INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zipa ovaj komentar u jutarnjem …

izgleda da se ne isplati biti pošten u ovoj državi,jer ako si takav,dobit ćeš batine. rađenović,galinec… stari mi radi u industrogradnji i znam da,otkad je galinec došao,su mu isplaćene sve zaostale plaće i firma je ponovno počela uzimat poslove,za razliku od vremena kad je onaj šljam matić bio na čelu i odbijao poslove da firma propadne i da se zbog dugova moraju prodavat nekretnine,a lovu bi naravno on zgrnuo…

I love the Smell of Profits in the Morning

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3170842/index.do

sijem žito raste grahorica

Nakon svega osjećam se smireno i odlučno da nastavim restrukturiranje Industrogradnje i vraćenja svih nekretnina u posjed tvrtke, kompleksa Duga Uvala, hotela I i još nekih nekretnina – kaže Galinec.

I love the Smell of Profits in the Morning


Nakon svega osjećam se smireno i odlučno da nastavim restrukturiranje Industrogradnje i vraćenja svih nekretnina u posjed tvrtke, kompleksa Duga Uvala, hotela I i još nekih nekretnina – kaže Galinec.

Stvarno je Galinec pokazao da ga je nemoguće zaustaviti. Samo da još i nabavi neke dobre tjelohranitelje i nastavljamo dalje. [thumbsup]

sve je dobro kad se dobro svrsi idemo dalje

vise volim narodnjake nego kruva jesti

http://www.javno.com/hr/hrvatska/clanak.php?id=184669

sijem žito raste grahorica

Evo opet se netko zaigrao i bacio 3.900kn u vjetar… [rolleyes]

Evo kupio netko 1 komad po 1078 i vratio cijenu na nulu… [lol]

ponestalo mi para [embarass]

vise volim narodnjake nego kruva jesti

kupio ja jednu….smješio mi se margin call [pray]

Gledam kad će neko ovo postat pa nikako da dočekam:

Galinec prije napada na sastanku sa Zoranom Gopcem

Prema saznanjima Jutarnjeg lista, Josip Galinec, prije nego što je brutalno pretučen, bio je na sastanku sa Zoranom Gopcem, menadžerom Croatia osiguranja čije bliske suradnike je Galinec prijavio Uskoku.

Zorana Gopca ne povezuje se s napadom, no policija i Uskok provjeravaju okolnosti u kojima se susret dogodio, pogotovo jer je prije dvije godine Galinec zbog prijetnji prijavio nekoliko poslovnih ljudi bliskih Gopcu.

Nakon što je Galinec policiji spomenuo i nekoliko osoba poznatih iz "zločinačke organizacije", tvrdeći da ga reketiraju tražeći od njega milijunske iznose, DORH je predložio da se na idućem sastanku s reketarima pojavi ozvučen.

No Galinec je smatrao taj potez prerizičnim "s obzirom na dobre veze koje ima skupina reketara", poslije čega je prekinuo odnose s odvjetništvom. Galinec je nedugo nakon toga pretučen, i to nakon susreta s Gopcem, osobnim prijateljem niza hrvatskih ministara, ali često dovođenim u vezu sa zagrebačkim podzemljem.

Blizak je ministru unutarnjih poslova, vlasnicima zaštitarskih tvrtki te Višeslavu Vukojeviću, sinu bivšeg ustavnog suca Vice Vukojevića. S Vukojevićem i umirovljenim generalom Damirom Goršetom (koji je nedavno izvršio samoubojstvo) osnovao je tvrtku za proizvodnju plastičnih poluprerađevina sa sjedištem u Osijeku, kojoj je dodijeljena državna koncesija.

Račun odblokiran. Sad da li je to dobra ili loša vijest.

http://www.javno.com/hr/profit/clanak.php?id=185164

New Report

Close