INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Snažna borba na bidu oko 860. dajte ljudi pustite me da kupim ovih 15 komada.

Ne dam! [lol]



Snažna borba na bidu oko 860. dajte ljudi pustite me da kupim ovih 15 komada.

Ne dam! [lol]
[/quote]

ja višer ne dižem gore. kad popizdim lupit ću po asku sve do 1000

nemojte ljudi više se lipariti. pa nitko se neće onda iskrcati

A mora se lipariti, svaki puta kad pustiš nekoga iznad sebe postoji mogućnost da je skriveni nalog. Proklet bio taj koji je ozakonio skrivene naloge! [angry]


Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%

Trezor bi mogo kupovat nakon ponude.

Sad svi misle uvaljat gazdi pa se postavit na bid na 500.Izgleda logično (vidi MLNR) samo teško ćete zavaljat gazdu u igri koju je on izmislio.




Snažna borba na bidu oko 860. dajte ljudi pustite me da kupim ovih 15 komada.

Ne dam! [lol]
[/quote]

ja višer ne dižem gore. kad popizdim lupit ću po asku sve do 1000
[/quote]

To je uredu, jer i onako će kupiti samo onaj koji lupi po asku.

ja se ode onda radije malo kockat na ingru i atlantsku



Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%

Trezor bi mogo kupovat nakon ponude.

Sad svi misle uvaljat gazdi pa se postavit na bid na 500.Izgleda logično (vidi MLNR) samo teško ćete zavaljat gazdu u igri koju je on izmislio.
[/quote]

A pogledaj INU, nema ovdje razboritog ponašanja, panika.

Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

Evo zamijenio 60 komada HT-a za 15 komada Industrogradnje. Sutra kad odobre ponudu na sjednicu hanfe prodajem po 1085 kuna i kupujem za to 74 dinice HT-a.


Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

dobro je da galinac ne može prodavati. već bi se zabrinuo.

očito je da prodaje neki fond kojem je bitno održavati likvidnost.


Opet masovni iskrcaj.
Moramo sutra pitati Galinca što je sa ponudom, ovakva prodaja zadnjih tjedana može samo značiti da "netko" zna nešto što mi ne znamo.

Ili je nekom gusto?! Daj šta daš strategija. Možda nas Gale saziva da kaže da nema para za javnu ponudu?!

New Report

Close