INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zezaj, ti zezaj … upravo sam sat vrimena izgubia tipkajući to s..nje.
Sutra im ide faxom i poštom, pa vas obavijestim o odgovoru.

evo se financ nudi za potpis ako treba … trznem ti i broj faksa ako hoćeš pa da to sutra potpišem …
[/quote]

Sad tek vidim.

He, he, isto mislimo. Kako te volja, prilagodi dopis ili ako ti se ne da ubacim te ja u svoj, ide ti punomoć na mail (sutra mi je faksaj).

ma svoj ću … sad kad si ga postao … jedino im ne ću poslati nikakav dokaz … hebe mi se … neka sami provjeravaju u SDA …

I love the Smell of Profits in the Morning




Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.
Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.
Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".

a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]
[/quote]

Nego, tko ima volje za malu korporativnu akciju, a da se ovi iz Hanfe više ne bi igrali našim živcima …

Evo vam u privitku špranca dopisa.

Da više ja ne bi gubio vrijem (ista je pisana u množini po opunomoćeniku) pa je gramatički prilagodit i ispravite koju eventualnu grešku (nemam više volje), unesite svoje osobne podatke i sutra ga uputite poštom prporučeno ili još bolje tko je u ZG (uz neki dokaz o tome da je dioničar INDG) na protokol HANFE.

Nešto će morati odgovoriti, a ako vide da bi mogli izazvati malu lavina i tako sebi dati još posla, možda ih ovo navede da nešto objave u javnosti.

[/quote]
Svaka ti dala, tako hebeno dobar dopis nisam dugo vidio! Sve crno na bijelo, nema mrdanja, alal vera.




Prodaju mali što nas sve mora veseliti jer dionice prelaze u čvrste ruke.

Ne želim kvariti veselje, ali onaj ko je izlazio sa skrivenima je iskrcao preko 2 mil kn… Tako da i mene pomalo zabrinjava situacija. Lucky b [thumbsup]

p.s. imam dionice
[/quote]

Koliko ja znam nitko tko ima preko 2000 dionica nije izlazio van.

A gdje si ti vidio tog nekog koji je izlazio sa navedenom količinom, jel mogu transakcije?

Hvala!
[/quote]

Napisao sam još prije 5, 6 strana ali je pobrisano. Riječ je o zadnjih nekoliko dana kad je cijena pala ispod 900, zbog ogromnog pritiska na prodaji. Evo umjesto tebe ću reć, al je i netko kupovao skrivenim nalozima. Je. Transakcije nemam, nit me previše ne zanimaju.

Recimo što spriječava galineca da 10 puta pošalje neispravnu dokumentaciju i time održi cijenu na visokim razinama dok se kriza ne smiri. Nije vjerovatno, al nije nemoguće. Malo objektivnosti ti ne bi škodilo, iako pretpostavljam da je lijepo sve gledat ružičasto.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Recimo što spriječava galineca da 10 puta pošalje neispravnu dokumentaciju i time održi cijenu na visokim razinama dok se kriza ne smiri. Nije vjerovatno, al nije nemoguće. Malo objektivnosti ti ne bi škodilo, iako pretpostavljam da je lijepo sve gledat ružičasto.

Upravo to i je razlog zašto ova dionica nije pala … e sad da li to Galer radi namjerno, da li se to poklopilo, teško je reći … samo on zna …

I love the Smell of Profits in the Morning


Upravo to i je razlog zašto ova dionica nije pala … e sad da li to Galer radi namjerno, da li se to poklopilo, teško je reći … samo on zna …

To sam i pokušavao reć, slutim da je neka kombinacija gore navedenog. [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

U svakom slučaju niti na 46. sjednici ništa se nije dogodilo.

Jel može k/p


U svakom slučaju niti na 46. sjednici ništa se nije dogodilo.

nešto je malo odluka, možda se iza 16 sati pojavi još.

Ni po asku, ni po bidu! Status quo.

Ja ipak volim da se trži.

A što ste se ulovili ove ponude, tako i tako će cijena na burzi biti veća nego u ponudi kad prođe.

Povijest na “burzi” se ponavalja, a već je jednom Galinec dao ponudu za preuzimanje.

Zna li netko po kojoj cijeni je Indg kupovala TOZ? ja mislim po 450 kuna, ali nisam siguran.

Tko je smjestio Josipu Galincu

Vaš link

New Report

Close