INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i ja se pridružio ponovo kupnji pa ćemo proslijedit višak Galetu po 1130 minimalno, a onda opet na burzi kupovat po 1000-1100!

Oprezno momci.

I dalje mislim da je najniža nešto ispod 1.100.

Jedino me Hanfa može razuvjerit.


Oprezno momci.

I dalje mislim da je najniža nešto ispod 1.100.

Jedino me Hanfa može razuvjerit.

Zar stvarno misliš da bi on ponudio minimalnu cijenu, bila ona 1100 ili 1130kn? Stvarno sumnjam da bi tako naišao na velik odaziv.

Izgleda da je fokus policije ipak na Boljatu.Nisu doveli tog Adama Tigera bez veze.
Zbrojiš dva i dva i dobiješ dugu uvalu.

Današnji Business.hr otkriva kako je članica Uprave Industrogradnje Radmila Zirić pozvana u policiju na razgovor o sporu Industrogradnje s tvrtkom Dragana Boljata Fio&D. Spor s Boljatom jedan je od 1800 sporova koje Galinec još mora riješiti, iako je nakon preuzimanja tvrtke već riješio 3200 sporova

sijem žito raste grahorica

Danas bi trebao biti zadnji radni dan za predaju ponude Hanfi, ako to već nisu učinili. A po tome bi 12.10. bio zadnji rok za objavu ponude, to jest 10.10. kao zadnji radni dan.

Ili sam nešto fulao?

Vidim pojavljuju se i stotke na kupnji INDG. Maestralno! Ljudi se počeli zanimat za ono šta Gale radi, izgleda da je ovo batinanje imalo i neke pozitivne stvari. Bio je to jedan dobar PR!



sve to stoji, ali mora jos plavi uci po 600-700, prije nego hpb to napuca na 1200..

600-700 mislim da nećemo nikad vidjeti.

Jel zna netko po kojoj cijeni je HPB kupio svojih 6.000 komada?
[/quote]
ja se sjecam po koliko je kupovao eig… jako se dobro sjecam.. [tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Vidim pojavljuju se i stotke na kupnji INDG. Maestralno! Ljudi se počeli zanimat za ono šta Gale radi, izgleda da je ovo batinanje imalo i neke pozitivne stvari. Bio je to jedan dobar PR!

ili ljudi žele zaraditi koji postotak na ovoj ponudi

Promjene u upravi

Vaš link

Imam osjećaj da bi sad moglo jedno čišćenje pred zatvaranje.

Loše prognoziram 🙂

MA BICE BOLJE OD PONEDJELJKA [pray]

vise volim narodnjake nego kruva jesti

da sad ne zujim po netu ima li tko kakav info o tome šta je sa dugom uvalom, jel to uzeo onaj lik u najam od INDG do 2023 godine ili, o čemu se tu uopće radi …, jer čuo sam da je on to uzeo od INDG u najam i da plaća godišnju rentu i da je bazene i okoliš sredio u svom trošku i sad ga Gale želi van .. pa ako tko zna više bio bi zahvalan

hvala na odgovorima:)

Cookie Monster

New Report

Close