INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Prosječna cijena u zadnja tri mjeseca je 1130 kn i toliko minimalno mora iznositi ponuda za preuzimanje.

prosječna ponderirana

mislim da je manja … osobno bi volio da ponudi 1.150,00 kn i da pokupi sve moguće drhtavce + zaostale radnike s 1 ili 2 dionice …

[/quote]

Ukupno je protrgovano u zadnja tri mjeseca sa 9846 dionica, od toga ima dvije velike transakcije,
jedna od 2000 kom po 1175 kn, a druga od 3446 kom po 1175.

Zaključak kaže da će biti veća od 1130.
[/quote]

Brabus, pazi od kojeg datuma računaš? Obveza je nastala 29.8.2008., i taj dan ne ulazi u izračun.

Kad sam gleda promete nakon ponude, onako od oka mi je izgledalo da bi cijena trebala biti oko cca 1.100, par kuna više, manje. Čini mi se da je Knjigovođa u pravu.

U svakom slučaju, ovih dana je ugodno biti u ovoj dionici.

Milina je biti u ovoj dionici.
Pogotovo danas.
A govorili su da sam budala kada sam ulazio.Pa svi oni Fukiji ,Lukiji,mornari, virtualni zaposlenici i
ostali katastrofičari.Neznam jesam li budala il nisam(to je na drugima da procjenjuju,meni svejedno)
ali znam da se ovih dana osjećam kao pobjednik [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

BOJOPLAST D.D./REDOVNA BJPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. 2.555 29,61 Osnovni račun
2. CUKERIĆ VELJKO 2.436 28,23 Osnovni račun
3. FOLO MARINO 2.174 25,20 Osnovni račun
4. GODIGNA LEANA 145 1,68 Osnovni račun
5. ČELAN NIKOLA 145 1,68 Osnovni račun
6. ZENZEROVIĆ MARIJAN 109 1,26 Osnovni račun
7. KRSTAČIĆ VJEKOSLAV 109 1,26 Osnovni račun
8. LUBINA MATO 72 0,83 Osnovni račun
9. KIRIDŽIĆ MILOŠ 72 0,83 Osnovni račun
10. JAŠIĆ NENAD 72 0,83 Osnovni račun
Ukupno: 91,43

Prosječna cijena dionica na burzi ili organiziranom tržištu izračunava se kao ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca prije nastanka obveze, a to znači da se ponderirani prosjek izračunava na način da se ukupna količina u danu trgovanja pomnoži sa zaključnom cijenom istog dana.

Po tome ispada da će minimalna ponuda biti 1.133,26 kn po dionici.


Prosječna cijena dionica na burzi ili organiziranom tržištu izračunava se kao ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca prije nastanka obveze, a to znači da se ponderirani prosjek izračunava na način da se ukupna količina u danu trgovanja pomnoži sa zaključnom cijenom istog dana.

Po tome ispada da će minimalna ponuda biti 1.133,26 kn po dionici.


To bi bila i neka OK cijena po meni s obzirom na stanje na burzi


To bi bila i neka OK cijena po meni s obzirom na stanje na burzi

Ponuda za preuzimanje bez ikakve poštene premije?
Sumnjam da će mu puno ljudi prodati po toj cijeni. Pogotovo s obzirom da je nakon dokapitalizacije većini i dalje prosječni ulaz iznad te cijene.

Ali možda će istresti nešto dionica iz džepova radnika.

Ja bih tipovao na cca 1.200-1.250, mislim da bi u ovo vrijeme na burzi sa tom cijenom skupio poštenu količinu.

Po tome ispada da će minimalna ponuda biti 1.133,26 kn po dionici.

Ispravak 1.131,40 kn



To bi bila i neka OK cijena po meni s obzirom na stanje na burzi

Ponuda za preuzimanje bez ikakve poštene premije?
Sumnjam da će mu puno ljudi prodati po toj cijeni. Pogotovo s obzirom da je nakon dokapitalizacije većini i dalje prosječni ulaz iznad te cijene.

Ali možda će istresti nešto dionica iz džepova radnika.

Ja bih tipovao na cca 1.200-1.250, mislim da bi u ovo vrijeme na burzi sa tom cijenom skupio poštenu količinu.
[/quote]
Kad su ga pitali na sastanku o cijeni od 1150, po koliko je taj dan Fuchs kupovao na burzi, malo je zakolutao očima, tako da sumnjam da će dati veliku cijenu o kojoj ti govoriš. I nije mu u interesu da skupi previše dionica. Ima on INDG dovoljno, tu su neki drugi interesi. Recimo stabilizacija cijene dionice na burzi što je očito iz trgovanja u ovom mjesecu.

Koliko god da dao, izgleda da ne može manje od 1130.

Btw, evo sad na ponudi 54 komada po 1.100 ako se nekome kupuje…

A da je cijenu stabilizirao, to stoji. [thumbsup]


Prosječna cijena dionica na burzi ili organiziranom tržištu izračunava se kao ponderirani prosjek zaključnih cijena u zadnja 3 mjeseca prije nastanka obveze, a to znači da se ponderirani prosjek izračunava na način da se ukupna količina u danu trgovanja pomnoži sa zaključnom cijenom istog dana.

Po tome ispada da će minimalna ponuda biti 1.133,26 kn po dionici.

(3) Ako je prosječna cijena dionica ostvarena na burzama i uređenim javnim tržištima viša od cijene iz stavka 2. ovoga članka, ponuditelj je obvezan ponuditi višu cijenu, s tim da se prosječna cijena izračunava za svaku burzu ili uređeno javno tržište kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na burzi ili uređenom javnom tržištu u zadnja tri mjeseca prije nastanka obveze na objavljivanje ponude za preuzimanje.

Nisam baš siguran …

Mada, sa statistikom nisam na ti (jedini ispit koji sam okinuo na faksu).

Bitno je da se na javnu ponudu jave svi koji su u "stisci" i koji su ušli mislići na brzinu zaradit na dokapu, a nisu spremni na višegodišnje držanje dionice. Najgore je što ima onih što neće dat dionice na ponudu a kasnije će se ne svaki šum gurat ispod ponude. Takav primjer imamo i danas , prie deset dana nije htio dat Fucksu na 1150 a sad se guraju 1100 i niže.
A i za takvih ima lijeka, trezor.

ne bi li bilo prigodno i transparentno da hanfa objavi tu cifru (za sve dionice u preuzimanju), a ne da raja mora pogadjati?

neka dokazu da znaju izracunati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close