INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Super, onda ćemo kupiti 51% Industrogradnje.

Fazan – financije; Ashrak – pravna služba; ja – prodaja i marketing, jel ima još dobrovoljaca za vodeće pozicije u Industrogradnji?

ja sam nekoć 6 godina bio voditelj gradilišta (doduše u teleko sektoru). Mogu li ja biti Tehnički direktor?

[/quote]

Može, trebaju nam ljudi s iskustvom u građevini.

Predsjednik uprave treba biti malo jači frajer kojeg nemogu samo tako dvojica premlatiti, predlažem Mirka Filipovića, ali ako netko ima bolju ideju…….

a mogli bi uzet i nekoga da radi




Vide se nalozi na kupnji na 300 kn ….šta sam pričao prije tjedan dana
da to ide na realnih 200-300 kn a niko me nije slušao….

[bye] [bye] [bye]

Super, onda ćemo kupiti 51% Industrogradnje.

Fazan – financije; Ashrak – pravna služba; ja – prodaja i marketing, jel ima još dobrovoljaca za vodeće pozicije u Industrogradnji?
[/quote]
Ja ću biti zadužen za sigurnost i kontrašpijunažu 🙂
[/quote]

Što je već završio sastanak Vijeća za nacionalnu sigurnost?


a mogli bi uzet i nekoga da radi

Mislim da ćemo ih morati još malo otpustiti.



Super, onda ćemo kupiti 51% Industrogradnje.

Fazan – financije; Ashrak – pravna služba; ja – prodaja i marketing, jel ima još dobrovoljaca za vodeće pozicije u Industrogradnji?

ja sam nekoć 6 godina bio voditelj gradilišta (doduše u teleko sektoru). Mogu li ja biti Tehnički direktor?

[/quote]

Može, trebaju nam ljudi s iskustvom u građevini.

Predsjednik uprave treba biti malo jači frajer kojeg nemogu samo tako dvojica premlatiti, predlažem Mirka Filipovića, ali ako netko ima bolju ideju…….
[/quote]

Mislim da nam treba netko ko ima muda mislim da M.F. nije taj a i nedavno ga je samo jedan premlatio.

Skriveni nalog na prodaji od 900kn, svašta [huh]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

znam ja mirka reko mi je da nezeli novce nego nove sparingpartnere [angry] [lol]

vise volim narodnjake nego kruva jesti

Ne bi se začudio da ovaj šta kupuje zna da je odobrena ponuda na Hanfi.

A moro sam prije koju sekundu malo otresti po 890 kn kupljenih još u privatizaciji po 2 kn, najte zameriti, tek tolko da pomognem da to dojde na realnu vrijednost…..pozdrav i ugodan vikend želi vam forumaš luki….

[bye] [bye] [bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ne bi se začudio da ovaj šta kupuje zna da je odobrena ponuda na Hanfi.

a zašto bi morao znati?

1119/900=1,2433 +24,33%

1119/890=1,2573 +25,73%

Ponuda će biti odobrena prije ili kasnije. Iz ovoga ispada da ovaj što profdaje zna da nije odobrena. Prije bih tako protumačio.


Ne bi se začudio da ovaj šta kupuje zna da je odobrena ponuda na Hanfi.

Malo mi je previše prodavača za tu soluciju.Dva dana sa pojačanim volumenom trgovanja
sa cijenom cca 25% od očekivane u ponudi.Prije bi rekao da ćemo čekati čuvenu dopunu dokumentacie.IMHO
Iako bi volio da si ti u pravu.Ako bude po tvom onda bi danas ili u ponedjeljak trebala biti i čistilica po asku.
Ako sam dobro skonto objava je u ponedjeljak.

sijem žito raste grahorica



Ne bi se začudio da ovaj šta kupuje zna da je odobrena ponuda na Hanfi.

Malo mi je previše prodavača za tu soluciju.Dva dana sa pojačanim volumenom trgovanja
sa cijenom cca 25% od očekivane u ponudi.Prije bi rekao da ćemo čekati čuvenu dopunu dokumentacie.IMHO
Iako bi volio da si ti u pravu.Ako bude po tvom onda bi danas ili u ponedjeljak trebala biti i čistilica po asku.
Ako sam dobro skonto objava je u ponedjeljak.
[/quote]

Objava nekad zna biti i petkom a nekad u ponedjeljak. Ali mislim da je odobrena da bi industrogradnja sama i prije toga poslala obavijest na burzu.

New Report

Close