INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram priznati, u napasti sam da prodam nešto drugo i da pokupim ovo do 1060kn…
Da nije ovakva situacija na tržištu ne bih puno razmišljao.


Moram priznati, u napasti sam da prodam nešto drugo i da pokupim ovo do 1060kn…
Da nije ovakva situacija na tržištu ne bih puno razmišljao.

da nije ovakva situacija na tržištu iNDG bi se tržila po 2.000,00 a ne ovako …

I love the Smell of Profits in the Morning


da nije ovakva situacija na tržištu iNDG bi se tržila po 2.000,00 a ne ovako …

Mora se priznati da Galinec ima dobar tajming. Nema boljeg vremena za ponudu za preuzimanje nego što je ovo sada.

Tko je bio kupio onaj paket za 15 milja kn u 4-om mjesecu?

Opet ja moram drugovi!

Novi poslovi za našu firmu:

Vaš link


Opet ja moram drugovi!

Novi poslovi za našu firmu:

Vaš link

Možda bi mogli mi već i 2009-e imati milijardu kuna prihoda, zašto čekati 2010. godinu
[thumbsup]


Opet ja moram drugovi!

Novi poslovi za našu firmu:

Vaš link


Zna li netko o kakvim se poslovima u ruskoj federaciji radi?
I ponavljam pitanje otprije.
Zna li itko o kakvoj se povezanosti Industrogradnje i tvrki Litija i Orion grupe iz Vukovara radi?

sijem žito raste grahorica

Mislim da je sad nakon napada na Galinca bilo jako puno novinskih kontrukcija koje nemaju veze s vezom. Kao ono naprimjer o nekoj proviziji od 5 milijuna eura za kredit. Pa koliki bi to kredit trebao biti kad je provizija 5 milijuna, valjda milijardu eura ;).

Tako da mislim da ovo sa Orion grupom je možda samo medijsko naklapanje iako nisam siguran. Po nekoj teoriji je iza Oriona Kutle, a po drugoj dečki s Knežije.


Mislim da je sad nakon napada na Galinca bilo jako puno novinskih kontrukcija koje nemaju veze s vezom. Kao ono naprimjer o nekoj proviziji od 5 milijuna eura za kredit. Pa koliki bi to kredit trebao biti kad je provizija 5 milijuna, valjda milijardu eura ;).

Tako da mislim da ovo sa Orion grupom je možda samo medijsko naklapanje iako nisam siguran. Po nekoj teoriji je iza Oriona Kutle, a po drugoj dečki s Knežije.


Hvala lucky

sijem žito raste grahorica

INVESTICIJE
Industrogradnja gradi naselje u Vukomercu vrijedno 10 milijuna eura
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Industrogradnja je danas je dogovorila izgradnju dva stambeno poslovna objekta u Zagrebu, naselje Vukomerec, u neposrednoj blizini novog studenskog campusa na Borongaju, čija bi realizacija trebala započeti krajem ove godine.

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/industrogradnja-gradi-naselje-u-vukomercu-vrijedno-10-milijuna-eura,26310.html

Lukav je Galinec. Kako se tu pridružio skupu da promiče interese industrogradnje [wink]

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3176856/index.do;jsessionid=9A5497B16BB31C28DA5B2625502DF753.2

Vidim da se nitko ne izjašnjava, po kojoj cijeni bi prodali Galincu svoje dionice?

Ja za 1.100-1.130 (koji god da je već minimum) mislim da neću prodati ni jednu.
Od 1.150-1.200 bih vjerojatno prodao oko 1/3.
1.200-1.300 bih prodao 1/2.
A preko 1.300 vjerojatno 2/3.
Cijelu količinu neću sigurno prodati.

da mi je znati tko ce kupovati sve te stanove kad ne bude kredita?

voit Ime munaa, Alien

New Report

Close