INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pišu vrhunski stručnjaci na business.hr:
"Tromjesečni prosjek cijene dionice Industrogradnje prije godinu dana bio je 1689,28 kuna, dok je ovogodišnji prosjek samo 1097,75 kuna. Ušteda Galinca po dionici Industrogradnje tako će biti 591,53 kune. U slučaju preuzimanja ostalih 79.817 dionica Galinec će uštedjeti 47,2 milijuna kuna"

Po njima ispada da će Galinec ponuditi za preuzimanje 1097,75kn… [rolleyes]
Ili smo se gadno preračunali ili oni pišu bedastoće. [cool]


Ako Negotiator drži 142.365 dionica,a Aglaia 125.753 kako su došli do broja 79.817
Ukupni broj izdanih je 452.572(bez trezorskih)
koji genijalci

sijem žito raste grahorica

Na dnevniku Nova tv Galinec udarna vijest.
Spominju otvorene prijelome ekstremiteta.Van životne opasnosti.
Napadači djelomično maskirani.
Oglasio se i premijer.

sijem žito raste grahorica

A baš sutr asam ga htjeo pitati zašto još nije izašla brošura Javna diončka društva!
Samo da se brzo oporavi bez obzira na sve.
Možda je sve moglo svršit s dva tri šamara?

Ma biće naš Gale dobro, samo se mora bolje paziti. Treba biti samo jakog duha, a kosti će zacijeliti. Sve najbolje i brz oporavak ti želim!

Bojim se da ne odustane i prepusti industrogradnju nekom drugom. Kao što ides kaže treba biti jakog duha. Pridružujem se željama za oporavak!

SKORO NAM GAZDU UBILI ,ALI NECE SE ON PREDATI A NI MI ,IDEMO DO KRAJA.
BOG CUVO GAZDU I INDUSTROGRADNJU

vise volim narodnjake nego kruva jesti


Bojim se da ne odustane i prepusti industrogradnju nekom drugom. Kao što ides kaže treba biti jakog duha. Pridružujem se željama za oporavak!

Takve ljude nevolje učine samo jačima. Po meni treba ići do kraja i dignuti tvrtku na noge! A možda i nema veze sa INDG, ima tu još i sukob oko ELPR, možda tu treba tražit krivce!

Samo da se Gazda oporavi. To mi je sad veća briga nego ovo sr..nje u SAD-u.

Nego, čovjek je zaslužio barem mali znak pažnje (spasio nas u ovom bear market) pa bi bio red da mu nešto pošljemo. Ne znam, cvijeće, voće, bomobonjeru, bilo što …

Ako je netko iz ZG voljan isto izorganizirat, neka na PM javi iznos i broj računa.


Ako je netko iz ZG voljan isto izorganizirat, neka na PM javi iznos i broj računa.

Podržavam u potpunosti … lucky ideš ??

Inače, taman kada smo mislili da će našu miljenicu zaobići ova katastrofa, dogodila nam se još veća katastrofa. Osječam se kao da je mene netko pretukao. Nadam se da će Gale brzo ozdraviti, a policija još brže odraditi svoj posao.

I love the Smell of Profits in the Morning

evo mogu ja otici kod njega da mu pomognem da se izvuce iz firme,
imam par kandidata koji bi ju htjeli kupiti,

samo cu onda i ja morati biti brzih nogu

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

uh da me ne bi krivo shvatili,
ove koji su to napravili trebali bi uhvatiti,
a kazna da im bude primjerena,

sramota za drzavu…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

bojim se ovo je bila poruka koju če sad ozbiljno morat razmotriti, a kako če to uticati na indg-ra i to još u ova vremena??? uglavnom njemu što bolji oporavak želim

New Report

Close