INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kojeg, Lime?
Đemsu?

ne razmislja drugacije, tocno ovo sto je on spomenuo u svom postu, sam rekao i ja u vezi THNK i njenih dugova.nemam nista protiv Đemse, ako je ovo shvatio kao napad, moje isprike, nije mi bila namjera [embarass]

ja sam imao par stvari za reci Fazančetu i Rokiju, isprike i njima ako sam ih uvrijedio, mislim da sam govorio istinu.

peace

[smiley]


Sve pet mig
Nisam mislio na Đemsu,mislio sam na Fazana
Možda sam izabrao krivi post za citiranje.I nisam mislio toliko na tebe.Mislio sam općenito.
Ti imaš dionice INDG i uvjek si bio tu sa nama zato sam se tebi i obratio.Ne pada mi na pamet komunicirati sa onim koji ih nema ali svejedno nam traži most za skakanje(toliko o naslađivanju kojeg toliko nevoliš Sakai)
Razumijem raspravu i da se ljudi razilaze u stavovima.Ni ja se ne slažem sa nekima naravno.
Ali sve sa je svelo na raspravu o tehnici,natezanje ko je koga uvrijedio sa nekim postom na ATPL ili šta ja znam gdje sve ne.Mislim da bi svi koji imamo dionice INDG volili raspravljati što nam je činiti,
možda tražiti neka pravna riješenja i slično.Općenito raspravljati o Industrogradnji.A to je praktički postalo nemoguće od silnih offtopica.Pozdrav i NHF

sijem žito raste grahorica



kojeg, Lime?
Đemsu?

ne razmislja drugacije, tocno ovo sto je on spomenuo u svom postu, sam rekao i ja u vezi THNK i njenih dugova.nemam nista protiv Đemse, ako je ovo shvatio kao napad, moje isprike, nije mi bila namjera [embarass]

ja sam imao par stvari za reci Fazančetu i Rokiju, isprike i njima ako sam ih uvrijedio, mislim da sam govorio istinu.

peace

[smiley]


Sve pet mig
Nisam mislio na Đemsu,mislio sam na Fazana
Možda sam izabrao krivi post za citiranje.I nisam mislio toliko na tebe.Mislio sam općenito.
Ti imaš dionice INDG i uvjek si bio tu sa nama zato sam se tebi i obratio.Ne pada mi na pamet komunicirati sa onim koji ih nema ali svejedno nam traži most za skakanje(toliko o naslađivanju kojeg toliko nevoliš Sakai)
Razumijem raspravu i da se ljudi razilaze u stavovima.Ni ja se ne slažem sa nekima naravno.
Ali sve sa je svelo na raspravu o tehnici,natezanje ko je koga uvrijedio sa nekim postom na ATPL ili šta ja znam gdje sve ne.Mislim da bi svi koji imamo dionice INDG volili raspravljati što nam je činiti,
možda tražiti neka pravna riješenja i slično.Općenito raspravljati o Industrogradnji.A to je praktički postalo nemoguće od silnih offtopica.Pozdrav i NHF

[/quote]



kojeg, Lime?
Đemsu?

ne razmislja drugacije, tocno ovo sto je on spomenuo u svom postu, sam rekao i ja u vezi THNK i njenih dugova.nemam nista protiv Đemse, ako je ovo shvatio kao napad, moje isprike, nije mi bila namjera [embarass]

ja sam imao par stvari za reci Fazančetu i Rokiju, isprike i njima ako sam ih uvrijedio, mislim da sam govorio istinu.

peace

[smiley]


Sve pet mig
Nisam mislio na Đemsu,mislio sam na Fazana
Možda sam izabrao krivi post za citiranje.I nisam mislio toliko na tebe.Mislio sam općenito.
Ti imaš dionice INDG i uvjek si bio tu sa nama zato sam se tebi i obratio.Ne pada mi na pamet komunicirati sa onim koji ih nema ali svejedno nam traži most za skakanje(toliko o naslađivanju kojeg toliko nevoliš Sakai)
Razumijem raspravu i da se ljudi razilaze u stavovima.Ni ja se ne slažem sa nekima naravno.
Ali sve sa je svelo na raspravu o tehnici,natezanje ko je koga uvrijedio sa nekim postom na ATPL ili šta ja znam gdje sve ne.Mislim da bi svi koji imamo dionice INDG volili raspravljati što nam je činiti,
možda tražiti neka pravna riješenja i slično.Općenito raspravljati o Industrogradnji.A to je praktički postalo nemoguće od silnih offtopica.Pozdrav i NHF

[/quote]

Lime, ono s mostom od Sakai je bilo namjenjeno meni.

