INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da se nitko ne izjašnjava, po kojoj cijeni bi prodali Galincu svoje dionice?

Ja za 1.100-1.130 (koji god da je već minimum) mislim da neću prodati ni jednu.
Od 1.150-1.200 bih vjerojatno prodao oko 1/3.
1.200-1.300 bih prodao 1/2.
A preko 1.300 vjerojatno 2/3.
Cijelu količinu neću sigurno prodati.

Nema prodaje.


da mi je znati tko ce kupovati sve te stanove kad ne bude kredita?

Male firme će propadat i slabije poslovat, a megafirme kao INDG će profitirat, nema zime za nas!

Industrogradnja u Zagrebu gradi 10 milijuna eura vrijedan kompleks
Business.hr
29.09.2008 11:41
Pročitaj komentare(3)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ({PostCount})
Ocijenite članak(0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3 minute.
Industrogradnja je danas dogovorila izgradnju dvaju stambeno-poslovnih objekata vrijednih deset milijuna eura u zagrebačkom Vukomercu blizu studentskog kampusa na Borongaju.
Vezane vijesti

ZSE uživo: HT pet kuna jeftiniji nego u IPO-u

Realizacija tih projekata trebala bi početi krajem godine, a u priopćenju Industrogradnje dostavljenom Zagrebačkoj burzi navodi se da je ta grupa trenutno angažirana na izgradnji vlastitih stambenih objekata u Zagrebu i Karlovcu koji će biti useljivi do kraja godine i dvije poslovne zgrade u Zagrebu od kojih je jedna pred završetkom, a izgradnja druge kreće, nadvožnjaka u blizini Donje Lomnice pored Zagreba i izvođenju manjeg dijela radova na autocesti kod Ploča te nekoliko manjih objekata u Zagrebu, Crikvenici i Novigradu.

Industrogradnja priprema i izgradnju poslovnog objekta u Donjoj Lomnici, pet urbanih vila u Rijeci i stambene zgrade u Zagrebu na vlastitom zemljištu. U toj tvrtki kažu da je u tijeku i izrada detaljnog urbanističkog plana za dvije kapitalne lokacije, čija bi izgradnja trebala početi dogodine.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


da mi je znati tko ce kupovati sve te stanove kad ne bude kredita?


Kada banke prestanu davati kredite?

Ovo je izjava dana!


da mi je znati tko ce kupovati sve te stanove kad ne bude kredita?

Kredita će uvijek biti, samo je pitanje s kojom kamatom. A stanovi će se uvijek moći prodavati samo je pitanje po kojoj cijeni. Sam Galinec je rekao da je trošak izgradnje stana za industrogradnju oko 1000 eura po kvadratu, pa da ih prodaju i za 1500 eura to je više nego pristojna profitna marža.

Evo male usporedbe financijske snage. Izvor je analiza brokerske kuće prva generacija:

Industrogradnja:
Financijska snaga

Brza likvidnost (zadnji kv.)
1,68
Tekuća likvidnost (zadnji kv.)
3,13
Dugoročni dug / Kapital (zadnji kv.)
0,06
Ukupan dug / Kapital (zadnji kv.)
0,31

INGRA:
Financijska snaga

Brza likvidnost (zadnji kv.)
0,99
Tekuća likvidnost (zadnji kv.)
1,84
Dugoročni dug / Kapital (zadnji kv.)
0,85
Ukupan dug / Kapital (zadnji kv.)
1,69

Tehnika:
Financijska snaga

Brza likvidnost (zadnji kv.)
0,93
Tekuća likvidnost (zadnji kv.)
1,47
Dugoročni dug / Kapital (zadnji kv.)
0,47
Ukupan dug / Kapital (zadnji kv.)
2,25

Mislim da smo definitivno prvaci po broju obavijesti na zse [smiley]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1767-08-INDG_NO_objava.pdf

Ovo je kao da nas pokušavaju nagovoriti da im ne prodamo svoje dionice… [thumbsup]


Ovo je kao da nas pokušavaju nagovoriti da im ne prodamo svoje dionice… [thumbsup]

haha to sam i ja pomislio više puta ovih dana.Posebno danas.
Gomila novih poslova je na vratima,kvalitetna pojačanja u NO,a i izgleda da je ova tragedija što se dogodila Galincu ipak pomaknula neka goruća pitanja sa mrtve točke.
Čudim se da nisu pričekali sa ovom objavom novih poslova.
PS gledao sam reportažu sa onog prosvjeda na TV i Galinec djeluje jači i odlučniji nego ikad.
Kako kaže kolega Barbus……. NEMA PRODAJE [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Ne žele oni da im ne prodate, nego žele da vam ostanu, kako bi i njima i nama bilo dobro, a dobro nam biti ne može ak’ se javnom ponudom smanji količina slobodnih dionica…želite li sebi dobro omogoćite i ponekom fondu da uđe u industrogradnju. [wink] [smiley] [wink]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Način na koji je Matić naplaćivao Irački dug.
Tekst je star tjedan dana ali nije bio postan ovdje.
posebno je zanimljiv kraj.
http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1012&Itemid=1

sijem žito raste grahorica

Industrogradnja nekretnine d.o.o.

Odlukom skupštine društva od 16.09.2008. godine temeljni kapital povećan je povećanjem postojećeg uloga unosom stvari s iznosa od 32.732.000,00 kuna za iznos od 13.646.800,00 kuna na iznos od 46.378.800,00 kuna.

Kako je krenulo još će temeljni kapital ove firme prestići kapital industrogradnje d.d. [lol]
Dakle vjerojatno je još neka nekretnina unesena što bi značilo i izvanredan prihod za d.d.

New Report

Close