INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da su ovo na INDG zadnjih dana pogurali margini.
A ne kupuju ljudi baš, vjerojatno je većina sklonija golubu na grani nego vrapcu u ruci.


SAD KAD JE OVO KRENULO PADAT OČEKUJEM DA NADOKNADI SAV PAD KOJI SU IMALI DRUGE DIONICE, tj. očekujem INDG na realnoj cijeni cca. 200-300 kn !!!
[lol]

Zaboravio si na ponudu za preuzimanje po 1130 kn. Ne bih se začudio da neko počisti pri kraju radnog vremena do 1020 kn.

Zahvaljujem donoru koji mi je prodao 22 komada po 925kn! [thumbsup]

Nešto si mislim i sve mi se čini da možda to neki kompanjon od Galeta prodaje da bi dodatno motivirali ljude da im prodaju dionice kad objave ponudu…

Rocky5, izgleda da si jedini ostao na kupnji.

Nije ti loš posao, kupiš po 920 kn i prodaješ u najgorem slučaju gazdi po 1130 kn. Zarada od 20-tak posto.

Nisam jedini, evo jednoga po 99kn… mislim da je zaboravio znamenku… [lol]

E da mi je bar još love… [cry]
A većinu sam kupio oko 1000-1025kn, čak par komada po 1100kn..

Sa drugim dionicama postoji mogućnost daleko veće zarade u sljedećih mjesec dana ali isto tako može sve otići još dublje u ponor. No pohlepa je obično jača emocija od straha, što se vrlo dobro vidi na našoj burzi. A kad tek panika proradi onda je show! [cool]

Ja biram miran san sljedećih tjedana, ne želim više gledati ekran i misliti hoću li lupiti glavom o zid ili o stol… [lol]

Što će biti ako HANFA ne odobri ponudu za preuizmanje ? Za ovou dionicu su Galinec i ekipa iskazali namjeru za davanje javne ponude,ali bitno je istaknuti da za njih ne postoji zakonska obveza za davanje javne ponude !

Obavijest o nastanku obveze za objavljivanje ponude za preuzimanje dionica

Vaš link

HANFA im može vratiti ponudu na reviziju u slučaju nepravilnosti ili nepotpune dokumentacije ali zakonski su obavezni na ponudu.

Imaš ovdje zakon:
Vaš link


usprkos stamenom stavu, nismo uspjeli odoljeti oluji s financijskih tržišta …

nekako mi se čini da HPB reže poziciju … kupaca ima … tipujem na trezor …

A da tipuješ i na mene …. [lol] [lol] [lol]

Još jedan nalog da prođe i spustim si prosjek na 950.

Ok,nakon što sam pregledao zakon vidim da postoji zakonska obveza davanja ponude i u slučaju tzv. dobrovoljne ponude za preuzimanje. Postoji samo mogućnost da banke neće moći zbog trenutne krize pratiti to preuzimanje ili da Galinec i ekipa nemaju dovoljno sredstava za preuzimanje. U svakom slučaju mislim da je mala šansa da bi se takvo nešto moglo dogoditi ,pa je stoga po ovoj cijeni takav rizik više nego prihvatljiv.


A da tipuješ i na mene …. [lol] [lol] [lol]

Još jedan nalog da prođe i spustim si prosjek na 950.


[lol] [lol]

Jel to onaj sa 100 komada po 99kn? [lol]

New Report

Close