INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo baš sam bio i poslao mail hanfi pa i dobio ovo ispod kao odgovor:

Poštovani,

moram Vam skrenuti pozornost na dio članka koji govori o …UREDNO ZAPRIMLJNOM ZAHTJEVU…., Agenciji nije bitan datum, ni rok, ukoliko tvrtka nije predala svu dokumentaciju ili je istu trebala nadopuniti ili ispraviti. Morat ćete biti strpljivi, jer ako se sjećate i za MOL je trebala biti dopuna dokumentacije, pa je malo potrajalo.
Zato budite strpljivi, HANFA "forenzički" pregledava dokumentaciju koja mora biti upravo onakva kakvu propisuje zakon.

Srdačan pozdrav,

Ozana Bašić
glasnogovornica
Ured za odnose s javnošću
Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga
Miramarska 24b
10 000 Zagreb


Prodaju mali što nas sve mora veseliti jer dionice prelaze u čvrste ruke.

Ne želim kvariti veselje, ali onaj ko je izlazio sa skrivenima je iskrcao preko 2 mil kn… Tako da i mene pomalo zabrinjava situacija. Lucky b [thumbsup]

p.s. imam dionice

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Mene ne zabrinjava situacija. I svakako nemam namjeru prodavati Galincu po 1119 osim možda nešto sitno špekulativno ako se bude činilo da ću poslije na burzi moći dokupiti jefitnije.


Evo baš sam bio i poslao mail hanfi pa i dobio ovo ispod kao odgovor:

Poštovani,

moram Vam skrenuti pozornost na dio članka koji govori o …UREDNO ZAPRIMLJNOM ZAHTJEVU…., Agenciji nije bitan datum, ni rok, ukoliko tvrtka nije predala svu dokumentaciju ili je istu trebala nadopuniti ili ispraviti. Morat ćete biti strpljivi, jer ako se sjećate i za MOL je trebala biti dopuna dokumentacije, pa je malo potrajalo.
Zato budite strpljivi, HANFA "forenzički" pregledava dokumentaciju koja mora biti upravo onakva kakvu propisuje zakon.

Srdačan pozdrav,

Ozana Bašić
glasnogovornica
Ured za odnose s javnošću
Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga
Miramarska 24b
10 000 Zagreb


Koji "politički" odgovor,nema šta..
Pa sad ti znaj jesu li predali,dali što nedostaje ili još pregledavaju.Kada se već kači za MOL trebala bi znati da smo bili uredno obavješteni na zse da se radi o nadopuni dokumentacije.
Ali svejedno ne vjerujem da će ovo potrajati dugo.
Ne vidim razlog zašto bi Galincu nakon dobrog izvještaja bio cilj otezati?Baš naprotiv..
Pozdrav

sijem žito raste grahorica



Prodaju mali što nas sve mora veseliti jer dionice prelaze u čvrste ruke.

Ne želim kvariti veselje, ali onaj ko je izlazio sa skrivenima je iskrcao preko 2 mil kn… Tako da i mene pomalo zabrinjava situacija. Lucky b [thumbsup]

p.s. imam dionice
[/quote]

Koliko ja znam nitko tko ima preko 2000 dionica nije izlazio van.

A gdje si ti vidio tog nekog koji je izlazio sa navedenom količinom, jel mogu transakcije?

Hvala!



Evo baš sam bio i poslao mail hanfi pa i dobio ovo ispod kao odgovor:

Poštovani,

moram Vam skrenuti pozornost na dio članka koji govori o …UREDNO ZAPRIMLJNOM ZAHTJEVU…., Agenciji nije bitan datum, ni rok, ukoliko tvrtka nije predala svu dokumentaciju ili je istu trebala nadopuniti ili ispraviti. Morat ćete biti strpljivi, jer ako se sjećate i za MOL je trebala biti dopuna dokumentacije, pa je malo potrajalo.
Zato budite strpljivi, HANFA "forenzički" pregledava dokumentaciju koja mora biti upravo onakva kakvu propisuje zakon.

Srdačan pozdrav,

Ozana Bašić
glasnogovornica
Ured za odnose s javnošću
Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga
Miramarska 24b
10 000 Zagreb


Koji "politički" odgovor,nema šta..
Pa sad ti znaj jesu li predali,dali što nedostaje ili još pregledavaju.Kada se već kači za MOL trebala bi znati da smo bili uredno obavješteni na zse da se radi o nadopuni dokumentacije.
Ali svejedno ne vjerujem da će ovo potrajati dugo.
Ne vidim razlog zašto bi Galincu nakon dobrog izvještaja bio cilj otezati?Baš naprotiv..
Pozdrav
[/quote]

Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.

Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.

Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".


Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.
Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.
Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".

a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]

Neka, volimo kad su nabrijani i kad su na našoj strani! [cool]



Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.
Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.
Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".

a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]
[/quote]

Zezaj, ti zezaj … upravo sam sat vrimena izgubia tipkajući to s..nje.

Sutra im ide faxom i poštom, pa vas obavijestim o odgovoru.


Zezaj, ti zezaj … upravo sam sat vrimena izgubia tipkajući to s..nje.
Sutra im ide faxom i poštom, pa vas obavijestim o odgovoru.

evo se financ nudi za potpis ako treba … trznem ti i broj faksa ako hoćeš pa da to sutra potpišem …

I love the Smell of Profits in the Morning



Ništa. Sutra im ide formalni zahtjev za uključenjem u postupak.
Mislio sam ga poslat još prošli tjedan, ali nisam stiga.
Meni ne bi smjeli odgovoriti u stilu "oladi bejbe, sjeti se Mol-a".

a nu našeg fiškala … sve ga je lipo viditi … [lol]
[/quote]

Nego, tko ima volje za malu korporativnu akciju, a da se ovi iz Hanfe više ne bi igrali našim živcima …

Evo vam u privitku špranca dopisa.

Da više ja ne bi gubio vrijem (ista je pisana u množini po opunomoćeniku) pa je gramatički prilagodit i ispravite koju eventualnu grešku (nemam više volje), unesite svoje osobne podatke i sutra ga uputite poštom prporučeno ili još bolje tko je u ZG (uz neki dokaz o tome da je dioničar INDG) na protokol HANFE.

Nešto će morati odgovoriti, a ako vide da bi mogli izazvati malu lavina i tako sebi dati još posla, možda ih ovo navede da nešto objave u javnosti.

auuu brate …. dobro si ti to sročio …

ja sam ti malo tupast za te stvari, što trebam poduzeti …

dal je dosta da samo potpišem, prepravim na svoje ime i pošaljem ili trebade još štogod činiti ?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close