INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sjećate li se koliko je likova najavljivalo propast dokapa … di su sada ?

kako se zvao onaj klaun? pjerino …

evo me, slušam [kiss]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


Sjećate li se koliko je likova najavljivalo propast dokapa … di su sada ?

kako se zvao onaj klaun? pjerino …

Locirao ga Galinac i u ruke mu stavio motiku. Rezultate očekujemo u FI za ovo obračunsko razdoblje.

Ima Pjerino da kopa …

P.S. Ali fale ti dani i oni likovi. Bilo je puno zanimljivije …


P.S. Ali fale ti dani i oni likovi. Bilo je puno zanimljivije …

kontam ja da gale svako malo izmisli neku korporativnu akciju, čisto zabave radi …
volio bi da sljedeća bude npr. isplata dividende?!

I love the Smell of Profits in the Morning

Postovani prvi put se javljam i neka to bude na temi indg stoga bi molio misljenje ekipe u vezi clanka zakona na koji ocito nitko nije obratio paznje i stoga dali ste misljena da se isti ne odnosi na slucaj preuzimanja indg(a koji osobno nisam mogao izbaciti iz procijena rizika prilikom kupnje)…pozdrav

nn 109/07
UVJETOVANJE PONUDE ZA PREUZIMANJE

Članak 23.

(1) Obvezu kupnje dionica koje su predmet ponude za preuzimanje, ponuditelj ne može ničim uvjetovati.
(2) Iznimno od odredbe stavka 1. ovoga članka:
1. ponuditelj može u ponudi za preuzimanje odrediti da pred­met ponude za preuzimanje nisu dionice na kojima je zasnovan teret,
2. dobrovoljnu ponudu za preuzimanje, ponuditelj može uvjetovati dosizanjem određenog praga uspješnosti koji ne može biti niži od kontrolnog praga. Ako u ponudi za preuzimanje, ukupan postotak pohranjenih dionica s pravom glasa, zajedno s ukupnim postotkom dionica s pravom glasa koje ponuditelj već drži u smislu članka 8. ovoga Zakona ne premašuje prag uspješnosti, ponuditelj ne može preuzeti pohranjene dionice, a u slučaju da se pohranjenim dionicama premašuje prag uspješnosti, ponuditelj je obvezan preuzeti sve pohranjene dionice, pod objavljenim i propisanim uvjetima.


uh koliko optimista ovdje, kao nekad na arenaturistu pa pogledajte gdje je sada…

HINT nije problem u dokumentaciji vec u parama,
ovdje ima vise vjere nego crkvi…

HINT pročitaj svih 221 stranicu 3 puta … možda ti bude jasnije …

I love the Smell of Profits in the Morning


uh koliko optimista ovdje, kao nekad na arenaturistu pa pogledajte gdje je sada…

HINT nije problem u dokumentaciji vec u parama,
ovdje ima vise vjere nego crkvi…

Ajme, sad mi je sve postalo jasno. Hvala ti.

Da, Galinac dobrovoljno objavio ponudu za preuzimanje i onda se sjetio da mu fali para i da bi ih trebalo skupiti.

Ovo je i bilo za očekivati od njega i posebno tamo nekih falših nizozemaca.

Ništa, sada ću kao i ti , plišanog medu u krilo i plačući u krevet …

Arenaturist? Koliko znam tamo je prošla ponuda za preuzimanje …



uh koliko optimista ovdje, kao nekad na arenaturistu pa pogledajte gdje je sada…

HINT nije problem u dokumentaciji vec u parama,
ovdje ima vise vjere nego crkvi…

Ajme, sad mi je sve postalo jasno. Hvala ti.
Da, Galinac dobrovoljno objavio ponudu za preuzimanje i onda se sjetio da mu fali para i da bi ih trebalo skupiti.
Ovo je i bilo za očekivati od njega i posebno tamo nekih falših nizozemaca.
Ništa, sada ću kao i ti , plišanog medu u krilo i plačući u krevet …
Arenaturist? Koliko znam tamo je prošla ponuda za preuzimanje …
[/quote]

ma i ja sam se pitao …

eto sutra sve prodajem …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajme, sad mi je sve postalo jasno. Hvala ti.

Da, Galinac dobrovoljno objavio ponudu za preuzimanje i onda se sjetio da mu fali para i da bi ih trebalo skupiti.

Ovo je i bilo za očekivati od njega i posebno tamo nekih falših nizozemaca.

Ništa, sada ću kao i ti , plišanog medu u krilo i plačući u krevet …

Arenaturist? Koliko znam tamo je prošla ponuda za preuzimanje …


Ashark
Kolega Kamatne na je stranici 442 iznio dio članka iz zakona o preuzimanju.(bila je moderirana pa ti je možda promakla)
Pošto sam ja truba za zakone a radi se o tvom fahu zamolio bi te da nam pojasniš o čemu se tu radi jer ja ne kontam šta je htio reći.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Sada vidim da je Rocky već snimio poruku.
Hvala Rocky na pojašnjenju.

sijem žito raste grahorica

a sunac ti kalajsani …

ashrak je valjda jedini pravnik na kojeg ne sikćem … oni (pravnici) imaju neviđenu moć kompliciranja ljudskih života …

i pazi sad ovo za kraj: na mojoj najdražoj temi, ja moram 159 stranica raspravljati i tumačiti pojedine parafe i članke zakona i podzakonskih akata, te njihovih izmjena i dopuna …

gale, šibni molim te izvješće, da mogu komentirati PE, PB ili PS … plizzzzzzzzzzz

I love the Smell of Profits in the Morning

ma nije da me brine samo pokusam neke realne rizike naci…kolko sam ja skuzio ne radi se obaveznoj ponudi za preuz. al mozda sam krivo skuzio_nego cisto skupljamo…a namjera zajednickog djelovanja je bila u korist preuzimanja tj. nemogu niti djelovat ‘pojedinacno'( po zakonu-tj prisiljeni su i da ne zele ako ijedna strana zeli preuzimat)


ma nije da me brine samo pokusam neke realne rizike naci…kolko sam ja skuzio ne radi se obaveznoj ponudi za preuz. al mozda sam krivo skuzio_nego cisto skupljamo…a namjera zajednickog djelovanja je bila u korist preuzimanja tj. nemogu niti djelovat ‘pojedinacno'( po zakonu-tj prisiljeni su i da ne zele ako ijedna strana zeli preuzimat)

eto ti što pravni faks učini od čovjeka …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close