INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

osječka skupina će riješiti drugi CD …

I love the Smell of Profits in the Morning


osječka skupina će riješiti drugi CD …

Taj ti neće trebati.

Kako je ovo krenulo vjerovatno ćemo se gledati među prvih 10.



osječka skupina će riješiti drugi CD …

Taj ti neće trebati.

Kako je ovo krenulo vjerovatno ćemo se gledati među prvih 10.

[/quote]

Ja i dalje nerazumijem ove koji prodaju, zar neznaju da će uskoro biti odobrena ponuda za preuzimanje po min. cijeni od 1119 kn.

Prodaja u ovim vremenima uz ovakav diskont vjerojatno znači bježanje sa tržišta kapitala na dulji rok (do nove euforije). Sumnjam da idu daytrade-ati, plivati u ovim valovima od 10% na burzi.

Kako mi se čini sigurno smo među prvih 50 (za sada).


Ja i dalje nerazumijem ove koji prodaju, zar neznaju da će uskoro biti odobrena ponuda za preuzimanje po min. cijeni od 1119 kn.

Prodaja u ovim vremenima uz ovakav diskont vjerojatno znači bježanje sa tržišta kapitala na dulji rok (do nove euforije). Sumnjam da idu daytrade-ati, plivati u ovim valovima od 10% na burzi.

Kako mi se čini sigurno smo među prvih 50 (za sada).

ajdu muči Barbus … poklopilo me jučer po 950,00 … 17% u mjesec dva je super zarada s obzirom što se događa …

I love the Smell of Profits in the Morning

danas hanfa odlucuje o ponudi!
bit ce ili 1100 ili 700 u roku 2 sata

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

alo majstore …
ja sam prvi zasjeo na 900,00 …

tutanj …

I love the Smell of Profits in the Morning

je sve se guraju da ti prodaju na 900…
ni ovi ispod 1000 mi nisu jasni al ajde to je diskont od 10%
na 900 bi bio 20 %. sa javnom ponudom u tijeku stvarno moraš bit specijalac za prodat.

ja mislim da ce ponuda proci danas.
lova od ine je sjela, panika je na burzi i gale ce dobiti ko i mol vise nego sto je ocekivao u najvlaznijim snovima.
ja svoje cuvam do slijedece euforije za 2 godine kad cu ih prodat po 3000kn.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

misliš dok je sanjao kako se utapa 🙂

voit Ime munaa, Alien


je sve se guraju da ti prodaju na 900…

brale koja marisana na asku …

I love the Smell of Profits in the Morning

Očito je vrag odnio šalu…
Ako slučajno naše firme zaredaju sa lošim kvartalnim izvješćima poput amera onda bi ovo sve moglo otići puno niže. Vjerojatno ljudi žele biti u cashu.

Da li se na indg moglo kod neke banke uzimat margin? Jer cijelo jutro se opako guraju na asku, a i par puta su pošteno opalili po bidu…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Očito je vrag odnio šalu…
Ako slučajno naše firme zaredaju sa lošim kvartalnim izvješćima poput amera onda bi ovo sve moglo otići puno niže. Vjerojatno ljudi žele biti u cashu.

da ali ovdje imaš zajamčenu cijenu +20%

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close