INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega, vidi se da Vam je matematika jača strana, imamo ukupni dnevni promet po dionici i broj trgovanih dionica za taj dan. Što znači da ako zbrojimo ukupni dnevni promet po dionici za 90 dana i broj trgovanih dionica za 90 dana(količinu), dobijemo prosječni ponderirani prosjek svih transakcija.
Predlažem, ako netko ima sve transakcije da izračuna, pa da vidimo hoćemo li dobiti i isti rezultat.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Skoro pa je točno. Izbaci 31.12 i dobit ćeš
7.777 trgovanih dionica – 12.907.071 ukupna cijena trgovanih dionica – 1659,64 prosjek

Eh, kad se moj matematici ne vjeruje. Reka sam 1.659 kn.

Zaboravite investopediu, zakon kaže prosjek svih cijena. Uzmite rješenje u slučaju LLRB ili SPPL i nađite matematiku koju koristi HANFA i ZSE.

Pokušao sam odgoditi sutrašnje obveze, imao sam čvrstu namjeru sutra biti na sastanku, ali nema šanse.

Ali možda uspijem srediti neki vid pravne podrške …

Samo po zaključnim cijenama ispadne 1092kn a ne 1119kn…
Ali to je glupost totalna, ne znam tko je mogao to izmisliti. Onda se može protrgovati sa 2/3 poduzeća u jednom danu, zaključna cijena može biti 2x veća od one s kojom se trgovalo i ispada da uopće nije bitno što se protrgovalo sa toliko dionica.
Ako se u obzir uzima zadnja cijena i broj dionica kojima je trgovano u pojedinom danu onda cijena ispadne 1131kn.

Da li itko može naći točno službeno objašnjenje kako oni računaju taj famozni ponderirani prosjek?

Pa kaj to nismo već sve prošli prilkom onog izračuna od 1119,xy kn. Dakle ponderirani prosjek je prosječna cijena svih transkacija.

I ja sam isto mislio kao Rocky, ali imaš novi pravilnik.

Sve ok, ali moramo puhati i na hladno, vidiš kako nastradaju mali dioničari gdje god stignu… [undecid]


Ako se finvest i/ili Marijana Filipovića uspostavi kao povezanu osobu s Galincem i Aglaiom, onda se treba i gledati cijena po kojoj je on kupovao u zadnjih godinu dana a ako se dobro sjećam on je kupovao na burzi prošlu jesen. Ima li tko informacije po kojim cijenama?

Po meni i Filipović djeluje zajednički s njima, to je bjelodano, može HANFA žmirit koliko hoće. Pa zar nije posuđivao lovu INDG i ta potraživanja pretvorio u dionice u dokapu. Istu stvar su napravili i Negotiator i Aglaia. Ako to nije zajedničko djelovanje, onda ne znam šta je?!

Vidimo se sutra!

Popustili nekome živci i iskrcao se do 851… [angry]

Tko je ovo sada kupio po 851 ima mogućnost zarade od 31,50% odnosno 100% u sljedećih mjesec do dva.


Tko je ovo sada kupio po 851 ima mogućnost zarade od 31,50% odnosno 100% u sljedećih mjesec do dva.

Taj sam… [wink]
valjda se nisam zahebo….



Tko je ovo sada kupio po 851 ima mogućnost zarade od 31,50% odnosno 100% u sljedećih mjesec do dva.

Taj sam… [wink]
valjda se nisam zahebo….
[/quote]
dragi mahatma ,drago mi je sto i dalje smirujete situaciju jer mi situacija na burzi izgleda poput one u indiji kad ste Vi preuzeli glavnu riječ
pofuk


Popustili nekome živci i iskrcao se do 851… [angry]

Nisu živci nego neznanje….. Vjerovatno penzić koji lupa po bidu

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Strah čuda čini :-))))))))))

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close