INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije niti toz prošao …

http://www.hanfa.hr/uploads/48-08-3.pdf

I love the Smell of Profits in the Morning



Piše da su dostavili:
-ponudu za preuzimanje
-izjavu o zajedničkom djelovanju
-izjavu ponuditelja da nije sklapao druge poslove u cilju stjecanja dionica

Nedostaje još dosta toga.

U provedenom postupku, uvidom u dokumentaciju priloženu zahtjevu utvrñeno je da nisu dostavljene isprave propisane odredbom članka 22. stavak 3. Zakona i to:
– ponuda za preuzimanje,
…..
[/quote]

Druga strana, treći odlomak. Piše što su dostavili 12.11.2008.

Ako nekog zanimaju detalji sa sastanka može na PM. Isto tako možda je bolje da ne pričamo o pravnim posljedicama ovog odbijanja. Upravo zbog toga što znam da Mitak, Boljat i slični ovo redovno čitaju.


Ako nekog zanimaju detalji sa sastanka može na PM. Isto tako možda je bolje da ne pričamo o pravnim posljedicama ovog odbijanja. Upravo zbog toga što znam da Mitak, Boljat i slični ovo redovno čitaju.

Tako je! [thumbsup]

Ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički ne mogu ostvariti pravo glasa iz svih stečenih dionica ciljnog društva u sljedećim slučajevima:
1. kad, nakon nastupanja obveze objavljivanja ponude za preuzimanje, u zakonskom roku ne podnesu zahtjev za odobrenje objav¬ljivanja ponude za preuzimanje, od dana kad su došli u zakašnjenje do dana izvršenja ove obveze,
2. kad Agencija odbije ili odbaci zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje, od dana konačnosti rješenja kojim se odbija ili odbacuje isti zahtjev do dana konačnosti rješenja kojim Agencija odobrava objavljivanje ponude za preuzimanje,

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Ako nekog zanimaju detalji sa sastanka može na PM. Isto tako možda je bolje da ne pričamo o pravnim posljedicama ovog odbijanja. Upravo zbog toga što znam da Mitak, Boljat i slični ovo redovno čitaju.

a o čemu ćete onda ustvari pričati
o plavušama i nogometu?
ovo je jedina tema na kojoj ljudi ne postaju korisne informacije
nego ih namjerno prešućuju

free tibet

Nego predlažem da se mi dioničari dogovorimo za sastanak u ZG pa da popričamo o ovoj temi.
Možda je najbolje početkom sljedećeg tjedna u večernjim satima?
Preko vikenda vjerojatno ljudi imaju druge planove.

Striko, dobro si to sad izvukao, svaka čast. Dakle ispada da Galinec i Aglaia mogu ostati bez prava glasa dok ne riješe ponudu… [lol]


ovo je jedina tema na kojoj ljudi ne postaju korisne informacije
nego ih namjerno prešućuju

Što da radimo kad je Galinec pokazao kaznenu prijavu koju je dobio i u prilogu su bili napisi sa foruma!??


Nego predlažem da se mi dioničari dogovorimo za sastanak u ZG pa da popričamo o ovoj temi.
Možda je najbolje početkom sljedećeg tjedna u večernjim satima?
Preko vikenda vjerojatno ljudi imaju druge planove.

Dobar prijedlog, još samo odredi mjesto i vrijeme.


2. kad Agencija odbije ili odbaci zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje, od dana konačnosti rješenja kojim se odbija ili odbacuje isti zahtjev do dana konačnosti rješenja kojim Agencija odobrava objavljivanje ponude za preuzimanje,

pravnik me malo smirio … ponuda i dalje ostaje otvorena … on će više o zakonskim detaljima …

svima nam je valjda jasno zašto nije dokumentacija potpuna …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja sam mislila da kupim danas na burzi po 800 i onda prodam Galincu po 1000 u javnoj pnudi.

Fazan šta kažeš ti na ovu ideju?

New Report

Close