INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nisam ljut, čekam sad sa ekipom u zasjedi oko 600kn… [cool]

Ako ćemo već uspoređivati sa drugima onda pri 500-600kn je INDG bolja kupnja nego THNK na 2000… [lol]

Ne znam cemu tolika panika na ovoj temi.

Onaj tko je bio na sastanku prosli tjedan znao je da ce se ovo dogoditi tj. da ce Hanfa odbiti ponudu. Covjek Vam je sve lijepo objasnio tako da ne razumijem cemu ovo cudenje.

Pogledajte kakvi su nalozi na prodaji i odmah vidite tko prodaje….

A zasto su slabi nalozi na kupnji,mozda zato sto sve misli kupovati na kraju 12. mj. na najnizim razinama i ja cu biti medu njima – a do tada opusteno pratim situaciju naravno vezanu za krizu…..

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Mislim da bi trebalo pogledati facu Galinca dok govori za Banku TV pa će vam sve biti jasno.

Počastio me netko sad s par komada po 616. Nema straha, ne mogu oni toliko jeftino prodavati koliko ja mogu jeftino kupovati! [thumbsup]


Mislim da bi trebalo pogledati facu Galinca dok govori za Banku TV pa će vam sve biti jasno.

Meni je djelovao ful iskren onaj dan, a ako je lagao, onda je jedan od najboljih lažova u ‘rvata, iako sumnjam!

Dajte ljudi ne paničarite, ponuda će biti. Mislim da je Galinec bio iskren a da je mislio lagati ne bih nas ni sazivao. Na kraju krajeva tamo je bilo cca 50 dioničara svakakvih naravi zar mislite da bi G. lagao.

Neko je lupio po asku na 749,99, a u sljedećoj sekundi je cijena spuštena na 611.

Fazan, Ashrak, Ideš, Mahatma, Rocky

Oćemo po CD krajem mjeseca da vidimo tko to prodaje, da li je ovo panika i prodaju mali, ili je dirigiran pad iz centralnog komiteta.


Fazan, Ashrak, Ideš, Mahatma, Rocky

Oćemo po CD krajem mjeseca da vidimo tko to prodaje, da li je ovo panika i prodaju mali, ili je dirigiran pad iz centralnog komiteta.


Ja sam za, al bi još malo pričekao razvoj situacije, recimo sredinom 12-og mjeseca!


zaštita koju smo imali u vidu javne ponude je nestala i sada smo u slobodnom padu zajedno s Crobijem …

Prijatelju moj posteni, prije koji mjesec smo pricali o ovome kad je crobex probio 3000bodova…da ce Crobi potonuti i povuci za sobom SVE dionice- neke prije , neke kasnije.
I o mogucnosti da prva javna ponuda ne prodje kako treba…o svemu ovom smo pricali da je itekako moguce.
Znas jako puno o trzistu, a dopustio si sebi ovakav propust.
[sad]



Fazan, Ashrak, Ideš, Mahatma, Rocky

Oćemo po CD krajem mjeseca da vidimo tko to prodaje, da li je ovo panika i prodaju mali, ili je dirigiran pad iz centralnog komiteta.


Ja sam za, al bi još malo pričekao razvoj situacije, recimo sredinom 12-og mjeseca!
[/quote]

i ja sam isto za.

čitao odluku hanfe. kaže – ponuda kao da nije ni predana. što to znači? što ako sada preda ponudu. koji prosjeci su u igri? malo mi nije jasno što su sada obveze Negotiatora.

New Report

Close