INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam, ja bih se bio spreman kladiti da neće sutra odobriti ponudu.


Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

Ja sam se to zapitao na samom početku istovara.Ali kada pogledaš na drugim dionicama kako su ljudi spremni prodati svoje dionice sa ogromnim gubicima nije ova situacija ni tako neshvatljiva.
Ovdje su gubici nekima još i podnošljivi(ko je sudjelovao u dokapu)
Općenito,situacija je iracionalna i vrlo ju je teško shvatiti ili prihvatiti kao takvu.
Stvarno treba samo pogledati Inu.Netko ju ne proda u ponudi po 2800 a sada ju daje za cca 1500????
A koliko je prošlo..mjesec dana?Kako to razumiti?Mislim da je sada ključno imati strpljenja.
A vi koji sutra budete na sastanku INZISTIRAJTE da vam objasni što se događa i sutra ćemo svi skupa biti pametniji.Pozdrav

sijem žito raste grahorica



Snažna borba na bidu oko 860. dajte ljudi pustite me da kupim ovih 15 komada.

Čekaj kao ja na 811.

[/quote]

još ćeš i dočekati



Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

dobro je da galinac ne može prodavati. već bi se zabrinuo.

očito je da prodaje neki fond kojem je bitno održavati likvidnost.
[/quote]

Koji fond, imaš ih samo dva, jedan je top 10, a drugi kupuje.




Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

dobro je da galinac ne može prodavati. već bi se zabrinuo.

očito je da prodaje neki fond kojem je bitno održavati likvidnost.
[/quote]

Koji fond, imaš ih samo dva, jedan je top 10, a drugi kupuje.
[/quote]

onda jedino neki margin call. ali vi imate cd, a ja ne. ja tek kupio danas 15 kom.





Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

dobro je da galinac ne može prodavati. već bi se zabrinuo.

očito je da prodaje neki fond kojem je bitno održavati likvidnost.
[/quote]

Koji fond, imaš ih samo dva, jedan je top 10, a drugi kupuje.
[/quote]

onda jedino neki margin call. ali vi imate cd, a ja ne. ja tek kupio danas 15 kom.

[/quote]

Oho tek danas, dobro došao u klub "Nada" zadnja umire.


Ne znam, ja bih se bio spreman kladiti da neće sutra odobriti ponudu.

Neće sigurno, pa jučer smo podnjeli podnesak Hanfi.

Ako ameri i europa nastave ovako negativno i sutra (a sve ukazuje na to), skupa s njima će i hrvatske dionice. A onda bi se stvarno moglo desiti da se netko iskrca i po 800…



Ne znam, ja bih se bio spreman kladiti da neće sutra odobriti ponudu.

Neće sigurno, pa jučer smo podnjeli podnesak Hanfi.
[/quote]

Ponuda sutra, ne vjerujem …

Brabus, Fazane, sutra na sastanku ćete imati pravnu podršku.

P.S. Skupio još par komada po 870.


I može li sutra još netko pobjeći sa posla ili ću samo ja doći na sastanak ;). Ako tko ima neka pitanja za Galinca, mogu ja pitati.

Pošto sam dioničar i TOZ-a molim te pitaj kakav je plan u vezi njega, tj. da li će investicija ići preko TOZ-a a INDG će biti izvoditelj radova ili će nositelj investicije biti INDG (u biti – preko koga će ići prihodi i zarada od prodaje stanova). Na zadnjem sastanku sa dioničarima nisam razumio njegovo izlaganje u vezi ovoga. Znam da je pominjao kod toza prihod od najama u visini 1 mil. ali nisam razumio kako će provesti investiciju.
Ako ti se da možeš pitati i dokle se stiglo sa ponudom za TOZ, pošto nije prošla zajedno sa SPPL.

PS i mene poklopilo prvo današnje iskrcavanje po 855 [rolleyes]. Od danas – CASH-R-A = 0 kn


Evo izračun nisam siguran da je točan.

nije točan ..
barbus, čujemo se sutra … nazovem te …

I love the Smell of Profits in the Morning



Skoro pa je točno. Izbaci 31.12 i dobit ćeš
7.777 trgovanih dionica – 12.907.071 ukupna cijena trgovanih dionica – 1659,64 prosjek

Eh, kad se moj matematici ne vjeruje. Reka sam 1.659 kn.

Zaboravite investopediu, zakon kaže prosjek svih cijena. Uzmite rješenje u slučaju LLRB ili SPPL i nađite matematiku koju koristi HANFA i ZSE.

Pokušao sam odgoditi sutrašnje obveze, imao sam čvrstu namjeru sutra biti na sastanku, ali nema šanse.

Ali možda uspijem srediti neki vid pravne podrške …
[/quote]

U ovom slučaju više nije bitan prosjek, već najviša cijena po kojoj je kupovao onaj koji ima obvezu za ponudu. A to se iz transakcija ne može vidjeti.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close