INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne bi li bilo prigodno i transparentno da hanfa objavi tu cifru (za sve dionice u preuzimanju), a ne da raja mora pogadjati?

neka dokazu da znaju izracunati..

E sa ovim se slažem, stvarno bi bio red da objave obavijest kad nastane obaveza za ponudu i da odmah navedu minimalnu cijenu.

Top 10 investitora za vr. papir – "TOZ-R-A"

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PLANIDAL ULAGANJA D.O.O. 36.700 18,35 Osnovni račun
2. FUCHS RIKARD 27.848 13,92 Osnovni račun
3. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. 15.249 7,62 Osnovni račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 15.000 7,50 Osnovni račun
5. TOZ PENKALA, TVORNICA OLOVAKA ZAGREB D.D. 8.968 4,48 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.978 2,49 Skrb. račun
7. OPORTUNITAS ULAGANJE D.O.O. 4.343 2,17 Osnovni račun
8. HPB D.D. 4.068 2,03 Skrb. račun
9. CENTAR BANKA D.D. 4.028 2,01 Skrb. račun
10. VOLKSBANK D.D. 3.488 1,74 Skrb. račun
Ukupno: 62,34

Ovo loptanje me podsjeća na INDG prije godinu i pol, dobro me nasmijo, prvo doktor vodi loptu, na sredini terena dadaje fuchsu, fuchs dodaje galetu [lol] ,onda svi idu gradelat šarena na ribnjaku kaniške ive, zatim se to sve zamrdelja u propositu, onda proposita prodaje i Industrogradnja najveći pojedinačni vlasnik [wink] deja vu

Ovome koji prodaje po 1010 stvarno gori pod petama!


Ovome koji prodaje po 1010 stvarno gori pod petama!

Meni se čini da je to netko tko nema pojma da slijedi ponuda za preuzimanje. Zašto bi inače bacio u vjetar sigurnih 10% na tu cijenu?
A ako je to napravio da kupi neku drugu dionicu onda je stvarno idiot. [rolleyes]

Uplašio ga graf kolege Vlada možda?A ponudu je prevdio ili ni nezna za nju?
Ali svako ima svoju taktiku pa ko voli nek izvoli.
Kupaca hvala bogu po toj cijeni ima koliko oćeš.Ja se prvi javljam

sijem žito raste grahorica

Ovo je dokaz da je Galinec imao pravo o smanjenju broja dioničara, pogotovo ovakvih koji su pročitali
u novinama da je u petak bio veliki pad crobexa, pa su brže bolje prebacili dionice sa slobodne pozicije i dali nalog za hitnu prodaju.

A možemo i s ljepše strane, jedan rušitelj cijene manje.

Trebalo bi počistit ovo po 1100!


Trebalo bi počistit ovo po 1100!

Ja bi radije da netko počisti ovaj moj nalog po 1016 [pray]



Trebalo bi počistit ovo po 1100!

Ja bi radije da netko počisti ovaj moj nalog po 1016 [pray]
[/quote]
Uf što si agresivan, već si na 1020, ak tako nastaviš do kraja dana smo na 1200 -:)




Trebalo bi počistit ovo po 1100!

Ja bi radije da netko počisti ovaj moj nalog po 1016 [pray]
[/quote]
Uf što si agresivan, već si na 1020, ak tako nastaviš do kraja dana smo na 1200 -:)
[/quote]

Na 1022, imam konkurenciju 🙂

Zahvaljujem onome tko mi je danas prodao INDG i bilježim se sa štovanjem za dodatne količine. [cool]

E pa ovo je stvarno da ti stavi smiješak na lice u ova loša vremena. Laganih 10%, kupiš po 1025 a imaš sigurnog kupca u javnoj ponudi po 1130. Stvarno je teško shvatiti tko sada prodaje osim ako netko baš mora. [smiley]

New Report

Close