INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jos zgodnija je ona sto je dostavila papire Galincu na sastanku….

E ta je bome opasna, ona bi nekoliko nas pojela za doručak i ostala gladna. Bolja je naša pravnica… [wink]

Prijatelji, među nama su uljezi, pa Vas lijepo molim da pazite kome dajete informacije sa sastanka.

Dajte informacije samo onima za koje ste sigurni da posjeduju dionice, da se nebi događalo ono sa čime smo upoznati tj. da neprijatelji Industrogradnje lagano preko foruma dobivaju vrijedne informacije.

Šutnja je zlato.

Da, informacije sa foruma su upotrebljene čak u nekim kaznenim prijavama protiv Galinca, da čovjek ne vjeruje.

Da, ono sa mojnovac… Strašno nešto… Kad je to bacio na stol nisam mogao vjerovati


Da, informacije sa foruma su upotrebljene čak u nekim kaznenim prijavama protiv Galinca, da čovjek ne vjeruje.

Znači od sada sve bitnije info samo preko PM
Iako se da iščitati da će biti sve OK po tome da se je bid naglo popravio(bilo je samo četiri naloga za vrijeme sastanka)Iako se i dalje lipari [angry]

sijem žito raste grahorica

bilo je ugodno na sastanku, samo ubuduće treba ponesti stolicu 🙂

Cookie Monster

Trebali bi se mi iz ZG možda naći jedan dan na cugi da popričamo malo o tom sastanku. Zanimljvih stvari je iznio, trebali bi prodiskutirati o tome.

Aaaaaagh!



Evo link za one koji ne znaju tko je aglaia b.v., tj. ethemba capital
http://www.ethembacapital.co.uk/portfolio.go

Izgleda da će oni ipak osigurati garanciju…. Za ponudu javnu, naravno….:-))))

Gale je kralj…!!!!!!!
[/quote]

Slažem se da je Josip kralj. Ja sam prvi put bio na sastanku a čujem da on to redovno organizira. ma ljudi moji koji to još menadžer nađe volje i vremena za male dioničare. Čovjek se lijepo izložio i rekao pitajte sve što vas zanima, svaka mu čast. Gdje god da se nađe, u kojem god poslu ako treba klijenta tu sam.


Trebali bi se mi iz ZG možda naći jedan dan na cugi da popričamo malo o tom sastanku. Zanimljvih stvari je iznio, trebali bi prodiskutirati o tome.

ja se slažem. ovakva druženja su uvijek ugodna.

Pa jeli netko pitao kada ce ponuda’

Naravno da jesmo. I dobili smo odgovor… [wink]

New Report

Close