INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to su mu njegovi puleni digli cijenu da se prije oporavi kad vidi zelenilo na ekranu..dobrano su ga bome izudarali. nekome se jako gadno zamjerio očito

...povijest se ponavlja...

Meni se čini da bi ovo moglo imati veze sa Dugom Uvalom.

Jutros kad vidjeh da neka budala prodavala po 950, stavih 10 kom na 1.000.

Računam, ovo sr..nje bi moglo potrajati, a ovdje je sigurnih cca 10 % prinosa. Odmah me netko od vas počeo lipariti i mislim od toga ništa, malo je budala.

Dođem doma i vidim da mi je nalog prošao, cijena porasla, a usto čitam da bi se Gale mogao brzo vratiti.

Zato Prodavetelju hvala i rado bi da se sretnemo opet na istoj koti slijedećih dana.

Nego pratite li INDG na onoj temi "Dionice koje su naljbolje i najgore prošle kroz korekciju"?

Ako ne, bacite oko i bit će vam sve jasno.

I sjetimo se onih sailora, fukia, lukia, mukia; nešto nas ne posjećuju u zadnje vrijeme.


Računam, ovo sr..nje bi moglo potrajati, a ovdje je sigurnih cca 10 % prinosa. Odmah me netko od vas počeo lipariti i mislim od toga ništa, malo je budala.

Ujutro je bilo 20 komada na prodaji po 1.000kn, taman je nestalo dok sam se mislio nešto drugo prodati pa to poklopiti.

A to sam bio ja kasnije sa liparenjem… [lol]

Ali poludio sam, malo prije 15h sam maknuo nalog, učinilo mi se da su svi očajnici prodali, pa taman 2 min kasnije netko poklopio to po 1.000, skoro pa sam opalio glavom o stol od muke, onda sam vratio nalog natrag u nadi da ima još blesavih prodavača i na sreću se našao još jedan. [thumbsup]

Što bi rekla naša forumašica "I love this game" [proud]

Gazda je sinoć operiran i već traži prijenosno računalo [lol]
Koja legenda.
http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3168518/index.do
Inače napad je okarakteriziran kao pokušaj ubojstva.
Kolika se je prašina digla nebi htio biti u koži ovima ako ih uhvate.

sijem žito raste grahorica

priopćenje nadzornog odbora
Industrogradnja: Bilo je prijetnji od osoba s kojima vodimo sudske sporove

Nadzorni odbor Industrogradnja, čiji je predsjednik Uprave Josip Galinec jučer brutalno premlaćen u Zagrebu, priopćio je danas da se do sada osobe s kojima Industrogradnja vodi značajnije sporove nisu libile krivotvorenja dokumenata, podmićivanja, prijetnji i drugih kaznenih djela.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

DORH
Bajić: Istražuje se poslovanje Industrogradnje

Glavni državni odvjetnik Mladen Bajić potvrdio je danas novinarima da se istražuje poslovanje u tvrtki Industrogradnja, čiji je predsjednik Uprave Josip Galinec jučer pretučen u Zagrebu.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


DORH
Bajić: Istražuje se poslovanje Industrogradnje

Glavni državni odvjetnik Mladen Bajić potvrdio je danas novinarima da se istražuje poslovanje u tvrtki Industrogradnja, čiji je predsjednik Uprave Josip Galinec jučer pretučen u Zagrebu.


Šefe
Molio bi kada prenosiš vijesti iz medija da to učiniš u cijelosti.
Ovako kada izvadiš rečenice iz konteksta informacija izgubi formu i može se tumačiti krivo IMHO
Moj komentar na članak je da su to napravili ranije kada ih je gazda pozvao u INDG do ovoga premlaćivanja možda nebi ni došlo.I da se zna uskok je pozvao Galinec osobno davnih dana
Prilikom dokapa neko je napisao da se Matić smije Galincu(u vezi problema oko prikupljanja novca za dokap i problema sa Mitakom i Boljatom)
Baš se pitam da li mu je još uvijek smiješno?
http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=54780

sijem žito raste grahorica

Nakupilo se dosta naloga 1080 do 1100. Izgleda da su se ipak pojavile drhtave ručice i ovdje 😉

Na prošlom sastanku sa malim dioničarima Galinec je lijepo rekao da se bori i sa organiziranim kriminalom koji ima jake veze u politici

Volio bih da zveknu neku dobru cijenu za preuzimanje, bar 10-15% više od minimalne, ne toliko zbog moje zarade [cool] nego da lupaju glavom o stol oni koji su jeftino prodavali.


Na prošlom sastanku sa malim dioničarima Galinec je lijepo rekao da se bori i sa organiziranim kriminalom koji ima jake veze u politici

SOKO GA NIJE VOLIO
"…a mi ćemo sve strogo pratiti jer želimo da se građani osjećaju sigurnima", istaknuo je Sanader te dodao da ne želi opravdati ovo što se dogodilo, ali i da treba reći "da je toga puno više u nizu drugih najsigurnijih glavnih gradova Europe".
[sealed]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close