INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Trenutno je Industrogradnja podcijenjena 3 puta u odnosu na prosjek sektora.

prosjek sektora?
po kojem parametru?

[/quote]

P/E, P/B, PRIHOD


A znam da je pisalo ali zaboravio sam, tko će sad prelistavati zadnjih x stranica….

Recimo da je tržišna vrijednost 300€ po kvadratu (ako ne i više) onda samo to zemljište ispadne 12.500.000€ iliti cca 90 mil kn. Solidno. [wink]

U Ičićima je na toj lokaciji kvadrat 500 eura minimum, znam jer sam kupovao i prodavao po Ičićima zemlju

Cookie Monster

nadam se da nije to indg od tebe kupila po 500 eura kvadrat za moju lovu iz dokapa 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



A znam da je pisalo ali zaboravio sam, tko će sad prelistavati zadnjih x stranica….

Recimo da je tržišna vrijednost 300€ po kvadratu (ako ne i više) onda samo to zemljište ispadne 12.500.000€ iliti cca 90 mil kn. Solidno. [wink]

U Ičićima je na toj lokaciji kvadrat 500 eura minimum, znam jer sam kupovao i prodavao po Ičićima zemlju
[/quote]

Vrijednost nekretnine na tom zemljištu će biti cca. 1,5 mlrd. kn, dio treba prodati (stanove i apartmane), poslovne prostore dati u najam, a hotel (treba ući u neki lanac hotela, tipa Plaza) i
garažu zadržati u okviru vlastitog poslovanja.

nadam se da nije to indg od tebe kupila po 500 eura kvadrat za moju lovu iz dokapa 🙂

nije, ima to INDG još od Tita:)

Cookie Monster



btw ubaci total prihode, doci ces do zanimljivih rezultata, dvije firme koje najbolje stoje imaju ispodprosjecan sales…ne mislim na INDG

ne ćemo se igrati skrivača!?

daj tablicu!
[/quote]

šteta jedino što se ne da ubaciti Mcap pored ovih pokazatelja, bilo bi zanimljivo 🙂
btw za thnk su krivo predvidjeli, očekuje se veći prihod od predviđenog

Heaven or Las Vegas




Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.
Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.
Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".

a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]
[/quote]

Nego, tko ima volje za malu korporativnu akciju, a da se ovi iz Hanfe više ne bi igrali našim živcima …

Evo vam u privitku špranca dopisa.

Da više ja ne bi gubio vrijem (ista je pisana u množini po opunomoćeniku) pa je gramatički prilagodit i ispravite koju eventualnu grešku (nemam više volje), unesite svoje osobne podatke i sutra ga uputite poštom prporučeno ili još bolje tko je u ZG (uz neki dokaz o tome da je dioničar INDG) na protokol HANFE.

Nešto će morati odgovoriti, a ako vide da bi mogli izazvati malu lavina i tako sebi dati još posla, možda ih ovo navede da nešto objave u javnosti.

[/quote]

Je li poslan zahtjev?




btw ubaci total prihode, doci ces do zanimljivih rezultata, dvije firme koje najbolje stoje imaju ispodprosjecan sales…ne mislim na INDG

ne ćemo se igrati skrivača!?

daj tablicu!
[/quote]

šteta jedino što se ne da ubaciti Mcap pored ovih pokazatelja, bilo bi zanimljivo 🙂
btw za thnk su krivo predvidjeli, očekuje se veći prihod od predviđenog
[/quote]

ja tvoje attachmente ne mogu otvoriti. S cime vi to otvarate?

edit. evo upravo ih otvorio, ignorirajte ovaj post





Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.
Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.
Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".

a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]
[/quote]

Nego, tko ima volje za malu korporativnu akciju, a da se ovi iz Hanfe više ne bi igrali našim živcima …

Evo vam u privitku špranca dopisa.

Da više ja ne bi gubio vrijem (ista je pisana u množini po opunomoćeniku) pa je gramatički prilagodit i ispravite koju eventualnu grešku (nemam više volje), unesite svoje osobne podatke i sutra ga uputite poštom prporučeno ili još bolje tko je u ZG (uz neki dokaz o tome da je dioničar INDG) na protokol HANFE.

Nešto će morati odgovoriti, a ako vide da bi mogli izazvati malu lavina i tako sebi dati još posla, možda ih ovo navede da nešto objave u javnosti.

[/quote]

Je li poslan zahtjev?
[/quote]

Išao je tek jučer. Nisam stigao u utorak, čekao sam još jednog člana "splitske skupine" za punomoć.

Nego što je s ostalima, ideja je bila da ih se malo pritisne s više strana, ako ničim dugim onda barem papirologijom.

Fazane, ti? Ostali?


Išao je tek jučer. Nisam stigao u utorak, čekao sam još jednog člana "splitske skupine" za punomoć.

Nego što je s ostalima, ideja je bila da ih se malo pritisne s više strana, ako ničim dugim onda barem papirologijom.

Fazane, ti? Ostali?

ma ja ti onaj mail slabo čitam … tako da sam tek sada vidio … šaljem sutra u HANFU …

I love the Smell of Profits in the Morning

za druga febu … znat će on o čemu se radi …

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1596-08-INDG_obavijest_obveza_ponuda_preuzimanje.pdf

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=694&#post682675

I love the Smell of Profits in the Morning

i njegovo društvo … friday night fever … [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close