INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da tako računam jer ključno je redovno poslovanje.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Naravno da tako računam jer ključno je redovno poslovanje.

Poštedi me….

Neto dobit iz redovnog poslovanja iznosi 60 mil… PogledaJ MALO BOLJE račun D/G….

Izostavi i financijske prihode i rashode kad si već alergičan na izvanredne….

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Pardon, isključi i promjene u zalihama…..:))))

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Naravno da tako računam jer ključno je redovno poslovanje.

A što je onda sa recimo ATPL, u godinu i po nikakvih izvanrednih prihoda i rashoda a kupuju i prodaju brodove? Kako to razdvojiš kad nema točnih podataka u izvješću? A također P/E nije rezultat redovnog poslovanja.


Naravno da tako računam jer ključno je redovno poslovanje.

meni je isto najvažnija EBIT. ako to nije dobro – onda bjež.

Ključna stvar kod industrogradnje je što će izvanrednih prihoda biti toliko puno u iduću godinu, dvije da ih već možemo zvati "redovni" izvanredni prihodi [lol]

A ovo je još ništa jer tek smo na početku velikog investicijskog ciklusa. I projekt u ičićima i TOZ u zg su svaki od po milijardu kuna. Bit će i "izvanrednih" redovnih prihoda uskoro [thumbsup]

Zagužvalo mi se na poslu, pa ću suta ići u SDA.

Jako sam zadovoljan izvješćem, sada možemo očekivati još 300 mil. kn prihoda u 4Q.

Jako mi je drago zbog svih nas koji smo vjerovali u INDG i svaka čast Galincu koji je oporavio tvrtku što nije lagano, prihodi su u odnosu na prošlu godinu ipak porasli 440%, i nismo u dobiti zbog izvanrednih prihoda, nego od redovnog poslovanja.

Sada je INDG tvrtka koja posluje sa dobiti, nije u blokadi, ugovara nove poslove, najmanje je dužna od svih u sektoru……..


Zagužvalo mi se na poslu, pa ću suta ići u SDA.

Jako sam zadovoljan izvješćem, sada možemo očekivati još 300 mil. kn prihoda u 4Q.

Jako mi je drago zbog svih nas koji smo vjerovali u INDG i svaka čast Galincu koji je oporavio tvrtku što nije lagano, prihodi su u odnosu na prošlu godinu ipak porasli 440%, i nismo u dobiti zbog izvanrednih prihoda, nego od redovnog poslovanja.

Sada je INDG tvrtka koja posluje sa dobiti, nije u blokadi, ugovara nove poslove, najmanje je dužna od svih u sektoru……..

sve je dobro, osim vremenske dimenzije u kojoj se to događa …

I love the Smell of Profits in the Morning

Jel netko primjetio povećanje fin. imovina sa 4 na 50 mil. kn, jel to TO ONE vodi portfelj za INDG??


Jel netko primjetio povećanje fin. imovina sa 4 na 50 mil. kn, jel to TO ONE vodi portfelj za INDG??

ali se smanjila kratkotrajna fin. imovina …

ako je račun deblokiran … vjerovatno su u igri bili razni fondovi, depoziti, ulaganja u povezana društva ili što već …

I love the Smell of Profits in the Morning



Jel netko primjetio povećanje fin. imovina sa 4 na 50 mil. kn, jel to TO ONE vodi portfelj za INDG??

ali se smanjila kratkotrajna fin. imovina …

ako je račun deblokiran … vjerovatno su u igri bili razni fondovi, depoziti, ulaganja u povezana društva ili što već …
[/quote]

nije se smanjila…porasla je sa 32.819 mil.na 78.577 mil.(AOP 011)
di gledaš???

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kupnja na 935 54 kom vjerojatno netko nešto zna, jer se danas pojačala kupnja, ili je nekome konačno došlo do glave prilika od 20% u max 2-3 mjeseca.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close