Interna šala još tamo dok se imalo što pisati na ATPL. Tu nije bilo zlobe ili naslađivanja.


james
pa zar ti mislis da se meni tvoje pisanje mora svidjati…
ja ne trazim da se tebi svidja moje..

ma kakvi, al ono gore si napisao kao da imaš dobar konkretan razlog pa me zanima koji je to, čisto informativno nisam ti ja neki svadljiv (osim kad sančo navrati krv pit na tehničku).
jer ovo mi je prvi post na iNDG i valjda treći na svim građevinarima zajedno, ne sjećam se ni da smo se sreli u nekoj drugoj raspravi pa si me iznenadio onak uvjerljivom tvrdnjom.
može i na pm.

Yeah, kick out the Brits. [cool]

Sakai neće ni taj double hull pomoć ak ti nelsona pošaljem [smiley]
ne osjećam se napadnuto, ne trebaju nikakve isprike..a i da me jeste napali, malo vas je [cool]
ma znam ja šta vas ircoljupce muči…

evo i jedan komad da se opustite malo…


Lime, ono s mostom od Sakai je bilo namjenjeno meni.

Interna šala još tamo dok se imalo što pisati na ATPL. Tu nije bilo zlobe ili naslađivanja.


Je…sada vidim.
Pročitao sam zadnju a ne i prvu poruku pa sam krivo skonto.Još sam u komi zbog šoka u petak.
Iako sam slutio da bi nam se to moglo dogoditi nisam si to htio priznat.A šta ćeš biće bolje.
I moje isprike Sakai-u za krive optužbe.

sijem žito raste grahorica

Lime, opusti se, ne trebas se ispricavati – ovo je krenulo u revijalnom tonu, cak i ovo sa Jamesdinom…. [wink]. Okupite se oko Ashraka i krenite u borbu.

James:

Sto se tice Nelsona, ne plasi me duhovima, on poginija na HMS Victory, vicuci "ufff jel me kraljica…."

nego, ta vasa kraljica je plemenite njemacke krvi… vas rojaliste vjerojatno pomalo muci i ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=ZaPxX-ks95Y

[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

eh što volim kada se piše … samo pišite … makar i kontra iNDG … glavno je da smo na vrhu popisa …

I love the Smell of Profits in the Morning


peace
[smiley]

and love …

until next time … [proud]

I love the Smell of Profits in the Morning


"slucajno" su se nakon toliko mjeseci bez reklama pojavile prve sa stambenim kreditima…

više bi te trebalo zabrinjavati to što se za štednju nude kamate od 8,5% … i to u udarnim terminima na dalekovidnici …

ali zbog mira u kući, naravno da cijena stana u ZG ne će doći na 800,00 € … dugo bi bilo za objašnjavati zašto sam to napisao …

I love the Smell of Profits in the Morning

di se to nude kamate na štednju od 8,5 % ?

Cookie Monster

6,50% … lapsus …

iako:
http://www.stednja-krediti.hr/stednja.php

I love the Smell of Profits in the Morning


Normalno da si prodao kada si morao tati vratiti novce.

Ajde pliz daj jedan post di se rugam nekome. Imaš tražilicu u desnom gornjem kutu … upiši fazan i citiraj …

koga boli racku cije su pare, ja nikad u životu nisam lipe zaradio, dobio od tate milijune i bas mi je super u zivotu
A ti opet drukaj prema dolje, popušit ces i tih 100 hiljada što imaš

Ajmo dečki, zar se nitko ne usudi pokupiti ovo po 750? [cool]
Ili ju čekamo ispod blokade?

New Report

Close