INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IMA LI KAKVIH NAZNAKA DA INDUSTROGRADNJA DOBIJE ŠTA LOVE OD ZAOSTALIH DUGOVANJA SA RUSKIH TERENA?O KOLIKOJ SE UOPČE TU LOVI RADI I IMA LI NAD TIME TKO NADZOR JER BI TO MOGLO OTIĆI U ĐEPIĆE MEGALOMANA SA VRHA


Što se tiče zapisnika sa skupštine možda ne bi bilo loše provjeriti u samoj industrogradnji. Mislim da bi takve stvari bi trebale biti dostupne dioničarima na zahtjev. A ovo je samo kratka obavijest sa burze nakon skupštine:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/14-08-INDG_Glavna_skupstina.doc

Ako ne uspijem nabavit ovim putem. Netko će mi ga sutra izvući iz sudskog registra TS u Zagrebu. Tamo mora biti.

Rješim to preko kolega iz ZG.

Opa, pa to je cijela operacija. Kako ste ju nazvali – Poskok?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Opa, pa to je cijela operacija. Kako ste ju nazvali – Poskok?

nazvali smo je mogućnost zarade od 60%. Ako to ne uspije, onda nam ne gine 15%. Dočim, koliko vidim ti i kolega febo imate iste postotke samo u obrnutom smjeru na ATPL.

ashrak, trznem te odmah ujutro …

nego, možemo li skupiti 5%, pa sazvati skupštinu? yokozuna?

I love the Smell of Profits in the Morning


P.s. Hotel je naš!

KUP JE NAŠ!!!

I love the Smell of Profits in the Morning

nazvali smo je mogućnost zarade od 60%. Ako to ne uspije, onda nam ne gine 15%. Dočim, koliko vidim ti i kolega febo imate iste postotke samo u obrnutom smjeru na ATPL.

aaaa, sjecam se te operacije. Tako slicno si i nazvao operaciju na tickeru DDJH. I bilo je 60 % ali u minusu.

Ovo je zadnji cavao u lijesu – kad vam fazan najavi zaradu…brrrrr.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


nazvali smo je mogućnost zarade od 60%. Ako to ne uspije, onda nam ne gine 15%. Dočim, koliko vidim ti i kolega febo imate iste postotke samo u obrnutom smjeru na ATPL.

aaaa, sjecam se te operacije. Tako slicno si i nazvao operaciju na tickeru DDJH. I bilo je 60 % ali u minusu.

Ovo je zadnji cavao u lijesu – kad vam fazan najavi zaradu…brrrrr.
[/quote]

A dio sutrašnje operacije (pribavljanje zapisnika) će odraditi "vanjski" plaćenici.

Sakai, o kodnom imenu odlučim ujutro, pa ti javim …

A ti se uvijek možeš ponuditi za pomoć, pa neće biti potrebe za angažiranjem pomoći van forumske zajednice … [wink]

Nego, ako mi propadne i ovih 15 % (vidim da je neko "fazanovo proklestvo" u igri), koji most?

Pelješki?

I love the Smell of Profits in the Morning


Nego, ako mi propadne i ovih 15 % (vidim da je neko "fazanovo proklestvo" u igri), koji most?

I sa 0% si bolji od ostatka burze… [lol]


Pelješki?

[lol] [lol] [lol]

Mislim da Galinec neće objaviti ponudu na veći iznos bez obzira što mu HANFA odredila. Evo nedavnog rješenja od strane HANFE za LLRB http://www.hanfa.hr/uploads/44-08-8.pdf

Znači ako HANFA odredi zajedničko djelovanje i ukoliko Galinec ne da ponudu ostaje tužba pred sudom. A dok putem suda istjeramo tih 16xx kn, bojim se da će već i na burzi biti ta cijena. [undecid]

Jedino ako skupimo 5% i uspijemo sazvati skupštinu dok Galinec i Aglaia nemaju pravo glasa…


Mislim da Galinec neće objaviti ponudu na veći iznos bez obzira što mu HANFA odredila. Evo nedavnog rješenja od strane HANFE za LLRB http://www.hanfa.hr/uploads/44-08-8.pdf

Znači ako HANFA odredi zajedničko djelovanje i ukoliko Galinec ne da ponudu ostaje tužba pred sudom. A dok putem suda istjeramo tih 16xx kn, bojim se da će već i na burzi biti ta cijena. [undecid]

Jedino ako skupimo 5% i uspijemo sazvati skupštinu dok Galinec i Aglaia nemaju pravo glasa…

A jesi li razmišljao o zateznoj kamati?

New Report

Close