INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I zato mi svi priželjkujemo jedno novo konsolidirano izvješće…

Jel bio netko u INDG i tražio takvo izvješće za 2Q?

Btw, nije me danas nitko počastio po 1.000kn [angry]


I zato mi svi priželjkujemo jedno novo konsolidirano izvješće…

Jel bio netko u INDG i tražio takvo izvješće za 2Q?

Btw, nije me danas nitko počastio po 1.000kn [angry]

Vidit će se i u nekonsolidiranom [thumbsup] …


Vidit će se i u nekonsolidiranom [thumbsup] …

vidi vidi … ‘knjigoviđa’

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


I zato mi svi priželjkujemo jedno novo konsolidirano izvješće…

Jel bio netko u INDG i tražio takvo izvješće za 2Q?

Btw, nije me danas nitko počastio po 1.000kn [angry]

stvarno misliš da će te netko počastit po 1000kn ? [wink]

Cookie Monster


stvarno misliš da će te netko počastit po 1000kn ? [wink]

Kako je krenulo izgleda da ne… [undecid]
Ali počastili su me već par puta, samo treba biti strpljiv. No lagano se bliži kraju rok za ponudu i mislim da je sve manja vjerojatnost za to.

evo ja uzeo još 100 komada .. nemogu ja čekat, lupim po ponudi i ćao đaci, ionako nisam tu rad i 5%

Cookie Monster


evo ja uzeo još 100 komada .. nemogu ja čekat, lupim po ponudi i ćao đaci, ionako nisam tu rad i 5%

Dakle to si ti kupovao prvo do 1060 pa do 1080? Svaka čast!

Ne planiraš mu onda ništa prodati bez obzira kakvu cijenu ponudi?


Mislim da je sad nakon napada na Galinca bilo jako puno novinskih kontrukcija koje nemaju veze s vezom. Kao ono naprimjer o nekoj proviziji od 5 milijuna eura za kredit. Pa koliki bi to kredit trebao biti kad je provizija 5 milijuna, valjda milijardu eura ;).

Tako da mislim da ovo sa Orion grupom je možda samo medijsko naklapanje iako nisam siguran. Po nekoj teoriji je iza Oriona Kutle, a po drugoj dečki s Knežije.


Ma to su obićne gluposti. Po našem novinarstvu će na kraju ispast da i Bin Laden ispod Arene radi sklonište za talibane..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



evo ja uzeo još 100 komada .. nemogu ja čekat, lupim po ponudi i ćao đaci, ionako nisam tu rad i 5%

Dakle to si ti kupovao prvo do 1060 pa do 1080? Svaka čast!

Ne planiraš mu onda ništa prodati bez obzira kakvu cijenu ponudi?
[/quote]

ne planiram mu prodavat :), da ja sam kupovao to od 1060 do 1080 … , šta nas ima tu na forumu koji ćemo prodavat ?? šteta prodat, nije ni od tuljan što kupuje …

Cookie Monster


I zato mi svi priželjkujemo jedno novo konsolidirano izvješće…

Jel bio netko u INDG i tražio takvo izvješće za 2Q?

Btw, nije me danas nitko počastio po 1.000kn [angry]


ja sam castio pred par dana po 1035-37 sa ostatcima ostataka.. sve skupa oko 100 komada prodao.. u zadnjih 3 tjedna..

di si bio?

na zalost ostao sam bez municije, no vidim da danas ni nema vise toliko prijatelja za pocastiti..

donedavno je indg bila uzasno podcijenjena u odnosu na ostale gradjevince ali kad se pogleda di je danas tehnika to vise i nije slucaj.. jedino jos ingra leti na topli zrak..

da ne spominjem perspektivu gradjevinaca u ovom okruzju..

i veci igraci od galineca su propadali..

voit Ime munaa, Alien

što se tvojih tiče prije par dana, ja sam uzimo i prije par dana po 1030 – 1070kn također , možda me i jesi počastio, a možda i nisi .. kako kaže mudrac , vidjet ćemo 🙂

a ovo o podcijenjenosti, nemoj trkeljat, koji su to građevinci podcijenjeni ?? DLKV, IGH ??

INDG je po mojoj računici podcijenjena barem 5 puta od fer cijene, ali naravno to je samo moja računica i moja je kupnja moj rizik.

A to što si prodavao po 1030kn .. svaka čast, ali u tom slučaju ti je oročenje bolja opcija, imaš tamo i 5-6,7% godišnje

Cookie Monster

uh, tu racunicu bi volio vidjeti..

voit Ime munaa, Alien

New Report

Close