INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neoporezana, prije oporezivanja?.. ma ozbiljno, ovo neoporezovana mi uopce nije hrvatski, ovdje se sve visestruko oporezuje… [smiley]

voit Ime munaa, Alien


totalni sam laik u sveri dioničarstva ali sam nekim čudom kao bivši zaposlenik industrogradnje dobio crkavicu u dionicama.To mi je postalo jasno kroz dobivanje kojekakvih dopisa i prospekata od INDGR-E i SDA. E sad sam ja u neobranom grožđu jer neznam kako to sve funkcionira,od sitnih detalja kome se za šta treba obračati i gdje otvoriti račun za dividendu pa do onih kako brokerski kupi-prodaj funkcinira ovih 20-ak dionica koje gospoda iz industrogradnje pripisuje meni "zasluženo". (radio za njih po cijelome svijetu najviše i najduže u Rusiji)sve do rata.Ako bi tko imao volje da mi ukratko objasni o ovim stvarčicama bio bih mu zahvalan.ili bar da mi kaže iz iskustva gdje se je najbolje obratiti za informacije.HVALA!!!! LOOK

Oni bi nešto mogli znati:

TO ONE BROKERI d.o.o., Teslina 10/II, Zagreb, tel: (01) 4924 780

HVALA BARBUS


totalni sam laik u sveri dioničarstva ali sam nekim čudom kao bivši zaposlenik industrogradnje dobio crkavicu u dionicama.To mi je postalo jasno kroz dobivanje kojekakvih dopisa i prospekata od INDGR-E i SDA. E sad sam ja u neobranom grožđu jer neznam kako to sve funkcionira,od sitnih detalja kome se za šta treba obračati i gdje otvoriti račun za dividendu pa do onih kako brokerski kupi-prodaj funkcinira ovih 20-ak dionica koje gospoda iz industrogradnje pripisuje meni "zasluženo". (radio za njih po cijelome svijetu najviše i najduže u Rusiji)sve do rata.Ako bi tko imao volje da mi ukratko objasni o ovim stvarčicama bio bih mu zahvalan.ili bar da mi kaže iz iskustva gdje se je najbolje obratiti za informacije.HVALA!!!! LOOK

Ako imaš 20 komada moći ćeš dobiti 21000kn na ponudi za preuzimanje koja će uskoro. A na tebi je da li ćeš da prodaš ili je bolje čekati i nadati se boljoj cijeni.


… i gdje otvoriti račun za dividendu …

aaaaaaaaaaaa legendoooo

I love the Smell of Profits in the Morning

sta je smijesno, ja sam otvorio racun za dividendu iz indg ali mi jos nije sjela.. mozda sam nesto pogrijesio?

voit Ime munaa, Alien


Ako imaš 20 komada moći ćeš dobiti 21000kn na ponudi za preuzimanje koja će uskoro. A na tebi je da li ćeš da prodaš ili je bolje čekati i nadati se boljoj cijeni.

Po tebi ispada da je minimalna ponuda 1.050kn?
Ne bi li trebalo biti 20 x 1.119 = 22.380kn?



Ako imaš 20 komada moći ćeš dobiti 21000kn na ponudi za preuzimanje koja će uskoro. A na tebi je da li ćeš da prodaš ili je bolje čekati i nadati se boljoj cijeni.

Po tebi ispada da je minimalna ponuda 1.050kn?
Ne bi li trebalo biti 20 x 1.119 = 22.380kn?

[/quote]

Jeste se javili Ashraku na PM? Idemo u borbu za 1659 kn u ponudi.

Ja sam spreman potpisati što god treba, dam i lijevi bubreg za tu cijenu [cool]


Jeste se javili Ashraku na PM? Idemo u borbu za 1659 kn u ponudi.

evo ja ću baš poslati faks … nisam niti skužio o čemu se radi … ja mislio da se treba ubrzati proces …

jesmo sigurni za ovaj iznos od 1.659,00 kn ?

I love the Smell of Profits in the Morning



Ako imaš 20 komada moći ćeš dobiti 21000kn na ponudi za preuzimanje koja će uskoro. A na tebi je da li ćeš da prodaš ili je bolje čekati i nadati se boljoj cijeni.

Po tebi ispada da je minimalna ponuda 1.050kn?
Ne bi li trebalo biti 20 x 1.119 = 22.380kn?

[/quote]
Toliko o mojem znanju matematike [lol]
Da, 22380 je tocan iznos osim ako ashrak nas sve iznenadi 🙂



Jeste se javili Ashraku na PM? Idemo u borbu za 1659 kn u ponudi.

evo ja ću baš poslati faks … nisam niti skužio o čemu se radi … ja mislio da se treba ubrzati proces …

jesmo sigurni za ovaj iznos od 1.659,00 kn ?
[/quote]
Zar nije Marijan Filipović kupovao na burzi tamo negdje prošlu jesen. Ako bi se i to uzelo u obzir moglo bi i po 1800 😉

New Report

Close