INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gale, ajde nabaci taj izvještaj za 3Q na ZSE!

Ne razumijem to zavlačenje svih naših tvrtki, ako ih moraju dostaviti u FINU do 20-tog u mjesecu, zar treba 5,10,15 ili 20 dana za objavu izvješća na ZSE?


Gale, ajde nabaci taj izvještaj za 3Q na ZSE!

Ne razumijem to zavlačenje svih naših tvrtki, ako ih moraju dostaviti u FINU do 20-tog u mjesecu, zar treba 5,10,15 ili 20 dana za objavu izvješća na ZSE?

TO NI MENI nije jasno … to me živcira samo tako … !!!!

Cookie Monster

A ionako će biti nekonsolidirani iz kojeg ne možeš puno saznati.


Ako se dobro sjećam nas dvoje smo glasali protiv. Ali ipak je većina bila uz Galeta. Evo jedno pitanje za pravnika. Ja sam nakon toga bio napomenuo da se tada moglo tužiti Galinca zato što je on već tada očito bio u zajedničkom djelovanju sa Aglaiom budući da je očito bilo međusobno dogovoreno pretvaranje potraživanja u udjele najvećih dioničara. Dakle mislim da se tada moglo natjerati Galinca da mora dati javnu ponudu koja je tada morala biti oko 1700 kuna. Tada to nikome nije bilo u interesu jer se i na burzi moglo prodati po toj cijeni. Ali u teoriji čini mi se da bi netko tko ima dosta dionica mogao tužiti Galinca i Aglaiu i tražiti tih 1700 po dionici. Ja naravno neću biti taj 🙂

Da, bilo nas je još par, al nismo ih mogli preglasati. Bar smo izrazili stav! Tako da bi se Gale mogao iskazati pa ponudit bar 1200 kuna kao protuuslugu.

ko prodaje dionice po ovakoj cjeni

vise volim narodnjake nego kruva jesti


ko prodaje dionice po ovakoj cjeni

ja, ashrak, barbus, lime, rocky, mahatma, ides …

s druge strane kupuje pjerino i onaj winni pu …

I love the Smell of Profits in the Morning

Sutra nova sjednica? Jesmo li spremni? [cool]


Sutra nova sjednica? Jesmo li spremni? [cool]

Kada neko lupi po asku do 1080 kn, znati ćeš da je ponuda odobrena. A Galincu je vjerojatno draže skupljati po 900 nego po 1120 kn.

Eh koja bi panika nastala da netko sutra počisti recimo do 1200… [lol]
Znam da je to vrlo nevjerovatno ali smije čovjek maštati, jel tako? [cool]


Eh koja bi panika nastala da netko sutra počisti recimo do 1200… [lol]
Znam da je to vrlo nevjerovatno ali smije čovjek maštati, jel tako? [cool]

Naravno.To je ljudski.
Ali ako čovjek pokuša zamisliti da je u njegovoj situaciji ovakav rasplet na neki način je i logičan.
Prošli tjedan su lijepe količine prošle po 900kn
A pritisak na asku je sve veći.
Tako da se nebi začudio da se ovo iscrpljivanje nastavi još koji tjedan.
Ako ne postoji neko vremensko ograničenje kod nas malih mogli bi u konačnici izvući i veću korist nego što smo planirali.Iako je i ovo po 900 premija svih premija,
Pozdrav.

sijem žito raste grahorica

Ma znam, ali neka se slobodno produži još mjesec-dva što se mene tiče.
INDG na 1119 = Crobex na 3500. Koje će prije? Moja oklada je ipak INDG.

Ja ću svaki mjesec ubosti još par komada ispod 1000kn pa nek traje koliko god treba [cool]

a je dosadan ovaj na 900,00 kn …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close