnoj skupštini koja će uslijediti. Ajmo malo licitirat s kadidatima …

Moj kandidat za člana uprave – Sakai (da čovjek sagradi dovoljno visok most … ).

Što se tiče prosjeka isti su i dalje u igri, a isti mogu ispasti jedino u slučaju da u naredna tri mjeseca od dana nastanka obveze, pa tako za svako slijedeće tromjesječje, ponderirani prosjek cijena bude veći od onih 1.119 kn, što vjerujem nikoga ne bi smetalo.

A glede Galinca, jasno je da se isti našao u nezavidnoj situaciji, budući je malo drukačije procjenjiva tržište. Njegov problem, uostalom mogao je pogledat u novčanik prije nego je naručio škampe.

A moj problem je kad će mi platiti te škampe i učinit ću sve da to bude što prije moguće, pa Gala ako si voljan da idemo toliko daleko da raz..bemo ovo do kraja, spreman sam i na to.

I vidio sam par postova tipa "čovjek je rekao ovo i ono", "bit će to sve uredu", " … čovjeku treba vjerovati", pa je moje pitanje zbog čega uvjerenje da je govorio istinu?

Neki znaju da sam još onaj dan izrazio sumnju u neke priče s tog sastanak (iako gore nisam bio), a vidim da je sada postalo jasno da čovjek ne igra baš transparentnu igru.

Volio bih i nadam se da je glede garancije govorio istinu, ali radit ću sve kao da je lagao …


Moj Ashark ti nam zlata vrijediš.
Od mene samo stotke dok god sam živ [thumbsup] [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

quote ashrak

A glede Galinca, jasno je da se isti našao u nezavidnoj situaciji, budući je malo drukačije procjenjiva tržište. Njegov problem, uostalom mogao je pogledat u novčanik prije nego je naručio škampe.

A moj problem je kad će mi platiti te škampe i učinit ću sve da to bude što prije moguće, pa Gala ako si voljan da idemo toliko daleko da raz..bemo ovo do kraja, spreman sam i na to.

bravo ashrak
čovjek ne samo da nam je reko ote vi u restoran , naručite škampe a ja ću doć platit, nego je reko da čuvam onog brancina u škrinji da će mi i njega platit , a meni Tariba ( riječki ugostitelj) svaki dan pita da mu ga prodam, ja reko nemogu, obećo ga gazdi.
E sad moram iz restorana bježat na trk, a i brancina neću moć ukeširat do sv. nikole
Ashrak ,što to je, "prevara", "dovođenje u zabludu"?


Moj kandidat za člana uprave – Sakai (da čovjek sagradi dovoljno visok most … ).

Jedino ako kupite nekog brodara…. jos ako kupite Atlantsku obecajem da cu novi cape nazvat Ashrak…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Vidim ima i tu brijača samo takvih … ljudi prodaju jer imaju margine, možda imaju u portfelju samo INDG. Nakon skupa dioničara Gale je reko da se nada i vjeruje da će sve bit ok ali da postoji šansa da i nebude tako … normalno je da nakon toga ima i onih koji reagiraju bolje išta nego ništa pa sad uzimaju po koliko se nudi… ovo sa cijenom sam očekivao, ali eto .. ja ću uskoro opet kupovat, sad sam po prosjeku skoro pa na 1000kn:) … baš me zanima kakva će cijena bit nakon što HR uđe u EU..

Cookie Monster

btw … jel znate vi koliko će Ičići vrijedit kad se tamo napravi planirano!???? jel znate da je ono naj marina na Jadranu, tamo nema više zemlje za kupovati … prve su tek Poljane koje su bogu iza leđa .. Opatija radi ko luda a sad se spojla sa Ičićima, a od parcele do mora je doslovce 15 metara.

Cookie Monster

Tko je to danas prodavao pitam se ja. Po načinu prodaje "opali po bidu pa koliko god mali bio" djeluje kao da je nekome sjeo margin…

Evo za usporedbu građevinarski sektor. Nesrazmjer je primjetan. Ništa mi više nije jasno… [huh]

New Report

Close