INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad je sutra sastanak i di točno, hvala

Cookie Monster

12:00h, Savska 66


U ovom slučaju više nije bitan prosjek, već najviša cijena po kojoj je kupovao onaj koji ima obvezu za ponudu. A to se iz transakcija ne može vidjeti.

Ej fazan, jel ako kupim ja sad indg bum i ja zaradil 60 posto mozda, a sigurno 15%?

Malo sam zbunjen jer evo ljudi prodaju, kao da ne zele zaradit?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




Skoro pa je točno. Izbaci 31.12 i dobit ćeš
7.777 trgovanih dionica – 12.907.071 ukupna cijena trgovanih dionica – 1659,64 prosjek

Eh, kad se moj matematici ne vjeruje. Reka sam 1.659 kn.

Zaboravite investopediu, zakon kaže prosjek svih cijena. Uzmite rješenje u slučaju LLRB ili SPPL i nađite matematiku koju koristi HANFA i ZSE.

Pokušao sam odgoditi sutrašnje obveze, imao sam čvrstu namjeru sutra biti na sastanku, ali nema šanse.

Ali možda uspijem srediti neki vid pravne podrške …
[/quote]

U ovom slučaju više nije bitan prosjek, već najviša cijena po kojoj je kupovao onaj koji ima obvezu za ponudu. A to se iz transakcija ne može vidjeti.
[/quote]

He, he, vidi moga "Knjigovođe" počeo čitati pravno štivo …

Istina, ako upali i ako krug bude onoliko širok (širi od sadašnjih Ponuditelja).

Međutim, i tu ti opet igra ovaj prosjek jer cijena nikako ne može biti niža …

Striki je metoda dobra, samo rokovi ga zezaju. Ovo mi je nešto poznato … [wink].

Nadam se da ste pripremili pitanja za sutra, u moje ime i ime još jednog kolege dolazi jedno odvj. društvo iz ZG-a (oni zaslužni za zapisnik), posla sam im sve papire i uputu s pitanjima, ali ne znam koliko će biti agilni i upućeni u materiju, pa zato nade polažem i u vas. Imam vjere u njih, ali i u vas …

Ne dajte da Galinac puno priča o svim ostalima stvarima, a najmanje o ponudi. Vanjski suradnik ima uputu da se uključi u raspravu tek i ako priča okrene na ponudu.

Ako Gazda krene sa šprehom "nećemo o ponudi tema je poslovanje" podsjetite ga i da je uprava dužna dati mišljenje o ponudi (uostalom on je jedini član uprave i osnivač jednog Ponuditelja pa mu slobodno recite da ne …).

Suborci koji ste sudjelovali u akciji "Poskok" (prihvaćamo Sakai kao kuma, ako prođe, bar će se moći pohvaliti sa sudjelovanjem, kad već neće sa zaradom) vanjski suradnik će vjerovatno biti ženskog obličja, pa ako prije početka vidite nešto što naliči na odvjetnicu slobodno pristupite i predstavite se ( imat će vaš imena na onom podnesku, pozovite se na mene) konzultirajte se i uskladite djelovanje.

Ako bude pitanja pravne struke vezano za ostale teme isto je slobodno pitajte. Nadam se da ovaj put Gazda neće moći prodavati šprehu kao zadnji put. U boj, u boj …. !!!

P.S. "Knjigovođo" jesi pročita svih 8 ili si odusta nakon prve ?


He, he, vidi moga "Knjigovođe" počeo čitati pravno štivo …

Istina, ako upali i ako krug bude onoliko širok (širi od sadašnjih Ponuditelja).

Međutim, i tu ti opet igra ovaj prosjek jer cijena nikako ne može biti niža …

Striki je metoda dobra, samo rokovi ga zezaju. Ovo mi je nešto poznato … [wink].

Nadam se da ste pripremili pitanja za sutra, u moje ime i ime još jednog kolege dolazi jedno odvj. društvo iz ZG-a (oni zaslužni za zapisnik), posla sam im sve papire i uputu s pitanjima, ali ne znam koliko će biti agilni i upućeni u materiju, pa zato nade polažem i u vas. Imam vjere u njih, ali i u vas …

Ne dajte da Galinac puno priča o svim ostalima stvarima, a najmanje o ponudi. Vanjski suradnik ima uputu da se uključi u raspravu tek i ako priča okrene na ponudu.

