INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uostalom boli me k…c za Industrogradnju [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 




Jel netko primjetio povećanje fin. imovina sa 4 na 50 mil. kn, jel to TO ONE vodi portfelj za INDG??

ali se smanjila kratkotrajna fin. imovina …

ako je račun deblokiran … vjerovatno su u igri bili razni fondovi, depoziti, ulaganja u povezana društva ili što već …
[/quote]

nije se smanjila…porasla je sa 32.819 mil.na 78.577 mil.(AOP 011)
di gledaš???
[/quote]

u odnosu na 1H!

I love the Smell of Profits in the Morning

Industrogradnja ostvarila dobit od 60,9 milijuna kuna

Industrogradnja je u prvih devet mjeseci ove godine ostvarila neto dobit od 60,87 milijuna kuna, dok je u istom lanjskom periodu bilježila gubitak od 49,25 milijuna kuna, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog danas na Zagrebačkoj burzi.

U komentaru uz izvješće navodi se da je dobit rezultat prihoda od prodaje prostora u dva stambeno-poslovna objekta u Zagrebu (Vrbani i Lanište), te u manjoj mjeri, prihoda koji su proizašli iz unosa jedne manje vlastite nekretnine u društvo kćer u 100-postotnom vlasništvu, a radi pripreme za projektno financiranje komercijalizacije, odnosno izgradnje nekretnine. Ukupni prihodi snažno su se povećali na 336,54 milijuna kuna, u odnosu na 75,74 milijuna kuna godinu ranije. Istodobno, porasli su i devetomjesečni rashodi i to oko 120 posto na 275,67 milijuna kuna.

Dobra firma, možda upiknem malo….. [thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ovdje upišite svoj komentar…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

IDEMO DALJE

vise volim narodnjake nego kruva jesti


Dobra firma, možda upiknem malo….. [thumbsup]

upiknit ćemo mi tebe … [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ne ozbiljno….. [sealed]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Pa gdje si bio ovih dana dok se dijelila po 890-900?


Industrogradnja ostvarila dobit od 60,9 milijuna kuna

Industrogradnja je u prvih devet mjeseci ove godine ostvarila neto dobit od 60,87 milijuna kuna, dok je u istom lanjskom periodu bilježila gubitak od 49,25 milijuna kuna, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog danas na Zagrebačkoj burzi.

U komentaru uz izvješće navodi se da je dobit rezultat prihoda od prodaje prostora u dva stambeno-poslovna objekta u Zagrebu (Vrbani i Lanište), te u manjoj mjeri, prihoda koji su proizašli iz unosa jedne manje vlastite nekretnine u društvo kćer u 100-postotnom vlasništvu, a radi pripreme za projektno financiranje komercijalizacije, odnosno izgradnje nekretnine. Ukupni prihodi snažno su se povećali na 336,54 milijuna kuna, u odnosu na 75,74 milijuna kuna godinu ranije. Istodobno, porasli su i devetomjesečni rashodi i to oko 120 posto na 275,67 milijuna kuna.

Dobra firma, možda upiknem malo….. [thumbsup]


Nemoj ako boga znaš.Ako se ne varam upiknuo si ti i tehniku na 12000 pa svi znamo kako je to završilo(nažalost).
Bolje ti nas napadaj i dalje onako u tvom stilu ide to na 250kn itd….
Onda znam da je sve OK i da ide svojim tokom.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Zakaj, pa dobra je firma….!!?? [sealed]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jedna zanimljiva konstrukcija.Pitanje jeli išta točno ali zvuči intrigantno
http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1076&Itemid=1

sijem žito raste grahorica

"Knjigovođo" kad će dividenda?

New Report

Close