INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne kužim što slinite … kakva ljutnja … kakve gluposti …
čovjeka je zaskočila kriza i sada se vadi kako zna i umije …

nitko osim mene nije ni zucnio na temu preuzimanja na sastanku … niti me podržao kada sam ga 2 puta to pitao …
sve vas je zanimalo koliko kvadrata ima zvonimirova, hoće li pločice u wcima biti ružičaste ili zelene …

neko vrijeme smo živjeli u bajci, vrijeme je za realnost …

Oprosti prijatelju,

ali ja sam ga pitao prvi da se očituje o ponudi kao predsjednik uprave Industrogradnje.

Sljedeća je uskočila odvjetnica!

dobro, onda su mene zanimale pločice …

I love the Smell of Profits in the Morning

kontam da je ovaj pad crobija zato što su nam se sakai i mig rugali … kako ono bješe … burza kažnjava bahatost … [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Galinec ima lijepu moć govora, elokventan je i blagoglagoljiv. Na neugodno pitanje daje odgovor dugačak desetak minuta i ne kaže baš previše, i prebaci temu na nešto drugo, a tipovi u čošku sa naše lijeve strane su postavljali pitanja o stanovima, možda dirigirano.

ne treba gubiti zivce..
ne bi me cudilo da sve ocisti npr. trezor neke firme kceri.
ako su skidali po lijepe kolicine 1200kn, lako bi se moglo desiti da danas zrtvuju 100 000kn i dignu cijenu preko 900kn.

ali zivo me zanima ko sad lupa po bidu i na koji nacin razmisljaju ti ljudi [undecid]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Sve je on rekao što je trebao reći … samo smo ga trebali pažljivo slušati …

osobno mislim da niti u prva 2 tjedna 2009. ne će dobiti jamstvo od banke … pogotovo ne ako u zalog daje dionice iNDG …

I love the Smell of Profits in the Morning


ali zivo me zanima ko sad lupa po bidu i na koji nacin razmisljaju ti ljudi [undecid]

lupaju njegovi portfeljaši … IMHO

I love the Smell of Profits in the Morning


Sve je on rekao što je trebao reći … samo smo ga trebali pažljivo slušati …

osobno mislim da niti u prva 2 tjedna 2009. ne će dobiti jamstvo od banke … pogotovo ne ako u zalog daje dionice iNDG …

Ne daju oni u zalog dionice, oni u zalog daju Industrogradnju, sa svim svojim nekretninama, neprodanim stanovima, hotelima, zemljištima i zgradama.

Privatizacija na hrvatski način.

Ajd ako ništa drugo, bar (za sad) nije danas najviše pala… [lol]


kontam da je ovaj pad crobija zato što su nam se sakai i mig rugali … kako ono bješe … burza kažnjava bahatost … [smiley]

buraz, ja sam ti ovo sranje proveo vecinom u dionici koja se ponasala kao i INDG, u Krašu i kešu.
prosli i pretprosli tjedan sam kidisao i odatle.sad promatram s tribine i cekam na ukrcaj, sa svim!
za Sakaija ne znam ,ali sumnjam da je docekao pad BDIja ispod 500 u ATPL, previse zna tip[wink]

i nisam se ja nikome rugao!pogotovu ne "vama" u INDG, nego upozorio tebe i Rokija na nedosljednosti i nekorektnost.buduci jedno pricas, a trece radis!

ajde, drago mi je da si savladao gradivo!da, netko uvijek kaznjava bahatost,dobro si rekao, Sakai kaze da je to burza, ja sumnjam na nekog drugog. [kiss]

zivio ti meni [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

koji ste vi likovi, sta se sada svadjate medjusobno…
Uzmimo sljedece pretpostavke:
1. Ponuda ce ici – to je Gale rekao na sastanku i to nije rekao dvosmisleno ili nekako drugacije. Ako nam je lagao, e onda ko ga j..e.
2. Izracun o minimalnoj cijeni s kojom moze ici ponuda iznesene na ovom forumu je tocan – negdje oko 1100 kn.

I prije sastanka su ove informacije bile dostupne. I tada je sve bilo super, svi su govorili kako ce dokupiti jer je sigurna zarada, bla,bla,bla…
Bio je sastanak, i onda je dosla ona obavijest iz HANFE. Zbog te obavijesti je cijena pala. Ali hebote, pa znali smo da ce se oduziti odobrenje HANFE i bez te obavijesti.

I sada su svi ljuti sto je cijena 650 kn, Gale nas je zajebo,…
Ako se vratim na one dvije pretpostavke nevedene na pocetku, meni je osobno trenutno nevazno koja je cijena na burzi. Dapace, jos bolje ako je niza, moze se dokupit.

Opet cu ponovit, ako ce se gore navedene pretpostavke pokazati istinitima, a ako ne, onda jebiga, spusio sam. To je rizik.

rugala se sova sjenici … tako nekako ide …

do sljedećeg upa ostaje nam samo [cry] …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close