INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ćemo vjerovati preuzimateljima, njima nije cilj skupiti veću količinu dionica. Iskreno ne bi ni meni. Onda će se potruditi dati pravovremenu i pravovaljanju ponudu dok još sve nije otišlo u PM!

Ako im je želja otkupiti što veći broj dionica, onda ćemo se još načekati ponude.

Inače, sjećam se da sam mjesecima čekao ponudu za ATLS … a iz HANFE su samo stizali odgovori da dokumentacija nije potpuna.

Meni je to prestrašno. hanfa radi tako netransparentno. u čemu je problem bilo dati objavu da je ponuda predana, da je vraćena na doradu….

Ova otezanja su fuj. Ja bih to penalizirao sa 1% mjesečno. Ako ponuda kasni, onda nije 1119 već 1119*1,01 itd. naravno da bi i hanfa trebala se držati rokova

Ne bih rekao da je ova prodaja vezana uz neka saznanja uz ponudu za preuzimanje, više je to trend na tržištu, čak su 52 dionice pale više od indg, a među njima i ostali građevinari.

Kako bilo da bilo, u ponedjeljak će Hanfa objaviti što je bilo na sjednici pa ćemo vidjeti.

No sumnjam da su prihvatili ponudu, da jesu garant bi neko danas počistio ask bar do 1.000, onako "slučajno".

Ja sam danas kupio INDG po 940 kn i intresira me odgovor na slijedeća pitanja. Može li doći do toga da se poništi obveza davanja ponude za preuzimanje od Galinca i one druge firme. Koji je najcrnji scenariji koji nam se može dogoditi?
Unaprijed hvala.



Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

sunac ti žaženi …
ja bio na 900,00 pa raspalio po 940,00 …
e di mi je pamet …
svejedno 17% mi ne gine …
[/quote]

Čak i ti sine Brute …

Iako više u ništa nisam bio siguran, stavio sam jedan manji na 915 i poklopilo ga, mada mi je smrdilo i dalje mi smrdi da bi ovo mogli kupovati i ispod 900.

Ako sutra nešto ne objave, namjeravam se već u ponedjeljak formalno obratiti HANFI.

Najgore što se može dogoditi? INDG ode u stečaj …




Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

sunac ti žaženi …
ja bio na 900,00 pa raspalio po 940,00 …
e di mi je pamet …
svejedno 17% mi ne gine …
[/quote]

Čak i ti sine Brute …

Iako više u ništa nisam bio siguran, stavio sam jedan manji na 915 i poklopilo ga, mada mi je smrdilo i dalje mi smrdi da bi ovo mogli kupovati i ispod 900.

Ako sutra nešto ne objave, namjeravam se već u ponedjeljak formalno obratiti HANFI.

Najgore što se može dogoditi? INDG ode u stečaj …

[/quote]
Pa otkud ti sad to moj Ashark?Tu riječ dugo nisam čuo i nadam se da više nikad i neću.
Pogotovo na ovom topicu.
Čovjek je tek danas kupio a već si ga izbedirao do bola.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

[/quote]
Pa otkud ti sad to moj Ashark?Tu riječ dugo nisam čuo i nadam se da više nikad i neću.
Pogotovo na ovom topicu.
Čovjek je tek danas kupio a već si ga izbedirao do bola.
Pozdrav
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

Ma profesionalno sam retardiran! U zakonu ima odredba gdje se obveze na davanje ponude mogu osloboditi u slučaju stečaja. (to je jedina mogućnost da ovom izmigolje)

A čovjek je pita koji je najcrnji scenarij i ja odgovoria. [lol] [lol] [lol]

a sad i mene pocilje biti strah
a rijec stecaj ne spominji vise nikad sav sam se zazelenio od te pomisli
znam da je krziza ,ali je ostajem do kraja necu sad prodavati cekacu jos 2 3 god.

vise volim narodnjake nego kruva jesti


Ako sutra nešto ne objave, namjeravam se već u ponedjeljak formalno obratiti HANFI.

Ja sam mislio čekati do ponedjeljka, kad znaju objaviti odluke sa sjednica i onda ako ništa ne napišu im se obratiti sa pitanjima.

– Ukoliko je ponuda predana u zakonskom roku do 29.9.2008. onda zašto nisu javnost obavijestili da je ponuda prihvaćena, to jest zašto se ne može ništa o tome pročitati u odlukama agencije na njihovim web stranicama?

– Ukoliko se radi o neispravnoj dokumentaciji te je potrebna revizija iste, zašto javnost o tome nije obaviještena?

Inače slažem se da bi neke sankcije zbog neispravne dokumentacije morale postojati. I to takve da svatko par puta razmisli prije nego se zaigra.

A da ja Vas utješim, stečaj s postojećom bilancom od 30.06. nisu obveze ni blizu toga da budu veće od imovine što bi mogao biti uvjet stečaja. Valjda ćemo se za par mjeseci rugat budalama koje su prodavali uz diskont od 20 %.

Rocky i ostali …

ponuda se može rastezati do beskraja … trik je u tome da dokumentacija mora biti potpuna … prošao sam to na ATLS … trajalo je mjesecima …
ako budete pisali u HANFU … dobit ćete isti ovakav odgovor … bit će odobreno po primitku uredne dokumentacije …
nema potrebe razbijati glavu time …

I love the Smell of Profits in the Morning

Da niej galinec odustao od ponude? 350.000 kuna prometa na 900 kuna

New Report

Close