Ako Gazda krene sa šprehom "nećemo o ponudi tema je poslovanje" podsjetite ga i da je uprava dužna dati mišljenje o ponudi (uostalom on je jedini član uprave i osnivač jednog Ponuditelja pa mu slobodno recite da ne …).

Suborci koji ste sudjelovali u akciji "Poskok" (prihvaćamo Sakai kao kuma, ako prođe, bar će se moći pohvaliti sa sudjelovanjem, kad već neće sa zaradom) vanjski suradnik će vjerovatno biti ženskog obličja, pa ako prije početka vidite nešto što naliči na odvjetnicu slobodno pristupite i predstavite se ( imat će vaš imena na onom podnesku, pozovite se na mene) konzultirajte se i uskladite djelovanje.

Ako bude pitanja pravne struke vezano za ostale teme isto je slobodno pitajte. Nadam se da ovaj put Gazda neće moći prodavati šprehu kao zadnji put. U boj, u boj …. !!!

P.S. "Knjigovođo" jesi pročita svih 8 ili si odusta nakon prve ?

od svega što si napisao, jedino sam skužio da na sastanak dolazi jedna s@sata odvjetnica, plave duge kose, utegnute guze, s papirom na kojem će pisati moje ime …

buraz kontam da me cijene dionice baš ne će previše zanimati … [cool]

I love the Smell of Profits in the Morning

ej ljudi sretno sutra i nadam se dobrim vjestima jer je moj dobri prijatelj mirko filipovic isto danas pazario
to recite gazdi

vise volim narodnjake nego kruva jesti



U ovom slučaju više nije bitan prosjek, već najviša cijena po kojoj je kupovao onaj koji ima obvezu za ponudu. A to se iz transakcija ne može vidjeti.

Ej fazan, jel ako kupim ja sad indg bum i ja zaradil 60 posto mozda, a sigurno 15%?

Malo sam zbunjen jer evo ljudi prodaju, kao da ne zele zaradit?

[/quote]

Sakai, ja spreman po prvi put da postanem "dugoročni" investitor, ali valjda je Gale i onih par likova s njim spremno upoznati lijepe hodnike Trgovačkog suda u Splitu.

Popločanje je stvarno dobro, lijep neki kamen, tepih djeluje mekano pod cipelama, odmara noge, stvarno ugodna atmosfera, a još kad uđeš u sudnicu, ekstaza … Gale navrati !

A "Kume" šta da ti kažem, kupovao sam i danas …



U ovom slučaju više nije bitan prosjek, već najviša cijena po kojoj je kupovao onaj koji ima obvezu za ponudu. A to se iz transakcija ne može vidjeti.

Ej fazan, jel ako kupim ja sad indg bum i ja zaradil 60 posto mozda, a sigurno 15%?

Malo sam zbunjen jer evo ljudi prodaju, kao da ne zele zaradit?

[/quote]
Strpi se sutra dobiješ još,nadam se da ovaj koji prodaje nije u pravu!

Uhljebe na ulicu!!!!!

ashrak, 12.11.2008. u 21:17

od svega što si napisao, jedino sam skužio da na sastanak dolazi jedna s@sata odvjetnica, plave duge kose, utegnute guze, s papirom na kojem će pisati moje ime …

buraz kontam da me cijene dionice baš ne će previše zanimati … [cool]

ashrak, 12.11.2008. u 21:17

Drago mi je da kužiš "bitne stvari".

Kako mi je materija nepoznata, dobro je prouči, pa mi sutra javi …

Budem i ja koji put doletio do ZG-a.

P.S. Kraj tvojega imena je narisana neka kokoš, pa će te valjda prepoznat …

Kum shorta atlansku … bome lijepa zarada …

I love the Smell of Profits in the Morning


Kum shorta atlansku … bome lijepa zarada …

Ma nije valjda.

Mislim da je Kum davno shvatio kud brod plovi …

http://www.cocoanet.us/images/sm_bigstockphoto_Businesswoman_With_Laptop_1209876.jpg

mislit ću na tebe … jako ću misliti …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close