INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


uh da me ne bi krivo shvatili,

sprema se osveta … pazi se …

:))))))))))))))))))))))))))))

I love the Smell of Profits in the Morning

ma ne bojim se ja, dovoljno sam na low profile

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ma ne bojim se ja, dovoljno sam na low profile

bome sam te morao neki dan čupati od pomahnitalog člana foruma … 🙂

slab ti je taj low profile …

inače, ako imaš kupce za iNDG … pa recimo 3xbook bi nas zadovoljilo …

I love the Smell of Profits in the Morning

mislim da ce ici tesko prodaja indg sada, ako je ikada i bile predmet rasprave
jedino da uhvate rabijace i ispostavi se da je neko minoran
bilo koji due diligence ce to odmah identificirati rizike,,,,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

pali bi na guzicu kada bi napravili due diligence …

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo dobio otkaz šef zagrebačke policije a Sanader tvrdi za sebe da "ON neće dopustiti da po Hrvatskoj nekoga pretuku a bez posljedica"…
[rolleyes] [lol]

Samo nemoj nemoj po glavi druže plavi…..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



zato jer je INDG dužna pare mnogim malim poduzetnicima … , imaju para a ne plaćaju, nije ni čudno da je dobio po tamburi, bilo je pitanje samo vremena … tako pametan a opet tako glup. Nadam se da će bit prilike za dokup 🙂 a isto tako se nadam da će brzo ozdravit, plati ljudim njihovo ako nećeš neka te tuku … ja bi prvo Sanadera pa Šukera i onda po redu po saboru samo šipkom u glavu …. majku im neradničku


Čemu tolika agresija kolega?????
Pa nečemo svoje frustracije liječiti metalnim šipkama???
Ako ne platiš neka tu tuku???
alooo.Za takve stvari ipak postoji pravosuđe.Šta god ti mislio o tome.

[/quote]

nisam za šipke, ali još manje za pravosuđe .. pito bi te ja kolega kako bi se osjećo kad nekome daš robu a on ti neće platit a u međuvremenu kupuje aute i diže plaće upravi i menadžmentu … kokretno imam takav slučaj …, vjeruj mi dođe ti da uzmeš šipku i u čelo.

Cookie Monster

Ja sam također u INDG i mislim da je Gale pametan lik, ali da igra fer i ne baš … pitajte kooperante i radnike.

Cookie Monster

Ovakve i slicne napade palicama treba sudit isto kao i pokusaj ubojstva pistoljem, jer to upravo i je pokusaj ubojstva ! Razlika je samo u tome da ako dolijaju, izvlacit ce se da su ga htjeli upozorit, malo su pretjerali, itd. i izvuc ce se s manjom kaznom ! Mislim budimo realni sto tko od vas misli, koliko udaraca zeljeznom sipkom iz sve snage moze primit po glavi, a da prezivi ? 0, mozda 1 ? [angry] Cudo da je covjek ostao ziv !

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Ide li INDG danas u blokadu što mislite?


Ja sam također u INDG i mislim da je Gale pametan lik, ali da igra fer i ne baš … pitajte kooperante i radnike.

Poštivam tvoje mišljenje.Čak mislim da si djelomično u pravu.Pogotovo što se tiče radnika.
A što se tiče kooperacije dalo bi se raspravljati.Osobno sam građevinar pa znam.
Vjeruj mi i druge tvrtke koje se trenutno i na boljem glasu od ove čekaš da ti plate.I uvjek je borba za naplatu bez obzira na iznose.
Ja sam samo htio reći da nasilje nije način rješavanja problema.
A da su ljudi frustrirani što ne mogu naplatiti svoj novac koji su pošteno zaradili toga sam svjestan i podržavam ih.Iako osobno ne vjerujem da su takvi ovo učinili.
Pozdrav.

sijem žito raste grahorica

New Report

Close