INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


"Knjigovođo" kad će dividenda?

dogodine, ako Bog da …

I love the Smell of Profits in the Morning

Jedno 100kn po dionici bi sjelo ko budali šamar… [lol]

Evo malo mojeg proročanstva. 2010, prihod veći od milijardu kuna, dobit iz redovnog poslovanja oko 150 milijuna kuna, kapital veći od milijardu kuna zbog revalorizacije odnosno eventualne prodaje nekih nekretnina. I onda bi recimo za financiranje daljnjeg širenja dobro došao jedan IPO da se skupi nešto dodatnog kapitala. Recimo po 3000kn za dionicu samo za mirovinske fondove 🙂

daj boze

vise volim narodnjake nego kruva jesti

Danas ćemo valjda vidjeti da li će HANFA objaviti što zanimljivo sa prošle sjednice…
Oko koliko sati oni obično obnove web sa novim informacijama?

Trenutni free float INDG je cca. 35%, možemo se nadati da će Galinec skupiti 15% dionica u ponudi za preuzimanje, čime bi smanjili free float, a ostali otvoreni za domaće otvorene i mirovinske fondove.

Imam provjerenu informaciju da jedan talijanski fond kupuje dionice Industrogradnje u zadnje vrijeme!

Kako znaš to za talijanski fond?

Btw, ovo oko 900 je baš zgodno, nakrcali se svi nalozi tamo, pretpostavljam da ih je pola skriveno… [lol]


Imam provjerenu informaciju da jedan talijanski fond kupuje dionice Industrogradnje u zadnje vrijeme!

možda radi diskonta u odnosu na ponudu. kad već naši fondovi to ne vide.



Imam provjerenu informaciju da jedan talijanski fond kupuje dionice Industrogradnje u zadnje vrijeme!

možda radi diskonta u odnosu na ponudu. kad već naši fondovi to ne vide.

[/quote]

Mislim da je ipak u pitanju dugoročnije ulaganje.



Imam provjerenu informaciju da jedan talijanski fond kupuje dionice Industrogradnje u zadnje vrijeme!

možda radi diskonta u odnosu na ponudu. kad već naši fondovi to ne vide.

[/quote]
Nebitno tko kupuje i zašto(iako bi naravno volio znati)
Više me interesira tko prodaje i zbog čega?
I to baš zbog tog diskonta.To mi je van svake pameti.
Ako mu je hića da nije mogao uzeti kredit na tih mjesec,dva.
Radi se o cca 25% za boga miloga.
Nema takve kamate da mu se ne isplati….

sijem žito raste grahorica

Prodaju mali što nas sve mora veseliti jer dionice prelaze u čvrste ruke.

Jok, ništa ni od 46-e sjednice… [rolleyes]

Vaš link

New Report

Close