INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

(interna sala – CENSORED)

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Očito neki pretpostavljaju da drugdje imaju veću zajamčenu cijenu dok ovdje dočekaju novce…

A mi pretpostavljamo da će ponuda uskoro proći HANFU i da će biti objavljena.

No svi znamo što je pretpostavka [lol]

Meni smrdi da danas na sjednici Hanfe ne bu ništa o INDG. Čini mi se da tu neko ima interesa odugovlačit i skupljat na 900+ kn, a nestrpljivci prodaju

fazane,rekao ti je Alien da odeš po praxitene


Kolega, ovdje nije tema nikakav praxiten nego INDG,ako nemate što za reći onda nemojte,bar vi kao stari član ne morate srati po forumu….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


fazane,rekao ti je Alien da odeš po praxitene


Kolega, ovdje nije tema nikakav praxiten nego INDG,ako nemate što za reći onda nemojte,bar vi kao stari član ne morate srati po forumu….
[/quote]

Kolega u pravu ste 100 %. Pa i vise. Stvarno ne znam sto mi je bilo, skoro sam usrao cijelu temu, da ne kazem i nesto gore. Iskrena isprika i vjerujem da se to nece vise nikad ponoviti.

S štovanjem

sakai

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Što očekivati od kolege koji sebe naziva Zgubidanom?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

sakai brate samo piši …

piši što ti srce voli … glavno da je tema na vrhu …

moš i drukat na 100,00 kn što se mene tiče …

I love the Smell of Profits in the Morning

Dečki,

jel’ ovo sa INDG sigurno, šta ako ništa ne bude od toga, odosmo mi na 500 kn?


Dečki,

jel’ ovo sa INDG sigurno, šta ako ništa ne bude od toga, odosmo mi na 500 kn?

Pa zar vjeruješ nekome na forumu? Odi na http://www.zse.hr pa pročitaj, sve ti piše.

Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

Izgleda da netko ima nove informacije… na ZSE još uvijek sve po starom.


Kako bilo da bilo, ja se danas poslužio po 930 i maloprije po 910…
Ne ide mi jednostavno u glavu tko to i zašto sad prodaje po takvoj cijeni.

Toga se i bojim, zašto netko prodaje?

New Report

Close