INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Strah čuda čini :-))))))))))

A i pohlepa čuda čini, možda netko misli da može za taj novac kupiti nešto drugo na čemu će više zaraditi.



Strah čuda čini :-))))))))))

A i pohlepa čuda čini, možda netko misli da može za taj novac kupiti nešto drugo na čemu će više zaraditi.
[/quote]
Možda nisu ni živci ni strah niti pohlepa nego sila.A to je ono najgore;ne želiš prodati a moraš.
Ne poželio nikom…

sijem žito raste grahorica

Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%




Strah čuda čini :-))))))))))

A i pohlepa čuda čini, možda netko misli da može za taj novac kupiti nešto drugo na čemu će više zaraditi.
[/quote]
Možda nisu ni živci ni strah niti pohlepa nego sila.A to je ono najgore;ne želiš prodati a moraš.
Ne poželio nikom…
[/quote]

Mislim da je sila u pitanju i iskreno mi žao prodavatelja.


Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%

To i mene interesira.

I zašto ne kupuju Aglaia i Negotiator po ovim cijenama? Što nije logično da oni sada kupuju, a ne oni koji će im te dionice uvaljati u ponudi.

Evo i ja kupih po 873,01kn. Neka se sad javi tko je prodao i zašto… [proud]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%

Nema se casha za te investicije…..

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!



Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%

To i mene interesira.

I zašto ne kupuju Aglaia i Negotiator po ovim cijenama? Što nije logično da oni sada kupuju, a ne oni koji će im te dionice uvaljati u ponudi.
[/quote]

Nesmiju po zakonu sve dok traje odobravanje javne ponude, nakon odobravanja isto tako moraju držati prste k sebi…. :-))))

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!



Tko bude na sastanku sutra nek pita Galinca zašto trezor ne kupuje, barem sada kad su bagatelne cijene. Sjećam se da je svojedobno na ZSE bila objava o mogućem otkupu 1%

To i mene interesira.

I zašto ne kupuju Aglaia i Negotiator po ovim cijenama? Što nije logično da oni sada kupuju, a ne oni koji će im te dionice uvaljati u ponudi.
[/quote]
Aglaia i Negotiator ne smiju kupovati. A što se trezora tiče, ima se casha ali u današnje vrijeme bolje ga je čuvati. Trebat će dosta novaca za nove projekte.

Snažna borba na bidu oko 860. dajte ljudi pustite me da kupim ovih 15 komada.

Sad bii mogao i ovaj što prodaje spustiti na recimo 890.


Snažna borba na bidu oko 860. dajte ljudi pustite me da kupim ovih 15 komada.

Čekaj kao ja na 811.

New Report

Close