INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da nisu na burzi ništa skupljali, to su dionice iz dva kruga dokapitalizacije.

Rocky nije baš tako … to sve treba provjeriti, prekopati po svim transakcijama … nije to baš tako …

jedino što im ja zamjeram, je to što ne objavljuju da su zaprimili zahtjev, i da ga obrađuju … ali ni to nam ne bi puno pomoglo …

I love the Smell of Profits in the Morning


Rocky nije baš tako … to sve treba provjeriti, prekopati po svim transakcijama … nije to baš tako …

jedino što im ja zamjeram, je to što ne objavljuju da su zaprimili zahtjev, i da ga obrađuju … ali ni to nam ne bi puno pomoglo …

ali bilo bi korektno.

ako su mogli to objaviti za inu i mol, ne vidim razlog da to objavljuju i za ostale ponude. Pa niej to puno posla. Evo u zadnjih nekoliko mjeseci su INDG, TOZ, MLNR, ZTNJ, LLRB, INA, LCDS. Neš ti posla.

Kada i di su objavili za inu?

I love the Smell of Profits in the Morning


Kada i di su objavili za inu?

pa za inu su javili kad je zaprimljena dokumentacija pa su javili da je nepotpuna….

ima li netko mozda neko analizu INDG s ostalim gradjevinarima?

[undecid]

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji


ima li netko mozda neko analizu INDG s ostalim gradjevinarima?

[undecid]


Kolega nisi li ti bio winnie 22? Šta je…. stisle godine haha.
Što se tiče analize najbolje ti je da se logiraš na "mojedionice.com"(ako već nisi)
Tamo imaš usporedbu dionica po svim pokazateljima.Samo treba malo vremena.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica



ima li netko mozda neko analizu INDG s ostalim gradjevinarima?

[undecid]


Kolega nisi li ti bio winnie 22? Šta je…. stisle godine haha.
Što se tiče analize najbolje ti je da se logiraš na "mojedionice.com"(ako već nisi)
Tamo imaš usporedbu dionica po svim pokazateljima.Samo treba malo vremena.
Pozdrav
[/quote]
hvala prijatelju,
iskljucili me moderatori…
da su bar godine…
bum ja to stavil na indg
bu neko stavio tehnicku

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji

Nema ti smisla tehnička analiza na nelikvidnim dionicama sa velikim spreadom…

Oprostite mi ako ću biti malo neugodan, ali ko je ovdje glup? I šta se (stvarno ili pravno) može dogoditi pa da mi ispadnemo glupi? Naravno, osim eventualne propuštene zarade na drugim dionicama!
Hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

nebi se bas slozio u potpunosti znam da ce sad biti komentara ali industrogradnja treba uci u 3 val
sad ko u to vjeruje neka vjeruje

vise volim narodnjake nego kruva jesti


Oprostite mi ako ću biti malo neugodan, ali ko je ovdje glup? I šta se (stvarno ili pravno) može dogoditi pa da mi ispadnemo glupi? Naravno, osim eventualne propuštene zarade na drugim dionicama!
Hvala

Sumnjam da će se dogodit odustajanje od javne ponude s Galetove strane jer bi si time zauvijek nepovratno ukaljao ugled! Možda bi mogao izmanipulirati da mu HANFA odobri manju cijenu nego onu na koju mi računamo, ali ne znam kako bi to mogao izvesti.

New Report

Close