INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle moglo bi se zaključiti da i oni i Galinec žele u 10ak godina napumpati cijenu i vrijednost INDG pa to nekome skupo prodati.

I može li sutra još netko pobjeći sa posla ili ću samo ja doći na sastanak ;). Ako tko ima neka pitanja za Galinca, mogu ja pitati.

Ja dolazim 100% [thumbsup]

Ja isto stižem.


I može li sutra još netko pobjeći sa posla ili ću samo ja doći na sastanak ;). Ako tko ima neka pitanja za Galinca, mogu ja pitati.

Pitaj ga za Brinje.Jesu li našli partnera za ulaganje ili nisu i šta planiraju sa tim.
Dali je točno što se šuška da bi Lomnica mogla tamo završiti?

sijem žito raste grahorica

I ja stižem.

Ptico,

jel možeš nabavati transkacije od 30.09.2007. do 30.12.2007. kako bi izračunali ponderirani prosjek, ako nam podnesak upali.

Evo izračun nisam siguran da je točan.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Skoro pa je točno. Izbaci 31.12 i dobit ćeš
7.777 trgovanih dionica – 12.907.071 ukupna cijena trgovanih dionica – 1659,64 prosjek


Evo izračun nisam siguran da je točan.

E moj striko, trebaju nam sve transakcije u navedenom periodu, kako bi izračunali ponderirani prosjek.

Jesi siguran?
Navodno bi trebalo biti ovo:

"Prosječna cijena dionica na burzi ili organiziranom tržištu izračunava se kao ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca prije nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje."

Ponderirani prosjek iliti weighted average bi trebalo računati ovako:
Vaš link

Ali to mi je blesavo, onda se računaju samo zaključne cijene a promet uopće nije bitan.

Ako se finvest i/ili Marijana Filipovića uspostavi kao povezanu osobu s Galincem i Aglaiom, onda se treba i gledati cijena po kojoj je on kupovao u zadnjih godinu dana a ako se dobro sjećam on je kupovao na burzi prošlu jesen. Ima li tko informacije po kojim cijenama?

New Report

Close