INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ide li INDG danas u blokadu što mislite?

Mislim da ne ide odnosno držaće se cijena od strane gazde i ekipe. Prevelik je tu ulog i ne samo od Galinca da bi par udaraca šipkom po glavi samo tako uništilo sve što se stvaralo.

Mislim da nije u pitanju lova samo od Galinca pa da bi tek tako odustali od ponude, ali je on istaknut i na vidiku, eto kako je nažalost prošao zbog toga… [undecid]

Žao mi je da nemam nešto love da se stavim na kupnju oko 1.000, mislim da bi mogao danas netko prodati par komada.

Jel neko primijetio ovaj članak?

Galinec pretučen zbog Uskokove istrage?
Business.hr
18.09.2008 09:26

Josip Galinec pronađen je pretučen u srijedu poslijepodne u Zagrebu, u Vukovarskoj ulici na parkiralištu iza zgrade Ministarstva gospodarstva. 36-godišnjeg Galinca su napala dva nepoznata počinitelja oko 15:30 sati pri čemu su direktoru Industrogradnje metalnim šipkama polomljene obje noge, javlja Novi list.

Brutalno pretučen Josip Galinec, smijenjen načelnik policije

Težina Galinčevih ozljeda jučer nije bila poznata javnosti, no prvi su liječnički nalazi, kako javlja spomenuti list, pokazali kako su Galincu polomljene obje noge, izbijen mu je jedan zub te ima hematome i posjekotine po glavi. Večernji list javlja kako Galincu nisu polomljene obje noge, nego jedna te da su liječnici demantirali vijest o Galinčevim višestrukim prijelomima ekstremiteta. Galinec nije u životnoj opasnosti.

U trenutku dolaska policije bio je u svjesnom stanju te je čak u desetak minuta policajcima ispričao što mu se dogodilo. Glasnogovornica PU zagrebačke Aleksandra Ljuba po dolasku s mjesta napada jučer je za Business.hr kazala kako su napadači bili djelomično maskirani te da su na glavama imali "šilt" kape. Galinec je u izjavi policiji navodno rekao kako su napadači, po njegovoj procjeni, imali oko 25 godina te da ih ne poznaje.
Nastavi čitati
Oglas:

Prilikom bijega jednom od napadača je ispala metalna palica te ju je ostavio na mjestu napada, što je policija izuzela kao dokaz. Policiji bi u traženju počinitelja mogle pomoći, nagađa se, i nadzorne kamere postavljene na zgradi Ministarstva gospodarstva.

Novi list piše kako se neslužbeno doznaje da je Uskok jučer ušao u završnu fazu kriminalističke obrade za mito i korupciju, a koja se tiče poslova kojima se bavila Industrogradnja. Uhićenja u ovoj obradi, piše nadalje list, trebala bi se dogoditi danas i sutra. List donosi kako je pod obradom navodno i nekoliko policajaca te da postoji mogućnost da su podaci do osumnjičenika u istrazi Uskoka možda upravo preko policije došli do podataka o istrazi te da bi premlaćivanje moglo biti upozorenje da šuti.

Pojavile su se i špekulacije da je Galinec u posljednjih godinu dana o svojim problemima u poslovanju izvijestio Državno odvjetništvo i Središnju obavještajnu agenciju te navodno od njih čak tražio i zaštitu.

Napad su na sjednici Vlade jučer osudili premijer Ivo Sanader i ministar unutarnjih poslova Berislav Rončević, ističući da policijski čelnici trebaju biti smijenjeni ukoliko takve slučajeve nisu u stanju spriječiti.

Nedugo nakon što je Sanader najavio moguće smjene u policiji zbog premlaćivanja Galinca i ostalih, te pred kamerama naložio ministru Berislavu Rončeviću da učini sve što je potrebno, Rončević i ravnatelj policije Marjan Benko organizirali su izvanrednu press konferenciju te obavijestili javnost o smjeni načelnika zagrebačke policije Ivice Tolušića.

Marijan Benko ponovno je potvrđen za glavnog ravnatelja policije. Za Benkovog zamjenika postavljen je Dražen Vitez, dosadašnji šef PU varaždinske. Ivan Nađ postavljen je za pomoćnika šefa Carinske uprave Mladena Barišića.

Evo jedna dobra vijest iz TO-ONe-a

"Galincu je slomljena podkoljenica, ali sljedeći tjedan vraća se na posao"
Business.hr/Hina

Galinčeva konzultantska i brokerska kuća To one javila se danas kako bi demantirala jučerašnje “neobjektivno izvješćivanje raznih novina” te obavijestila o stvarnom stanju pretučenog Galinca.
Vezane vijesti

"Galinec je dobro i vraća se na posao"

“Josip Galinec pretrpio je ozlijede u vidu slomljene potkoljenice i nekoliko posjekotina po glavi”, piše u priopćenju.

Galinec se, kako kažu, osjeća dobro te se sljedeći tjedan vraća na posao.

Bez obzira što sam kao dioničar često kritizirao gdina Galineca, ovim putem želim mu što skoriji oporavak te da se počinitelji čim prije primjerno kazne. Nedopustivo je da u centru glavnog grada usred najveće gužve bude poslovan čovjek bude žrtva očito namjernog premlaćivanja. [thumbsup]

Ides
Jako dobra vijest da su ozljede puno manje nego što se je jučer pisalo u tisku.
A što se tiče prvog posta,duga uvala mi ju odmah prošla kroz glavu(koliko znam jedino su njega prijavili uskoku).Dali to znači da bi Boljata mogli vidit u pritvoru uskoro?Iako kandidata ima više.
Pozdrav.

sijem žito raste grahorica

O povratku na posao će odlučivati liječnici, a ne to one …

netko brani 1.000,00 …

I love the Smell of Profits in the Morning


O povratku na posao će odlučivati liječnici, a ne to one …

netko brani 1.000,00 …


Ne odlučuje TO-ONE nego samo prenosi šta su liječnici rekli. A ko brani zna se!

g. Znanče,
slažem se sa jednim dijelom Vašeg razmišljanja, ali je sramotno ( Nedopustivo je da u centru glavnog grada usred najveće gužve bude poslovan čovjek bude žrtva očito namjernog premlaćivanja ) da ste naglasili poslovnog čovjeka. Po meni su sve žrtve jednake. Zar bi poslovni ljudi trebali biti više zaštičeni od ostalih građana, radnika, djece…? Ni u kom slučaju se ne slažem sa agresijom, premlaćivanjem i mobingom, ali svi smo danas svjesni kako se poslodavci – poslovni ljudi ponašaju.
Pozdrav

Zahvaljujem onome tko mi je danas prodavao INDG po 1.000 i lijepo ga molim da pričeka par dana da skupim još love pa da mi proda dodatnu količinu. [cool]

Žao mi je samo što sam propustio ono na 950 [undecid]

ja se bas ne usudim kupovati u ovom casu.. definitivno nije ugodno citati ovakve stvari ni o kome, nevezano uz novac..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ko što sam i pretpostavljao, Galinca i ekipu ni šipke ne mogu omesti u poslu. Dan smo završili s porastom cijene! Svaka čast majstore i brz oporavak.

New Report

Close