INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A što je sa bojoplastom i TOZ-om, zar nije industrogradnja već trebala dati ponude i za njih?

A sad malo nečega, što se tiče Galeta! Nadam se da čita.

Listam jučer novine, Večernji i Jutarnji imaju prilog "Nekretnine", a tamo razne tvrtke rekamiraju stanove na prodaju, pa čak i Ingra.

Sumnjam da Industrogradnji ide super prodaja stanova, bez oglašavanja u medijima, marketinga, malo PR-a i ostalih načina komuniciranja s javnošću.

Ulaganjem u marketing se diže i rejting tvrtke u očima javnosti, budućih kupaca stanova, stolarije, i ostalih proizvoda Industrogradnje.

Industrogradnja je jaki brand u odnosu na konkurenciju i sa pametnom komunikacijom prema javnosti
se mogu postići nadprosječni rezultati.

A ako nešto fali u Industrogradnji, to je prihod, ne izvanredni, nego samo prodaja, prodaja i prodaja.

Toliko od mene u kuđenju Galeta.


A što je sa bojoplastom i TOZ-om, zar nije industrogradnja već trebala dati ponude i za njih?

Istina, tu je obveza nastala 7 dana ranije…

Ali za TOZ ponudu predaje INDG a za INDG Negotiator i Aglaia.

Inače INDG je vjerojatno jedina dionica na ZSE gdje se od izvješća 1H2007 do 1H2008 smanjio broj dioničara. I to sa 2.881 na 2.673. Naravno sigurno ih ima više zbog skrbničkih računa ali svejedno…

Za usporedbu:
INGR 475 -> 1.552
IGH 1.986 -> 4.629


A što je sa bojoplastom i TOZ-om, zar nije industrogradnja već trebala dati ponude i za njih?

Za bojoplast ne, a što se tiče ponuda one se sigurno nalaze u HANFI, ili su možda vraćene na doradu, da li se sjećate koliko je trajalo odobrenje dokapitalizacije?

Očito kod HANFE prolaze ponude MOL-a i ostalih stranih tvrtki, a na našima treniraju strogoću.

Ja preporučam mali pritisak na HANFA-u da pokaze transparentnost oko informacija da li je neka ponuda predana ili vraćena na doradu. Za početak recimo na info@hanfa.hr ili na ured za odnos s javnošću ozana.basic@hanfa.hr


Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

sunac ti žaženi …
ja bio na 900,00 pa raspalio po 940,00 …
e di mi je pamet …
svejedno 17% mi ne gine …

I love the Smell of Profits in the Morning



Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

Toga se i bojim, zašto netko prodaje?

[/quote]
I ja sam se to pitao.Odgovora može biti na tisuće.To je čisto individualna stvar.
Ja sam ipak bocnio danas koliko sam mogao ali iskreno,što je jeftinije to mi je teže za kupiti.
Glupo zvuči ali je tako.Barem u mome slučaju

sijem žito raste grahorica



Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

sunac ti žaženi …
ja bio na 900,00 pa raspalio po 940,00 …
e di mi je pamet …
svejedno 17% mi ne gine …
[/quote]
Ja se stavio na 912,20 i mislio nema šanse da me pokupi.A plan je bio po asku pred kraj.
Kad ono ode ko od šale.Čudno….

sijem žito raste grahorica




Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

Toga se i bojim, zašto netko prodaje?

[/quote]
I ja sam se to pitao.Odgovora može biti na tisuće.To je čisto individualna stvar.
Ja sam ipak bocnio danas koliko sam mogao ali iskreno,što je jeftinije to mi je teže za kupiti.
Glupo zvuči ali je tako.Barem u mome slučaju
[/quote]

Moram priznati da je i mene sve više strah što je cijena niža.

Ako ćemo vjerovati preuzimateljima, njima nije cilj skupiti veću količinu dionica. Iskreno ne bi ni meni. Onda će se potruditi dati pravovremenu i pravovaljanju ponudu dok još sve nije otišlo u PM!

Ako im je želja otkupiti što veći broj dionica, onda ćemo se još načekati ponude.

Inače, sjećam se da sam mjesecima čekao ponudu za ATLS … a iz HANFE su samo stizali odgovori da dokumentacija nije potpuna.

I love the Smell of Profits in the Morning





Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

Toga se i bojim, zašto netko prodaje?

[/quote]
I ja sam se to pitao.Odgovora može biti na tisuće.To je čisto individualna stvar.
Ja sam ipak bocnio danas koliko sam mogao ali iskreno,što je jeftinije to mi je teže za kupiti.
Glupo zvuči ali je tako.Barem u mome slučaju
[/quote]

Moram priznati da je i mene sve više strah što je cijena niža.

[/quote]

Evo prodaj meni po 920
[wink]

Samo javi 10 minuta ranije da stignem nešto prodati i postavit se na bid.

New Report

Close